Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bmw-s életérzés(kezeit széttáró)
- Nézd milyen irigyek az emberek körülöttünk(gondolkodós)
-Szeretnének ők is ilyet(kezeit széttáró)
😅
takarítónőt mikor rúgtad ki?
Vagy legalábbis fősulit
Pipi egyetemet vegzett?
Ez komoly?
Ja.... a néprajzost még én akasztottam rá, de állitólag nem az. Még a bőlcsész jöhetne szóba képességeit illetően.....arra is tippeltek mások.....
Ki az,a pipi?
Á, ahhoz se ért😃 ráadásul tagadja
Közben látom még tovább is vitted. 😁
A haver is az és milyen sokan használjuk.
A rumli az igazabol 3 kartondoboz es az alatta levo 5 gazolajos kanna adja,ezek tenyleg a hatso gepeszeti szobaban voltak,csak a kazan engedelyeztetes miatt ki kellett baszni onnan.A cbr igy atkerult a masik garazsba.
A hatrebb levo ket tarolodoboz rendesen is ott van,rajta meg a lom robogo idomjai.
Na attol agyfaszt kapok mert mindig dolnek szetfele.
Ott tenyleg a cbr allt.
Azt ugye nem gondolod komolyan hogy egy ennyire átlátszó hazugságot bárki is elhinne hogy Te direkt oda pakoltad, rendezted a rumlit. Csak azért hogy blődinek dobj egy csontot.
Engem nem zavar a rumli, a zseni a káoszban is pontosan tudja mi hol van.
Elönözöm a helyzetet ....... és csak 24.00ig bírtátok
ej ej
Most öregszetek vagy a hétvégére gyűjtitek a erőt ? 😂 😂
Raneztem,volt mongol,de inkabb torok kozvetitessel,azok sokkal tovabb butoroztak nalunk.
Anno miattuk jottek ide a tótok.
Kihalt miattuk egesz pest megye,es betelepitettek oket.
Valamennyi biztos van, de ebbe nem mentem bele. Van néprajzos a fedélzeten, majd megmondja :D
Amekkora átjáróház volt mindig is a terulet en annak is örülök hogy nem olyan sok a mongol szavunk.

Vagy igen? 🤔..... 😂
Á, tele vagyunk héber szavakkal. Balhé, majré, smúzolni, srác, stika, szajré, mázli, sisere had, paterolni, mószerolni, meló, haver, herót... :)
Asse tudtam hogy heber eredetu.
Ugy hogy a teljes falu full tót volt regen. 🤣
Vagy te vagy az átlagnál jobban ellátva héber eredetű szavakkal. :D
Pl. a córeszt is láttam már általad leírva.
Vödörben nevelkedtel hogy nem ismered?
Ja,a hirig hisztit jelent,aha.Te nagyon tudsz zoliul,sajnos nekem nem megy ennyire.
Ezek tök hülyék...... 😅
http://youtu.be/4wXP-WonQ64
Nem akarod erteni.
A honda allt ott tegnap.
Mas nem volt ott,oda kellett hordanom a cuccot hogy beigazolodjon,nem hagyod szo nelkul. 🤣
Hirig: hiszti, veszekedés, balhé. Amivel tele a padlás.
Nekem mindegy hogy élsz,csak így ne minősíts másokat,pláne ha igényekről van szó.Na de most tényleg,mi az a "hirigtöl"?