Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,pont én.Ezt most elcseszted.Pipi gondolom szarrágó mivoltából annó megvette a dinnyés cigányoktól a legolcsóbb malacorrút,és belenyúlt a tutiba.Én pl ha valami autó beválik,értsd úgy hogy nem szopat be soha,akkor azt nem cserélem le,nekem még soha nem volt blokk bontás napirenden,ha érted mint opel tulajdonos hogy mire gondolok,az elöző passatom 12évig volt meg,az alhambra most jár 6évnél,de eszembe sincs lecserélni,a passat még csak 3éve,de biztos marad még 10évig.Szóval hidd el,én nem szeretem szopatni magam mint te,ha gond lenne velük,mennének a háztól és nem is vennék többet.
Megint mutatod ki vagy, szopatod magad itt a szarokkal, kínai fossal mert azt hiszed spórolsz azzal, hogy a több éve nálad lévő hulladékot szögeled amivel talán tudtál közlekedni 2hónapot. Aztán amikor ezt megmondjak, azonnal a másikat próbálod fikázni.
Csodálatos életed van… ja látjuk.
Hat,ha kuldenel egy polini sport hengerszettet,akkor azt megkoszonnem.
Pont te irod?
Csak tizev feletti masod-harmadgazdas VAG ipari hulladekot veszel.
Legalabb audi lenne,de ilyen passat meg alhambra.
Pipi jol leirta hogy milyenek.
neked lételemed az önszopatás
úgy látom neked akkor jó amikor nem jó 😂
Ráadásul megint valami igénytelen kínai gagyi.........Egyszer vennél valami minőségi terméket,de te mindenből az alját veszed.
Kinai,szoval na.
Biztosra megyek.
"alapvetően a precízen összecsiszolt alu felület tömít ilyen helyeken"
Hát, ha az lenne, elég lenne az o-gyűrű :D
De ami a dobozból kivéve síkolásra szorul... A vízköpenynél megkenném vékonyan, bevallom őszintén.
Ertem en hogy ott a laktanyaban mar egy öntöttvas hengert is hüvelynek nezel akkora hianyod es 800 as vizes csiszolval simogatod amikor kifogy a telefonbol a delej es nem toltheted fel.
De ez te vagy,ne vetitsd ki masra a frusztraciod.
Kb 15mm vastag uveglapon csinaltam.
Biztos kell oda paszta? Hengerfej tömítésre nem volt szokás az én időmben.
Nem tudom ennél mi az előírás, de alapvetően a precízen összecsiszolt alu felület tömít ilyen helyeken, ha nincs valami fémes tömítés.
1000-es túl finom. Én olyan 300-assal kezdenék nagyolással és finiselni elég a 800-as. Persze baja nem lesz az 1000től sem csak lassú.
Mondjuk mi legalább egy centis előzőleg síkra ellenőrzött üveg vagy márványlapon csináltuk. Sima ablaküveg az nagyon görbül.
Fog, RTV szilikon üveglapon is megtapad, nem kell érdesíteni előtte.
Valakinek csak ilyen hüvely jut.....és simogatja 1.5órán át.
Alakul,1,5 ora,elfogyott a papir,meg kettot veszek es sik lesz.
Bar lehet erdesitenem kene,tapadni fog ezen a paszta?
Mer O gyuru van,csak nem tom eleg lesz e?
Ezért is raktam be képet, hogy akinek nem elég egyértelmű, az tudja, miről beszélek, hiszen:

"Egy kép többet ér ezer szónál"

Neked, ezek szerint az sem elég beszédes. Lejjebb meg én nem tudok menni.
de csak vörösről meg szőkéről hadováltál ezek is azok 😅
Szerencse, hogy ÉN előbb raktam be képet, hogy mire gondolok. De méltányolom az igyekezetedet.
Az nekem is akad.
Kipufogo az meg várat magara,egy eleg szutyok gyari szintu sito plus van felhekkelve.
Kerestem hadznaltban TT,extrat meg mittomen,de ami szep az nem olcso,ami meg igen......na azert az a penz is sok.
tessék frici(puszit küldő) itt van egy vörös meg egy szőke(kezeit széttáró) én ezekkel szívesen összezárnálak egy aprócska lakatlan szigetre ahol nem lehet elmenekülni 😅
Ha egyet választok, az sem... Akkor már álmodjunk (vágyjunk) jó nagyot.
Ezt már elengedtem ebben az összeállitásban😃 erre már nem tellik😃
Én most a gyerek Factoryjához kipufogót keresek, mert amit vettem Extra V2 annak a könyökhajlata nem jó, az NRG, a körlámpás St és a Factory véletlenül sem csereszabatos, hiába van ugyanaz a Piaggio blokk az összesben.