Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem ő baszta szét valahogy (talán eszelt otthon valamit a töltéssel, napelemmel, stb., és túlfeszt kapott az elektronika) aztán beadta mindenkinek, hogy "elromlott" mert így megjavíttatja más pénzén.
Sunyi egy kis geci ez, mikor kigyújtotta az ólját otthon, akkor is kussolt róla, míg a biztosítás meg egyéb procedúra le nem zajlott...
Ez a vérében van 😄
Megoldás? 🤔
Ne szenvedtesd magad feleslegesen! 😉 😅
Nem igaz, rajtad tisztán látszik, hogy károsította az agyad - bár az is lehet, hogy ez eleve születési rendellenesség 😅
Kiművelődtem az utóbbi években a neten keresztül pszichológiából és megállapítottam magamon, hogy érzelmi inkontinenciában szenvedek mert akármikor felnézek ide azonnal elsírom magam. 😭
Pedig igaz amit ír 🤷🏼‍♂️
Mint a hozzászólások 80%-a.
Hiába, ilyen a fórum.
honnan tudjam? Nincs km óra azt cserélik, most meg 0-a lesz 🤣
Egyébként 1 hónap 1 ezres. Decemberbe lenne 24 hónapos az autó asszony elmondása szerint 25 ezer valamennyi van benne(kezeit széttáró)
Legtobb ilyen irasa egy talalgatas a tenyek ismerete nelkul.
Mintha lottozna 30 eve zeto talalat nelkul.
Biztos,csak akkorse olvasom el.
Csodás életpálya.
Te tenyleg ugy gondolod vegigolvasom? 🤣
Nem lenne ezzel semmi gond,ha elromlott hát elromlott,de ez a hülye itt verte a mellét hogy ez nem romlik el mert nincs ami elromoljon benne.......
Hány km van benne?
😃 fasza, az uj autó dögrovásra kerüt😃 ez még csak a kezdet😃
Mondtuk szar a dácsia.......de te megint okos voltál mer ingyé van😃
én ájkoszt szívok ez már egyáltalán nem káros(ujjával nemet mutató) sőt inkább egészséges(meghajlós)
de sanyi ezt mindenki tudja, hogy a környezetvédelem az csak üzlet egy jó buli bizonyos érdekköröknek(kezeit széttáró) Nem hinném, hogy bárki le nem szarná mi lesz a földdel 1000 év múlva 😅
Ez igaz, csak meg kell nézni a szélsőségek előfordulásának gyakoriságát, pontosabban annak változását.
na ma hítak a szervizből azt mondták az óracsoportot komplett cserélik újra remélem 0 km-re 😅
Azt mondta a fószer , hogy holnap meg fogja tudni, hogy a cikkszám alapján győri központban van e ilyen raktáron ha van hétfő kész az autó. (kezeit széttáró) Ha nincs akkor aliexpressz kínából 1-2 hét(kezeit széttáró) Akkor viszont a javítás idejéig adnak csereautót de csak nyomi benzineset tudnak adni(kezeit széttáró)
Ja.
Ki írta, vagy ki finanszírozta a megjelenését a baromságnak? Amúgy melyik NORMÁLIS gondolná azt, hogy egy füst belélegzése nem káros?
Megmondom.
Az, amelyik már szívja és önmagát akartja meggyőzni erről a baromságról nem pedig erőt venni önmagán és letenni azt.
beszarás vagy ember 😅
Tulajdon képen azt nem értem ezt te, hogy nem szégyelled 😅
ja(meghajlós) ha csak ennyit csinálnék már akkor is sokkal többet dolgoznék mint te 😂
én még most is megszakadok baszki egész nap az állványon lógtam. Ha nem szakad az eső holnap is 😅
Én legalább csináltam 1 vállalkozást amiből megtakarítottam annyi pénzt, hogy be tudtam forgatni ingatlanba. Persze az nem lett volna elég ezért kellet adnom vennem(kezeit széttáró) Mellette csináltam,meg még most is a családi vállalkozást. kb. 1 év múlva kész leszek a most futó projektekkel.Aztán ha akarom a következő 50 évben nem csinálok semmit.(kezeit széttáró) Csak sajnos én nem tudok ilyen léhűtő mihaszna lenni. tuti veszek valamit amit kipofozok azt már lehet meg sem tartom(kezeit széttáró)
Na nézzünk téged. Édesapádnak volt egy jó gondolata és a rendszerváltozás környékén gondolom a 90-es évek legelején kibérelt egy üzlethelységet, pont ugyan azt amiben most te trónolsz.(kezeit széttáró) Csinált egy bútorboltot és az akkori hiánygazdaságban hamar erőre kapott. (meghajlós) Olyannyira, hogy már az első évben fel kellett venni alkalmazottakat szám szerint 6-ot. Te már épen kiheverted a pattanásos kort elvégezted a mezőgazdasági gépszerelő szakmunkás iskolát így a tesóddal együtt beszálltatok az édesapád által beindított vállalkozásba. Teltek múltak az évek szépen hozott a bolt de fejlesztésre senki nem akart költeni egy megveszekedett fillért se. Gondolat szintjén sem merült fel egy saját üzlethelység vásárlása, építése. Nos teltek az évek ment a napi rutin. Aztán el kezdte felütni a fejét a konkurencia. A lendület alábbhagyott így már ennyi alkalmazottra sem volt szükség. (kezeit széttáró) Aztán megjelentek a multik és a net. A tesó gondolom addigra már lekoccolt inkább saját magának akart karriert építeni mint vegetálni egy olyan vállalkozásban ami két embert már nem tart el(kezeit széttáró) Te maradtál egyedül. Egy szebb napokat megélt olyan vállalkozás romjain amibe anyagvásárláson kívül egy forint fejlesztés nem valósult meg az elmúlt 33évben. Innováció hiányában lassan lőttek is a vállalkozásnak egy 30 év óta kitermelt saját üzlethelység megfelezné a kiadási oldalt vagy egyszerűen bérbe adva jelen pillanatban több bevételt hozna havonta mint most hoz a vállalkozás negyed évente(kezeit széttáró) Úgy, hogy szerintem hagyjuk, hogy ki mit csinált. Én többször leírtam 13 éves korom óta vállalkozásban dolgoztam a nyaraim jelentős része munkával telt. Ehhez képest neked édesapád aládrakott egy vállalkozást amiben te sem megújulni nem voltál képes sem fejleszteni így ez szépen lassan elfáradt(kezeit széttáró) De saját vállalkozást sem csináltál amivel gyarapíthattad volna magad, hogy később ezt befektesd. Tulajdon képen ha édesapád nem indítja el a vállalkozást lehet pont ugyan ezt csinálnád valakinél alkalmazásban. Mivel eszed nem volt meg hozzá, hogy több legyél(kezeit széttáró)
van is belőle baj, és elenyésző a számuk ahhoz képest ami még nem jött ide
Vonulás lesz? Az ucsó 10 évben sztem több millió feka jött ejrópába... Vonulás van. ☹️
Ez igaz viszont a lényeg, hogy erre való hivatkozással szétszivatnak minket.