Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

újra de minnek
pl itt egy 300as henger szett a ktm motorhoz
http://www.ktmkecskemet.hu/ter...
ennyi pénzért kár baszakodni
Nincs vita, csak én azt hittem az égéstér tömítettsége miatt csiszolgatod ilyen precízen. A víztérnek elég a szaniter szilikon, a fene se bajlódna vele ennyit 🤣
Újra tudják csinálni a nikasil bevonatot. Vas perselynek rosszabb a hőleadása, bár tény hogy azt lehet furkálni.
én kb 500 ezret toltam az astrára 2005 óta, 200 ezer benne van
lassan egy kuplungot is kérni fog mert nagyon igénybeveszi a csatornapart
az lesz még 50 ezer plusz valami szilent kezd zörögni az elejében
ka kicserélnek mindent az is lesz kb 50 ezer
800 volt az opel anno erre ha az 5+1 százast rászámoljuk meg még egy picit a következő müszakiig akkor 1,5 millába van a 20 év kocsikázás amortizációja
ettől sokkal jobbat szerintem egy kocsi sem tud, még a híres malacorrú passzát se....
Nem tudom én nem vagyok Volkswagen szakértő 2005 ös kétezres cr azt hiszem amire emlékszem: kettőstömegű turbócsövek, kipufogót is kellett már gentelni toroknál, komplett első lengőkar készlet, most éppen az ajtók nem záródnak xenon lámpát is kellett már cserélni. Meg még amit nem tudok... de neki munka autó szerszámokat cipel vele
Arra jó.
De amúgy ezt én sem értem, hogy minek basztatni a másikat ilyenek miatt.
Ha jól esik csináld. Annyira azért nem nagy munka és szopás egy robogó motort össze legózni, meg végighúzni párszor a tömítő felületet a csiszolópapíron. Szerintem a horgászat sokkal nagyobb faszság, főleg ha valaki utálja a halat is 🤣
Mik romlanak el benne? Meg milyen motoros mert ez így nagyon nem mérvadó, kicsit olyan pipis, valami valamikor elromlott ami került valamennyibe 🤷🏼‍♂️
Naaa hát végre kezdünk eljutni oda hogy beismered, igazam van. Erről van itt szó. Hát köszönöm az elismerést.
Innen már nem sok van vissza, hogy elfogadd a tényeket 🤷🏼‍♂️
Havernek a 2005 ös Passat megvan vagy hat éve, minden évben rádob 1-200000 et, de megy vele 30e körül évente
Arrol van szo bazmeg levi hogy NEKED kurvara nincs kozod ahhoz hogy EN vagy mlas mit mikor hogy csinal,fogd mar fel hogy az eltben vagy nrm a papa szarnyai alatt.
Hogy a faszba josdz te ahhoz hogy eloird nekem mit csinalhatok?
Felfogod te hulye kis csitri?
Mikor szoltam bele hogy te hogy fordulsz fel a ktm-eddel,vagy badztaf el az ajtodat,mond mar el kerlek?
Mikor szoltam bele hogy marpedig azt a furgont amit full felujittatal azt marpedig a dunaba kene loknod mert szart sem er.
En ulok forditva a lovon?
Baszki,engem az se erdekel ha fejjel beleugrasz egy ures medencebe.
Nem nem Zoli, fordítva ülsz a lovon.
Itt arról van szó hogy egy igénytelen ember vagy aki lomokat szögel. És ahelyett hogy elfogadná az igazat, másra akarod kivetíteni.
Teljes mértékben hülye vagy, senki sem azt mondta hogy mamlasz miért bmw-t vesz hanem hogy miért szólja le azt aki nem bmw-t vesz. Itt nem az volt a kérdés hogy rossz mopedet hekkelsz hanem hogy miért szopatod magad kínai szarral, fillérbaszásból, igénytelenségből. Aztán papolsz itt a csodás életről.
Úgyhogy a kiváltó témáról nem kell elterelni, másra fogni, másra terelni mindent.
A csodálatos életed abból áll, hogy szerinted eteted a trollokat, közben egy hajszállal sem vagy jobb mint akiket te trollnak nevezel, sőt. Illetve lomokat kókányolsz, évekig szopatod magad mire rájössz ez hát egy szar. Ott a robogó, ott a cbr amik mind csak az idődet vették el, mondjuk nem volt mi elől elvegyék az időd.
Levikém én rólad beszélek.
Egy normálisanak tűnö nyeszlett emberből lett egy gyűlölködő troll akit csak az éltet hogy kipécéz valakit akit fikázhat.Nap nap után.
Nem kell tükörbe nézned,csak a fórum hsz-eidet.
