Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A vágyak megvalósítása elég ritkán termeli ki az árát.
Nekem az, hogy egyszerre egy vörössel és egy szőkével egy szigeten, na, az biztosan nem.
Van fasza fekete hőállópasztám, megfog minden csepegést 😀
Jah,mind kinai,malossi jobb.
Mar megvan.
Heten ujra benne lesz,remelem hogy nem fog a viz dolni belole.
Arra harmincé is van hengerszett
Hat hogyne,bar inkabb fekete jelenleg.Meg olyan csiszolt pőre muanyag.
Mentem egy adagot vele,van benne power,csak kozben dol a viz.
Mire, a bilikékre?
Mondjuk nem csöpög a viz belole a tőcsavarokon keresztul.
Igaz hozzajarult szerintem az is hogy az O gyűrűk olyan szinten nagyok voltak hogy alig tudtam benyomkodni a helyukre.De a sik se tuti.
Nagyon elszalltak arban a nagyobb markak 100e egy ilyen 47mm es vizes szett.Polini,malossi,top mind innen indul.
A kina legjava powerforce meg 25.
De van utomunka gazdagon.
És az mire lesz jó?

Amugy mostanság egy régi vágy megvósításán elmélkedek, műszerészeszterga......
De már elvesztem a lehetőségekben. Nagyjából majdnem mind gagyi. És nem olcsók.....árát sose termelné ki, de nem kéne apróságokkal az egyetlen mindenre képes esztergályoshoz szambázni majd valamikor vissza a kész cuccért.
Egy sik minusz.Mielott blődi elkezdi. 😆
Gondoltam.
En most egy henger sikot csiszmákolok sikba üveglapon olajos 800 as-1000 es papiron. 😃
Nem mindig
Biztos?
400-as Burgonyat tudok 350-ert 40 ezer km-rel, ha erdekel. Nem kimondottan csatornapartra valo, de elheto allapotban van. Harkanyi az ember, ha kell telefonszam, szolj
👍️
Hajrá.
Tudod mit? Letiltalak a faxba, sztem tégy te is így. Elfárasztottál. Vitáztam itt már másokkal is, ment az adok-kapok, de te más vagy. Egyszerűen sérült, és semmi kedvem ilyenekkel időt tölteni, mert az élet amúgy szép 😁 Értelmesen beszélni nem tudok veled, akkor a többinek semmi értelme.
Pénzért
nem azt mondtam hogy nem reális az a méter, csak hogy ennyivel nekem nem kell mert nem akarok baszakodni vele
nekem belemenne évente 2-3 ezer, vagy ha nagyon megtetszik 4-5 szóval bírjon már ki 10 évet....utána már úgy sem robogózok
Jobb, mert látom, tetteted a hülyét. Mondjuk nem lehet nehéz neked ez.
3 hónap alatt mentem 5500-at úgy, hogy nem minden nap jöttem a burgmannal. 😁
Gondolom végig olvastad, nem akarom bemásolni. 🙃
Azt az ISA slotos beszólást ugyan miért raktad be? Kellett? Most jobb akkor neked?
Hát ennek azért fuss neki újból.
A "nem szereti senki" vádja a teféle beteges megfelelési kényszer irigy kivetülése.
Éééééén baszakszom?
Mivel?
hát minek jársz olyan messzire dolgozni?