Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bmw-s életérzés 😂
Mar mondtam tobb ora volt a kep es miattad ezt igy rendezni. 🤣
De minden perce megerte.
A prognozis alapjan bejott a reakciod. 🤣
Nem tudom mi az a "hirigtől".Mondjuk az a kupi ami ott van,megér egy misét.Hogy tudsz így élni,most komolyan,mint egy cigány putri.
Mar ment a vizes fiasko elott,Atyukbelek naggya mar bekotve,az uzemanyag szint jelzo valamiert nem akarja a munkat,es a fordulatszam jelzo sem.
Az idomok meg simogatast akarnak.
Szoval tavaszra egy kek istencsapasa lesz.
Ui a kondenzacios kazan es blődi miatt rendezgetem a dobozokat es kacatokat muveszien a kompozicio hatasa kedveert.
Nem vagyok nagy robogóbarát, de ha ez a kezed munkája nyomán hasznos eszközzé válik és nem egy szeméttelepen növeli a kupac méretét, akkor minden más mellékes és - mint a lom CBR-nél - megemelem a kalapot, Zoltán.
http://youtu.be/rhuvlrKnz9U?si=0J9P8umsjn8ALOa1
9:30 környékén mintha mamlasz lenne… irigyek az emberek 😂😂😂
Azert rombolom az idegeket,latszik benne a dög. 🤣
Tudom igenytelen,blablablabla.
El se kezd blődi mert mindenkinek tele a töke a hirigtöl.
Keso gondolat.
Mar mindegy is.
Szerintem ne pasztázd. Én egy fél napot kapargattam egy szakember után aki megkent mindent pasztával biztos ami biztos alapon. Aztán csöpögött itt ott a fagyálló. Jött Levi, paszta leold, új gyűrűk és azóta sem csöpög a víz a kocsiból.
Pedig az insta jó dolog, tele van csöccsel 🤓
Jovanazugy,a mostani paszták nagyon faszájntosak,szerinted a passatokban jobb cuccok vannak?
De....szépen elmagyarázta. Hakhadabal kahdagamidabala jahamihabdabala..............
Ez itt? baszki jobb helyeken ilyen pocsék munkáért kiadnák a munkakönyvet 😅
humbuk ha fizetsz ,ha nem ,tudnak ezek mindent 😉
Tok olyan, igen :D Jo hasonlat!
Szelephimba-meg allito a szuszmányokon.
Jol, jok a Mikunik. Sajnos csak az uszohazrol csinaltam kepet a nyaron, amikor egy oreg GS550-be probaltam eletet lehellni, de itt egy kep felulnezetbol. Tengely forog, a kar felfele billen es emeli a subert. A szinkront meg a suber es az emelokar talalkozasnal allitod a kontraanyat kilazitva lapos csavarhuzoval.
Mer a szaki aszondta akit megkerdeztem.
Es nem klingerit tomit.
engem kb. fél óra alatt baxtak ki onnan azóta nem jártam arra 😅
igen most pl a dolgozó szobámban ülök az asztali gépnél, várom, hogy a nej végezzen a fürdéssel, hogy mehessek végre én is(meghajlós)
Az ágyamnál meg van egy laptop ha épp akkor hiányoztok amikor fexem akkor onnan nyomom. 😅
napközben meg az irodámból(kezeit széttáró) Ha meg nem vagyok itt akkor valamilyen építő jellegű tevékenységet folytatok 😅
egyébként ezt minek kellett megcsiszolni vízhez ha meg úgy is pasztázod? 😅
Mert egy hengernél oké ahol fém tömít fémen de vízjáratnál minek?
Annó klingeritből vágtunk olajhoz, vízhez tömítést a felületről egy spaklival hevenyészve lekapargattuk a régi darabokat azt pont jó volt(fetrengős)
Bogyo ott van meg?
a prohardver az tényleg szakmai, ezért ott nem élnek meg az okoskodók - ott gyorsan megbuknak, hogy hülyék hozzá 😅
és ilyenkor egy asztali gép mellett ülsz (nagy fehér doboz + üveg 15" monitor) vagy valami nótbuk?