Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki most írtad,ha gond van vele megy a háztól.
Bontóba küldöd vagy eladod?
Felvetésed több sebből vérzik.
Mutasd már meg hol írtam ilyet!Jó szokásodhoz híven ismét hazudsz.
nekünk nem volt 200 ezer a 150-es ktm mozorhoz a henger+dugó+ minden kacat hozzá
talán 180 vagy ilyesmi
régi gyösz robogóba nekem eddig mind vas henger volt
ecerre válaszoltunk Lacinak, és ugyanazt, szóval ez biztos igaz 😅
Hogy lehetett ezt fúratni? ez nem nikasilos? az csak pár 100ad vastag... Nekem a 250 2T KTM-et meghüvelyezték, mert az új hengert nem "akartam" kifizetni 😁 és fúrni azt nem lehetett
?
😃
Ezen nem a hengernyomás ellen kell tömítenie (be is baxna 😁) hanem csak a hűtővíz kört.
Nem a hengernyomas,negy kis O gyuru vizter szigeteles miatt.
Nem nagyon ismerem ezeket a szetteket. Én MZ-n szocializálódtam, DE
A paszta már MZ-n sem tömített semmit a hengernyomás ellen.
Tobb volt,es meg lett furva,de szerintem mivel purejet henger,es egy nem gyari tuning fotengely van benne nem passzoltak egymashoz.
Meg ezzel a 70 es cuccal is nem idealis a pressav.
miért nem fúrattad meg? kb 5 ezer egy ilyen gyösz fúrása, lehet felétek több de dugóval együtt max 15
ha meg csak az akacsony költség számít akkor én belereszeltem volna egy nagyobb gyűrűt aztán ott rohadjon meg az egész
műszerfal meg minek? enyém se jó, én a szél nyomásából számolom ki mennyivel megyek 😂
amúgy pl egy ikyen kb örök élet ha boltbajárni kell csak 1x megveszed aztán veled temetik el
https://www.kepesmotor.hu/apri...
ilyenem volt már, kurva kényelmes, nagy kerék bírja az úthibákat
olyan vizeken mentem át vele hogy a lábtartó rész víz alatt volt.....
Ez a robogo gyakorlatilag keszen megvolt,nem vettem meg,a gond az hogy gyenge volt,ezzel a henger cserevel erezhetoen jobb,erosebb.
Hogy most a 30e-res henger helyett 250 ert vegyek valamit amire ugyis meg kolteni kell lasd burgman hajtas felujitas arak.Haaaat,...........foleg hogy csak azert kell ez a gep hogy bótba menjek vele.
Lerakva azert lett mert az hogy gyengusz megszokhato,de meg kozben elrepedt a karbi uszohaz,es megtalaltam a regebben feltett mikunit,amibe be lett ragasztva a bowdenfordito.
Ezek tortentek a gepen.
Meg a muszerfal hekkelese.De az is megvolt.
Nem erzem a relevanciajat a 250ezres robogo vetelenek.
Foleg ugy hogy mar szenvedsz vagy egy eve a robogovetellel. 🤣
ezt értem
egy 20 ezres robogóra én se vennék 130-ért hengert, de akkor kibaszom a vasba és veszek egy patent 50-est 250ért
én az önszopatást nem értem
Ki az az igenytele hulye aki top fenyezohoz kepest egy tuzoltolaktanyaban ul a negy fal kozott es forumon fikaz mig lemerul a telefonja mert nem lehet ott tolteni?
Ez kerlek egy nagy budos izzadsagszagu magyarazkodas,sunyin ha szarakodik jo szokasodhoz hiven tovabbpasszolod a gondot,te irtad le.
Igénytelenség kimagyarázása.Eleve,ki az az igénytelen aki ilyen lomokkal még foglalkozik?
Semmit nem azért adtam el mert gond volt vele,hanem mert változtak az igények.
Ini,sajnos a valamikor regen-bol indulaz ki mrgint,az hogy levinek az agya olyan amilyen es hőzöng valos ismeretek nelkul az egy dolog,de te utananezhetnel.
Valamikor tizensok eve egy ilyen hengerszett a nagynevu olasz gyartoktol 40-50e volt,de 40 ert kozeposztalyos kb top performance.
Eltelt egy csomo ido.
A nagy nevek felkerultek a 100e kategoriaba,a kozeppel egyutt,gyors keresessel lathato hogy az ezek alatti arkaregoria a kinaiak vadaszterulete lett,motoforce,naraku stb.Ezek mind az 50ezres arsav.
Es utana hf nelkul a noname kinai,20e koruli aron.
Nekem mivel ez a blokk egy purejet volt 5 sarkos henger volt fenn,abbol semmi ertelmes aru szett nem jott ki,ezert hf el egyutt jott egy szett.30e ert,amit elkurt a boltos ismeros es minarellit hozott.
Piaggiosbol ami nem csak listan,polcon is volt az ez a csoda powerforce volt,mas nem.
Igy elhoztam.Ennyi.
Keress ra valami jora nem 100e ert hanem 50 ert ami nem kinai.
Levikem a tobbieknek mar reg leesett hogy ezeknek a szines kis kerdeseknek van egy szociologiai oldala.
Az agyhalott trollok etetese,tudod,akik az eletet reklamaljak masnal,kozben alig varjak hogy valakit fikazzanak elterelve sajat nyomorukrol a figyelmet.
Te vagy az egyik aki ugrik ra minden egyes alkalommal.
Kifejezetten alig varod.
A masik bar pozitiv hogy nem kell erdesiteni,jo az ahogy lesz.
Info szerzes.
Tehat veszel valami lomot amit ha szerencsed van hajtod amig gond nem lesz vele,majd ha meglesz egy csillagszemure ramelegited azonmod.
Ez am a felelos putris megoldas.
Ini ez nem azon múlik hogy mennyire vagy öreg. Hanem hogy mennyi eszed van. Normális ember nem szopatja magát szándékosan. Főleg ilyen kis pénzek miatt.
sok éve vettem egy hengert a jog-ra
azt nem kellett basztatni smirglivel
nem a legolcsóbbat vettem hanem azt ami 50 forinttal drágább volt

ha nekem lett volna tuti valami rendes hengert veszek mert vagy kidobom a vasba a robogót vagy megcsinálom rendesen
én már öreg vagyok ahhoz hogy szopassam magam pár tízezresért
Sztem nem kell bele paszta, ha sík. Nekem a Gilera blokk ugyanilyen volt, ott se volt pasztázva, de ártani biztos nem fog. Viszont a hf meg a henger közt ott belül volt egy kb. 0,2 mm-es lágy alu karika, mint hf tömítés.