Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem úgy tűnik hogy te vagy sötét,te vagy az aki kidobja a pénzt ahelyett hogy a sajátjába lenne.
Aki azon agyal hogy lehet hogy le kell húzni a rolót,ott azért nem lehet beszélni túl nagy haszonról.
Köszi hogy beismered, igazam volt. Ez a nagy előnye blődi szar munkájának… nem idegeskedik, van szabi, van penz. Jaaa erre azt mondtad hogy ő hülye 🤷🏼‍♂️
Leírásod szerint számolva 0-ás vagy veszteséges lenne azt meg legfeljebb szórakozásból csinálná egy csúnyán miller.
Te tenyleg sötét vagy......
Nem ikea,momax,lattam a győrit,eleg nyugis volt,nincs hajtas,idegeskedes,van szabadsag,elore januarban bejelenti az ember es mehet,sok elonye van.
Mondtam mar,nem kell mindenaron novekedes.
Hát nem abba árulsz?
Persze hogy kéne,ha nekem szükségem volna rá,egész biztos hogy sajátba csinálnám,nem bérelgetnék semmit.
Mert nekem szuksegem van ra.........

"Te mondtad hogy gyenge a fűtés,vagyis hogy sokba kerülne kifűteni.Hát nem tudom,ha nem lenne ez a bolt,de lenne egy saját bolt akkor úgy gondolom szintén lenne haszon ."
Mondtam én ezt már akkor is neki,kicsit görbe az a tükör.Pláne hogy nekem nincs is szükségem rá
melyik része nem vagy elég egyértelmű 😅
Ez erős túlzásnak tűnik nekem.
Szerencsére megint nem a részleteken akadtál fenn, tökeletes élet 😂
18 millás éves nyereséggel nem gondolkozna senki ikeás pénztárosi álláson(kezeit széttáró)
Egy bútorra nagyjából ezt a 15-20%-ot lehet szerintem rátenni. 15-20 %-os haszonhoz a kiadások tekintetében legalább 80-100%-ot kellene rátenni az eladási árra a beszerzésihez képest(kezeit széttáró)
Megint csak a kifogás meg a terelés, te voltál aki pattogott hogy milyen gáz az hogy nem sajátja a műhely… aztan nesze, itt vagy ugyanúgy bérelt helyen 😂
Nem a kamra 100m2,a műhely,de mint írtam az a 100m2 édeskevés hozzá,felét elviszi a kamra.
Na,tehát akkor az nem a tiszta haszon,én direkt azt kérdeztem
Mert mennyi egy fényező műhely?
0-24 nonstop toppik 😂 😂 Jó reggel! Szeretnék kérni egy kis élet elemzést ,de a kurva anyázást ne felejtse ki belőle 😂 😂 És nem tudom hogy nyomorék vagyok meg jött már ? Abból is vinnék egy keveset . Látom ma szép a buzi vagy ,abból elviszek hármat .......................... hogy mi ? Négy lett ..... maradhat ? Persze ! 😍
a saját mindenkinek kellene gondolkodjatok már el egy picikét 😂
Mostanság konkrétan semmilyen(kezeit széttáró) Bejelented az önkormányzatnál, hogy bútorboltot szeretnél nyitni a főtanácsos meg küld egy Igazolást arról, hogy be van jelentve az üzlet megkezdheti a működést. Ide még működési engedély sem kell. Régen kellett tűzoltóság antsz rendőrség önkormányzat és a jó isten nyalka faxa. Emléxem 1 rohadt gúnyabolt megnyitásának a papírozása heteket vett igénybe. Ezt vagy 8-10 éve megkönnyítették az egész meló fél óra lett. Nekünk már szakhatósági engedély nem is kellett. Bútorboltba se hiszem, hogy kell nincs tűzveszélyes anyag(kezeit széttáró)
A főtanácsos elkéri az ingatlan adatait, hogy milyen jogcímen tartózkodik benne a vállalkozás. Ha saját tulajdon akkor a tulajdoni lapot ha bérlemény akkor a bérleti szerződést. Legjobban itt az érdekli, hogy hány négyzetméter, hogy mennyi adót tud bekaszírozni építmény adó címén. Nálunk ez most 1000 ft körül van m2-ként /év Ha szerencséd van azt az 1,2 millát a coop fizeti meg a bérleti díjból évente(kezeit széttáró)
Egy festőműhelynél más a helyzet oda működési engedély kell ott néhány szakhatóságot is be kell vonni de az sem egy nagykaland(kezeit széttáró) Katasztrófa védőktől kell engedély. Kell egy pár darab poroltó a megfelelő helyre elhelyezve fölötte táblákkal, kellenek a menekülési útvonal táblák. Kell egy villamosvédelem amit 3 évente kell felülvizsgálni ez csak papírmunka. A poroltókat évente felcímkézi egy adott cég(kezeit széttáró) Iparbiztonsági szempontból kell egy szerződés a veszélyes hulladék elszállításra ezt mostanság a mol felügyeli, meg itt kell az önkormányzat részéről a működési engedélyhez figyelembe venni a besorolási övezetet. De azt meg a főépítész egy ajtóval odébb azonnal megmondja, hogy a település arra a részére lehet e festőműhelyt üzemeltetni. Mert amíg egy bútorboltot lehet üzemeltetni egy lakótelep közepén addig egy festőműhelyt meg nem(kezeit széttáró) pl. festékboltot meg igen ahol szásszor több tűzveszélyes anyagot tárolnak mint egy átlag festőműhelyben de a festékbolt nem ott használja fel a terméket csak csomagolásában értékesíti(kezeit széttáró)
Minek a saját? Mondjuk azért mer most megspórolnád az a havi 1-1,2 millát azt a 15-20 %-os fedezeted nagy része haszon lenne. Lett volna idő ezt összerakosgatni a rendszerváltás óta. Asszem nem is kéne bajlódni a bútorbolttal kiadni az ingatlant másnak kínlódjon ebben a szar helyzetben az(kezeit széttáró)
minek 100 m2 festőkamra? Vagonokat is fényeznek blődiék 😅
hát az a baj, hogy az nem a haszon hanem a fedezet. A haszon az amit minden kifizetése után zsebbe gyűrsz.(kezeit széttáró)
A 18 misiből kapásból kifizetsz 12-őt a bérleti díjra a maradék 6-ból kifizeted a rezsit és a vállalkozás összes költségét nem sok maradhat a végére sok eltöltött munkaóra után(kezeit széttáró) A konzervgyári melós nálunk ettől többet megkeres(kezeit széttáró) kb. 4-5 éve ez az összeg 110 misi volt az elmondásod szerint egész más pénz volt akkor. Ne a 15 különbséggel számolj reálértéken kb. 50-el romlott a helyzet na nem mintha a többi szektorban nem ugyan ez lenne a helyzet. Most sajnos ez van(kezeit széttáró)
De hat mit varjak egy olya sotet idiotatol aki kikat vizional godollore,ugy hogy 4 eve megszunt letezni.