Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi a nej(kezeit széttáró) 150 cm
Nem gyerekekre lett tervezve. Egyébként ha teljes előre van tolva az ülés lábújhegyen eléri(kezeit széttáró)
Motorral nekem annyira nem jött be a Tátra, szép, rendezett tiszta, korrekt árak csak valahogy nekem hiányzott belőle egy egy jó motoros szakasz. Zakopane környékét jártuk be szerintem elég részletesen de valami hiányzott belőle. Úgy az egészből hiányzott nekem valami pedig mentünk hegyi felfutópályan, igaz esett az eső. Szép dimbes dombos, jó utakkal de csak úgy mentünk és mentünk, hirtelen nem tudok visszamondani semmit ami megfogott.
A kaja jó volt, az megfogott 😂
Jaaaa, értem! A te ülésed jó, az asszony és a purdé meg szopjon a padon 😅 ki nem szarja le? 😅 Amúgy is a villanydákóval mentek mindenhova együtt, mert azt napelemről lehet tölteni, és a szokott 40 km-es helyeket oda-vissza kibírja.
Nem az kell, hogy mindennél olcsóbb legyen, legyen arányos. Utóbbi 1 évben 3x voltam a magas Tátrában, a táj mint az Alpok, az éttermek színvonala is, az árak viszont jóval alacsonyabbak, a szállas is olcsóbb. Köv időszakban talán ezeket vesszük sorra, közelebb is van valamivel, mint az Alpok. Jó lenne még Erdély is, de az a kiba... román igénytelenség, ami ott sugárzik mindenről, az nem annyira jön be.
Nem mind1. Amit nem tartok érték-arányosnak, azt nem szívesen fizetem ki, és itt nem az összeg a lényeg. Fura, hogy ezt pont te nem érted 😃 a szarrágás mestere 😃
Biztosan jók ezek az új furgonok - neked. Mint mondtam kb 20x, nekem más igényeim vannak... legyen még csendesebb, még gyorsabb, még kényelmesebb, még jobb útfekvésű, még biztonságosabb.
Viszont semmi szükségem arra, hogy beférjen 6 pecabot, egy műanyag csónak, meg üres tilatexes vödör, ha szarnom kell 😅
Látod, ezért veszek én egy felső kategóriás limuzint, nem egy furgont.
Mindenfele allithato az ules nem?
soha nem éreztem semmilyen szagát.(kezeit széttáró)
kerülöm a konfliktust(kezeit széttáró)
nem éri el a lába a pedálokat 😅
ha előttem megy pl egy faluban már akkor érzem azt az ocsmány szagot
az füst gyár mtz-nem jobb a szaga tőlük
ki kell baszni mindet a picsába 😁
nekünk egy sampon van a kád szélén, amikor akig van benne odatesz a nej egy másikat is
aztán ennyi a felhozatal
meg a szapoan tartóban van egy baba szappan
amikor hosszú vokt a haja akkor volt még valami flakonos kacat hogy könnyebb legyen vizesen kifésülni, de gyorsan megunta avval is basztatni, ha megszárad a haj utána már jól fésülhető
sokszor szárítottam neki van rutin a fésülés terén
Nem kell hozza semmi extra.
Egy fix pad.Hagyd vezetni az asszonyt.
hát ezt sem szoktam érezni bár nekem nincs olyan kifinomult szaglásom mint ininek(kezeit széttáró)
mi keresni valóm lenne ott? Mert azok az ülések nem állíthatóak?
Probald ki.
Ezt nem tudom én még ott az elmúlt 32 évben nem utaztam(kezeit széttáró)
Ez a kérdés engem is érdekelne 😃
Most benyalok a bmw-nek mert ők az egyetlenek akik még tökösek es a kipufogó az kipufogó, nem pedig valami műanyag dísz. Na és a bmw-kel lehet látni hogy amiben benne van a dpf, ott nincs korom. Amikor a gyökér ahelyett hogy kimosatná, inkább kifúrja mert drága a 35ezres mosás. Akkor kezd feketén füstölni, de addig fémtiszta a kipufogó, annyi korom sincs mint egy benzinesnek.
Az ujaknak erezhetoen budos savas a szaga az adblue miatt.Fujj.
A vezeto ulese allithato.De a pad amin a ket utas ul mindben egy kenyelmetlen meredek tamlaju fos,es 50 km utan faj a hatam tole.
Már 2-3éve de lehet van az 4-5 is mióta ezzel jöttök hogy majd ha egyszer ki lesznek tiltva… na tessék, nem lettek még kitiltva. Biztosan eljön az idő amikor tiltogatnak de menj végig Bp belvárosban, az autók több mint fele nem felel meg. Hogyan fogják lenyomni az emberek torkán azt hogy nem autózhatnak ?
Biztosan csak rosszul láttad az árakat, csak nálunk és csak a vitya miatt drága itt minden 😂 szó sincs egy globális áremelkedésről 😂😂

Olcsóbb nyaralásra megnéznem a helyedben Szerbiát és Montenegrót vagy Bosznia keletibb részét, tengerpartot. Csak ne a 3assal menj ha félted és készülj az agyvérzésre a közlekedés miatt.
hol a korom nekem mutasd már meg légyszi(kezeit széttáró) Én már szándékosan kerestem de nem találom(kezeit széttáró)
régebben a kidörrentő vastagon kormos volt. Sőt a hátsó lökhárító is ami alatt kijött a kipufogó. Meg még a hátsó lámpa is bekormosodott(kezeit széttáró) Itt meg van egy tiszta cső 2 év után(kezeit széttáró) Hol kell keresni a kormot? Segíts nekem sanya lehet ezeknél máshol jön ki(kezeit széttáró)
neked nem mind1, hogy milyenek az árak?
1 megveszekedett forintodba se kerül 😅 az asszony meg bírja az óránként jóval több mint 25500-ból(meghajlós)
Mióta lettél ilyen anyagias? 10 év óta mióta egy forint bevételed sincs téged miért érdekelnek az árak?(gondolkodós)