Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg ingyen legyen a sör is!
Az a baj, hogy én nem ilyen videókon nevetek... de biztos velem van baj. Nem tudom, kiafaxom az az Olivér, ezek szerint valami jutyúber, nem is nagyon érdekel. Egyébként nem hisztiztem (bár elsőre azt akartam) hanem humorral válaszoltam, de ezek szerint nem értetted, sebaj.
Pedig jót nevethettél volna - mint én a tiéden 😅
Valojaban a haverodat ismered szrmelyesen,ot meg a forum alapjan skatulyazod.
Erzed hogy milyen konnyen tevkepzeted lesz.
Es nem mostani ez a tema.
Jo reg kezdted.
Csak egy aprosag,szerinted az altalad tipikusnak tartott bmw-s jar vastelepre hobbibol motorokat es egyebeket guberalni?
Szerintem fizetniuk kene penzt.
A konkrét bmw-s videót elkuldtem egy nagyon jó barátomnak, igazi bmw szerelmes, mondjuk neki v8 van a garazsban, ünnepi autó. Hétköznap meg egy corsával jár dolgozni. Na ő ezen nevetett egy jót mert nagyon jó fricska volt az Olivéréktől.
Ő nem kezdett személyeskedni, nem kezdett hisztizni. 🤷🏼‍♂️
Igaz, visszafele is így szokott lenni amikor a füstölős csippes vagy a rohadt vw-ket küldi, egyszerűen csak nevetünk.
Km arányosan én sokkal biztonságosabb vagyok. Már csak azért is mert Ini rutintalan ilyen kevés kilométerrel.
Ugyan akkor nem ez volt a lényeg hanem hogy geci a biztosító.
B10-es kategóriában nullának kellene lennie minden fajta KGFB-nek.
Kb 2005 koruli egyen 1,4 ceed.
Nem,jo gyogypedagoguskent el szoktam parszor magyarazni hogy nincs igaza.
De altalaban a hulyegyerek csak ismetelgeti a tevkepzeteit.
Teheteken rola hogy hulyegyerek es nemerti meg?
Na de a húgodnak nem is 25éves nulla értékű asztrája volt. Mert ha 330ezer alatti értéke lett volna a kocsinak az Eurotax szerint, akkor GTK-ra veszik azon nyomban.
Tudom tudom, te is pont így szoktál reagálni amikor valakinek igaza van. Személyeskedsz, támadsz 🤷🏼‍♂️ ehhez nem kell pszihomókusnak lenni csak gondolkodni.
Ezért ilyen parázs a fórum.
Képzeld el, ha minden rózsaszín lenne, csupa egyetértés, minden happy.
Van aki felkavarja az állóvizet. És van aki átlát rajta és van aki meglovagolja. 😅
Te trnyleg ugy gondolod hogy nem rajatszik miattatok hanem olyan ahogy szertnezek latni. 🤣
Ohhhh boy.........nem ismered sz embereket.
Ennyire nyilvánvaló dolgot nem volt nehéz megfejteni 😅
Inkabb a gyurcsok fele parafenomén,net elott megérzi.
Egy igazi pszichológus veszett el benned - de szerencséd, hogy nem ebből kell megélned 🤣
2 havonta 1x veretek az 53ason 20 km távot mert megyek tankolni, a többi 4 számjegyű út szinte 0 forgalommal mert a reggeli-délutáni csúcsban nem közlekedek
ekkor van hogy 5 percenként is elmegy egy kocsi azon az úton, pl ma reggel egy szembejövő nem volt 8 után, este mentem ki ekkor volt 2 kocsi szembe meg egy villanyos robogós, még meg is lepódtem mi ez a nagy tömeg az utakon 5 után
De olcsobb se,22vel keztem 0 km-el,B10 es 6 evesen 22260 at fizettem a motorra 7.én.
Regen siman lepdeltem lefele.
Nem is csoda hogy ennyire a szívedre vetted, hiszen érzed mélyen magadban hogy van valóság abban amin nevetnek 😂
...de te nagyobb eséllyel okozol kárt, mikor 110-el tépsz a pályán (hogy kitartson az elem hazáig 😃) mint ini, aki a csatorna parti földúton vereti 20-al, ahol a madár se jár...meg valszeg vidékiként belbudán is keveset autózik, mert ott tudna csak jelentős kárt okozni.
Én 9.hónap végén kellett újrakössem és nem lett drágább a motorra.
rohadjon meg a biztosító, az opel utolsó évében keresek legalább egy kocsit amit papíron megtörünk az opellal, aztán visszaszedem tőlük az elmúlt 20 év befizetését, aztán meg úgy sem lesz rendszámos kocsim mert minnek kettő.....pecáró jó a rendszám nélküli is, a házunktól a legközelebbi földesút 30 méter, ezt ki tudom figyelni hogy ne legyen rendőr 😂
én azt mondom hogy mivel sosem volt még balesetem a kockázati tényező alacsony
ráadásul a 2 műszaki között ment a kocsi kb 7 ezret, aminek kb a 2/3 részét akkor amikor a gyerek tanult vezetni és a fesztiválokra avval járt, mostanában megy minden héten 50-60km távot ennek több mint fele csatornapart, szóval ismét kirva kicsi a kockázat, mert a km állás kérik mindenhol, de meg is lehet nézni mennyi a futása évek óta
igazándiból csak ezek miatt basznak fel hogy a semmiért emelnek 25%, mert a futóra emeltek kb 300ft ami 5% sincs
szóval ha te egy töltést letekersz pesten 1000x nagyobb kockázatot vállasz a tesla kocsival mint és az opellal egy évben
Csíra, úgy látom, a groteszk, mint műfaj, neked ismeretlen 😅 de hát miért is kéne az bútor összecsavarozáshoz? 🤣
Egyébként nem kell messzi visszaolvasni, megint láccik, ki kezdte a faxakodást, ki emlegette a másikat együtt cigó lelakott BMW-vel meg nepperrel.
Nem egeszen,a hugomnak nekimentek araszolaskor hatulrol,majd ra egy hetre a haz elott a szomszedhoz befordulo furgon platoja söpört ra,ket ajtot meghuzva.
Szo nelkul fizettek 330e korul,csömöri fenyezonel par regebbi serulessel egyutt siman meglett a kocsi rendberakasa.
Mondjuk a kia hatso ajto belso falc rozsdasodasat elkummantottak.
Erdekes hogy nem alul rozsdall hanem felul.
egyre közelebb visznek a rendszám nélküli autózáshoz......