Semmi más nem éltet,ha nem belém állsz akkor van itt több ember.
Holott állítólag neked olyan emelkedett az életet.
Ismerek sok embert akinek jó az élete,egyik sem azon élvezkedik hogy fórumon baszogatja a másikat hogy miért vesz bmw-t,miért hekkel rossz mopedet,vagy ilyenek.
Tudod ezt úgy hívják elfogadás.
Ismeretlen szavak ezek neked.De próbáld gyakorolni hátha felfogod és tényleg jobb életed lesz.
Bár ahogy megismertelek,nem nem lesz jobb.............csak ez az értelmetlen agresszív mások fikázása.
Te hol fogsz tartani 50 évesen?
Ugyanott a forgácslapban tocsogásnál mint most.Jottányit sem vagy jobb.
Annyi a különbség hogy én eladom azt amit te nem tudsz,csak valakinek dolgozni.Van egy troger állásod és slussz.Alkalmazott.
Hát....ami most hirtelen eszembejut,kerékcsapágy,talpas,meg egy légtömegmérő,a légtömegmérő volt a legnagyobb probléma,mondjuk a csapágy meg a talpast mondhatjuk kopóalkatrésznek,ja meg lengéscsillapító is lett cserélve.Nagyjából ennyi volt a 12év,valahol 250 ezer körül volt amit én raktam bele.Ja,még volt féltengelycsukló is
Tükör, abba nézz bele, hogy hol tartasz 50évesen. Aztán ha végre megtörik az egod és beismered, lehet belőled még egy rendes ember, egy olyan ember aki 50évesen nem az anyja padlásterében lakik 🤷🏼‍♂️
Még arról sincs fogalmad mennyi pénzel dolgozom én..................de honnan is tudnád............
Levike te a normál trollnálrosszabb vagy,itt fényezed magad,de csak azért jársz ide hogy égesd magad.
Papa kölke nulla teljesítménnyel.
Ezt úgy hívják hogy értelmes ember. Te meg inkább a hülye vagy mert te ott ülsz egy fagyos, kommunista csarnokban és munka idő után szögeled a szarokat mert nincs pénzed újabbra, jobbra vagy szimplán ennyire igénytelen vagy(inkább a második).
Míg az a hülye tűzoltó egy l, ha nem is túl magas fizetésért dolgozik, aztán a heti 3-4 ezt pontosan nem tudom mennyi szabad napján, megkeresi masodállasban azt a pénzt vagy többet mint te és jóformán nincs felelőség rajta, nincs akkora kockázata mint neked.
Zoltán, ne nevettesd magad.
Itt papolsz arról hogy nekünk szar az életünk és te vagy az akit az éltet, hogy “csontokat dobálhass” mert erre ugranak a trollok, vagyis mi.
Infó szerzés… az. Elhiszem, fáj neked az, hogy más látja, szopatod magad fillérbaszás miatt. Aztán amikor ezt mások felismerik, túl öntelt vagy hogy beismerd.
Görbe tükör ez.
hát pont ez az 😅 Nem mind1, hogy kik voltak az előző tulajok? Akkor is megdöglik ha sose volt előző tulaja 😅
Az, hogy a passzáttal neked sosem volt semmilyen problémád ezt mond el valami sztend ap komedi fellépésen ne engem próbálj meg győzködni róla 😅 Én elmondom azt is ha egy kétéves sincs autónak problémája van na ennyit az őszinteségről 😅
nem tudom nekem még soha nem volt 23 éves autóm talán nem is szeretném, hogy legyen(kezeit széttáró)
Talán úgy hogy odaírtam......ostoba ne legyél,nem a szél fújta oda.
lehet várja már a borozós hétvégét(kezeit széttáró)
Így hát,egybe volt 23évesen.
Tehát lehet hogy egy cigány volt.......és a kompos gyerek is szabadult tőle,te meg tudatlan hülyeként beleszaladtál.Nem veszek 8 tulajos autót,egyrészt,másrészt ha autót akarok venni és megvannak a lehetséges típusok akkor szelektálok megbízhatóság alapján,aztán ha ez megvan akkor jön az adott típus állapot alapján való keresése,innentől kezdve nem lehet betegágy,meg meghibásodhat ettől függetlenül,viszont itt visszakanyarodhatunk oda hogy megbízhatóság alapján szelektálok,így túl nagy meglepetés nem érhet,mint ahogy soha nem is ért.Te olyan szerrncsétlen vagy hogy a két éves soha el nem romló autód többet állt szervízbe mint az én autóim 20év alatt,és ez valóban így van.
Nade hogy került akkor blődi szövegébe?