Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem volt hebegés,azt te szoktál.Egyszerűen nem igaz.Bár amennyit már hazudoztál rólam úgy hogy soha nem találkoztunk nem csodálom hogy nem érted mi az.
asszem angol űrmérték(gondolkodós)
A bort szokták pintbe kikérni (kezeit széttáró)
passzát 4(kezeit széttáró) Mind így nézett ki legfeljebb a színe volt más 😅
Én nem tudok digitális fotót mutatni róla, mert akkor még felhúzós fényképezőm volt 😅
Lehet ha nagyon keresném az archívumba papírfényképet találnék róla az enyém acélszürke volt. Rendszámára emléxem bwn-099 😅
Eleg igenytelen azokkal a kupak nelkuli homashitas felnikkel.
pint?
Az mi?
baszki honnan a fenéből tudjam? Te veszel magadnak 15 éves lomot kíváncsi vagy mind a 8 előző tulajára?
Most autót veszel vagy anyakönyvi nyilvántartást vezetsz? Nem tudom a kompos csávó előtt ki volt a tulaj őszintén bevallom(kezeit széttáró)
Az autó 89-es volt 95 környékén vehettük asszem(gondolkodós)
Így nézett ki 23évesen.
És a kompos ember kitől vette?
90-es évek közepén nem volt divat cigánynak dolgozni ha emlékeznél(kezeit széttáró)
Az utóbbi néhány évben látok cigányokat dolgozni útépítésen építőiparban egyéb helyeken(kezeit széttáró)
Az ezt megelőző időszakban ilyenre nem volt példa(kezeit széttáró) Kötötték a gázt nálam 2 cigány gyerek volt az alvállalkozó. Jöttek teherautóval kis kotróval, aszfaltvágóval, meg ilyen pneumatikus cuccal ami átfúrt az út alatt. Dolgoztak akár egy fehér ember(kezeit széttáró) Én nem is tudom az utóbbi időben mi ütött ezekbe(gondolkodós)
Az ország legjobb giroszos helyén a kecskeméti teszkó parkolóban lévő bódéban is van egy cigány csaj. Dolgozik(meglepődős)
Engem az az autó a 12év alatt egyszer nem hagyott ott sehol,sőt,egy kezemen meg tudnám számolni hogy mi lett rajta cserélve ezidő alatt.A világ egyik legjobb autója főleg az 1Z -s motorral.
Mi lett hirtelen más? Szerette volna használni? 😅
Itt aki kínos magyarázkodásba kezdett az pint te vagy,egész nap hebegtél habogtál miután a pipi felvázolta a tyúkszaros életed,igaz ő kihagyta hogy ilyen hulladék motorokat reszelgetsz.
Hogy nem tökéletes az élethelyzeted?
Dehogynem,mindennap bizonyítod itt a fórumon.
Főleg a magyarázkodással hogy neked milyen jó.
Ezt egy opel tulaj sosem fogja megérteni......
Oda nem vesznek fel cigányokat?Vagy mi köze hozzá?
Nekem nem tűnt cigánynak az egyik szentendrei kompos csávótól vettem annó(kezeit széttáró)
Dehát blődi passatjanak csak az volt a baja hogy más lett az élethelyzet. 🤣
úgy van ez ami nekem nem jó a sógoromnak meg aranybánya(kezeit széttáró)
Ezeknek a javításából él és nem is rosszul 😅
igen korszerűek már ezek a paszták ártani nem fog neki szerintem (kezeit széttáró)
Felvetésed több sebből vérzik.
50-es robogó.
A gyári 50-es és a sima 70-es sport hengerek mind öntöttvas henger-alu dugó comboval keszülnek.
Jellemzően 40mm vagy 47mm furattal,egyszerűen ha kopik veszel egy túlméretes dugattyút és megfúrják.Szerintem már rég nem 5e a fúrás ára és a dugattyú ára is 6-10e közt van.
Szerintem kb 20-25e körüli művelet ha tömítést is cserélsz.
A hengerszett ára meg valami 29ezer valamennyi volt.
De hát odaírtad, hogy a kép csak illusztráció (kezeit széttáró) 😅
Amilyen igénytelen vagy,fikázni te szoktál,tespedsz a boltodba aztán túrod a türhő orrodat.
Ahhha,ez egyértelmű. 😄
Állsz a laktanyában fikázás közben?