Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miközben az autód értéke a biztosító szerint kb. Nulla, tehát nem fizetnék a javítást ha történne valami, hanem megdobnának 100ezer forinttal, meg a roncs értékkel, mert szerintük többet nem ér.
Ha nem tetszik akkor be is perelheted persze őket, de a kocsid árának többszörösét ráköltheted erre 😆
Én azt mondanám ha a KGFB befizetett összes pénz eléri az autó értékét, akkor nem kérhetnek többet.
És ne gyertek azzal hogy ez felelősség biztosítás, mert akkor nekem a jóval biztonságosabb baleset elkerülő rendszerekkel telipakolt Teslára kevesebbet kéne fizetni mint egy Ini féle ósdi tragacsra, ha a kockázatokat nézzük.
Hoztad amit hozni kell 😂
A baj hogy az Olivérék röhögtek egy nagyot az olyan mentalitáson mint a tied… biztos irigy rájuk mindenki mert bmw-ben ülnek 😂
A lakásbiztosítás ugyan ez. Évtizedek óta fizetem, kifizetés még nem volt, de így érzem magam biztonságban.
Sokan kérdezik , hogy akkor minek fizetem. Utána kiugrunk egy lakóház tűzhöz, a tulaj meg pityereg, hogy nincs biztosítása, elégett mindene, hol fog lakni......
Előző nap meg lehet, hogy épp ő mosolygott rajtam a bajsza alatt, hogy feleslegesen minek tömöm a biztosító zsebét.
Hát vannak ilyenek is.
Bassz az asztalra.
Tuntess a szekhaz elott.
netrisken megnéztem ez a 21ezres a legolcsóbb
már nincs úgy mint régen hogy ha újrakötöd kicsit olcsóbb
3 év alatt kb duplája lett az opel biztosítása
persze
veszel egy csizmát azt le kell gyártani meg szállítani, árulni stb munka van mögötte, nyersanyagok ami pénzbe van
aztán a covid meg a háborús helyzet is megvan
de a biztosítás ami vagy 20 éve nem járt kifizetéssel, kurva kicsi rizikóval jár, az emelkedik 25% azért ez felháborító
Ja,es nem csepeg,szivarog,gyöngyözik a viz,van szolid pengő alapjarat,ez igy marad,meg egy termosztat kene.
Jon az elektromossag es az idomok,utana futomu.
Minden fillér kárba veszett.
Én egy kicsi jobban
Én egyszer kivonattam egy évre egy járművet csak hogy ne fizessek a geciknek ,mert csak úgy éves bitósítást meg tízszerezték
A fizetésnek🤣
Mekkora mák már hogy Caddym van 😂 😂 😂 kicsin múlót hogy irigy legyek 😂 😂
Nálam jobban nem rühelli őket senki, de mondjál már bármit, aminek az elmúlt egy év alatt nem ment fel legalább ennyit az ára.
Ja, ez pont olyan, mint az enyém! Nem is tudtam, hogy felvettek, mikor mentem érte... megmondom őszintén, fóccvágent akartam venni, de azt mondta a nepper, a 15 évnél öregebbeket már mind elhordták a tűzoltók meg a konyhabútorosok.
Azt mondta, már csak ez a prémium kategóriás verda maradt 600-ér, igaz, 2x annyiba kerül, mint amiért a fóccvágenek voltak, de erre legalább irigy lesz az összes passzatos 😄
ini ha majd itt találsz bányászt vagy kőművest http://mek.niif.hu/04000/04093...
Akkor lehet hogy majd nem lesz biztosítás emelés
Bettelhelm-tól ne sajnál a pénzt 😂 ő is elakar menni pecázni .............................................................. a magán tavára 😂
Leginkább azert mehetnek el az anyjukba mert ha felmondod és visszakötöd ugyanoda, akkor kb a 16400 maradt volna.
16400-ról 21000 lett az astra kötekező biztosítása úgy hogy amióta létezik a kötelező azóta van kocsim és soha nem volt káresemény ráadásul 50+ évesen már vén fasz lettem és megy az opel évente 2000 km
több mint 25% emelés, elmennek ezek az anyjukba
Ne viccelj már, Zoli kezdő . A rend itt kezdődik 😂 😂 😂
Az kizárt, hogy a meló szót ismerik 😁
Teljesen hülyék 😁
Itt sose volt.
semmi sincs ingyen(kezeit széttáró)
Nem latszik rajtad.
Penzt adtal erte?
baszki én értelmiségi vagyok nem egy bótos 😅
akkor ezt látom a háttérben(gondolkodós) Szóval szándékos a kupi értem(meghajlós)