Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondolom az ilyen prohardver meg ilyesmi még szárnyal azért nem?
nekem ezek kimaradtak az életemből a lapos telefonnal egyetemben és még élek(fetrengős)
Ja,es a puffin lekvár.
Meg a hit hegyeket mozgat.
Nincs jelentősége annak ott. (fekete paszta segít 😆)
hát engem még nem sikerült neki tönkretenni(fetrengős)
🤣 ezdegeci
Simogattam eleget,bator vagyok es beprobalom,a hitem eros,es van egy tubus fekete paszta is.
a trollkodásnak ez a lényege nem?
akkor itt még simogasd egy kicsit légyszíves(puszit küldő)
Nem. Ez sima tolattyús mint az MZ-n.
Nem hinném,pedig még a fletót is ismeri személyesen.
jáj dik(fejét fogó)
Ezekszerint jol dontottem a mikuni mellett a kinai dellorto helyett.
Csak rohadt maceras a legszuro mellett allitani alapjaratot.
Kell egy vekony fogo.
én múltkor téblábolok az utcán nézegettem a redőnyöket amit raktunk aztán az utca túloldaláról odajön egy cigány(kezeit széttáró)
Tartogat valami dobozt a kezébe és mondja,hogy van nagyon jó csúcs minőségű kerámiabevonatos késkészlete(kezeit széttáró) Rá is vágtam,hogy nem érdekel(kezeit széttáró) kinyitja a dobozt tényleg szépen sorakozott benne 5 kés. Egy nagy kés egy nagy kenyérvágó egy kisebb egy pizzaszeletelő kés meg még egy közepes méretű kés. Mondom neki nagyon fasza de nekem nem kell van kés szarásig otthon(kezeit széttáró) Aztán mutatja rajta a címkét, hogy 59 euró ott van benne de nekem ezt odaadná 15 ezer forintért 😅 Mondom értelek testvér de nekem akkor sem kell(kezeit széttáró) épen indulok befelé nyugtával dícsértem a szép új redőnyeimet akkor megint csak megszólal.
- egyet mondok testvérem 10 ezer(meghajlós) Rázom a fejem és nyitom a kapuajtót, hogy megyek be.
-na még egyet mondok testvérem 5000 (kezeit széttáró) Kell gázolajra a pénz, hogy haza tudjak menni.
Hát akkor már elgondolkodtam olyan szép díszdobozba vannak ezek a kések 15-5 ig lealkudta saját magának, mondom mi bajom lehet 2 doboz cigi(kezeit széttáró) Kezet fogtunk az üzletre(meghajlós) Másnap átszaladt a szomszéd egy sörre mutatom neki a készletet, hogy milyen jól jártam(meghajlós) Azt mondja a szomszéd. Fogadjunk kellett neki a pénz üzemanyagra, hogy haza tudjon menni(gondolkodós)
Mondom hát ezt meg honnan tudod(meglepődős)
- hát onnan, hogy minden vásárban kint van árulja ugyanezeket a késeket(kezeit széttáró) Mondom és te is vettél. Azt mondja ja néhány hónapja én is vettem ilyen készletet(kezeit széttáró)
Na és jó? Kérdezem.
-aha. ha nem veszed ki őket a dobozból akkor elég jók 😂
Eleg jo muszer amugy. Szinkronozni kicsit trukkos, de eleg egyszeru szerkezet ahhoz, hogy meg mindig mukodjon, amit anno 50 eve legyartottak.
Ide? Ő volt a bogyó?
Mondjuk kinezetre egesz steempunk.
De inkabb csak kurva regi.
Persze,mert az ingerküszöb is egyre jobban kitolódik,de ezzel semmit nem tudsz csinálni.Nekem sem tetszik ez a dolog,de a világ változik és ezzel meg kell tanulni együtt élni.Nekem pl nincs,az asszonynak van,de ő is csak a számára aktuális hasznos oldalakat jelöl meg bizonyos témában,ott van pl az ovi,arra teljesen fasza hogy létrehoztak egy fb csoportot az adott ovis csoportnak,benne vannak a szülők,teljesen jó az információ átadásra.Ide szokott írni,de amúgy abszolút nem.
Nem, ez egy korai Mikuni VM22SS vagy VM24SS. Mechanikus, a tolattyukat egy forgo tengely mozgatja egy csuklos szerkezettel.
Hetvenes evekbeli UJM Suzukikon es Kawasakikon volt gyakori.
A lenyegen nem valtoztat, az elso korben ezert emlitettem kollektiven a social mediat. A Tik Tok kontra Youtube ugyanez, a demografia ott is eltero.
Csak az interfesz mas, a lenyeguk ugyanaz.
Mert a mai agyú fiataloknak már a faszbúk is túl komoly... ott van nekik pl. a tik-tok, az abszolút menő, az egyik fingik egyet, felteszi 10 mp-es videóban, a többi 100 millió hülyegyerek meg megnézi.
Rohadt erdekes karbisor,ez egyatalan CV karbi?

http://youtu.be/6rXmT8KU0fQ?si=YZ_yXAcSDhIOCMHe
Nincs facebook profilom, így hát ezzel most nem tudok vitatkozni, amit látok, az a mostani és a korabeli fórumok közti különbség. és van különbség.
Ja, hát azért látom a lét változását a teljes keresztmetszetben.
X.