Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ezek egyetlen dologról feledkeznek meg
párezer éve alig volt ember a földön, ha szar lett bármi miatt az életterük akkor felcuccoltak és arrébb vonultak
most nincs hová menni, mert mindenhol van ember, szóval ha vonulás lesz abból balhé lesz
Nyilvánvaló... van egy oknyomozó film is, valami "Globális felmelegedés svindli" vagy mi a címe, qrvajó 😅 Sarki jégmintákból kimérték, hogy több ezer éve is volt, hogy többszöröse volt a kontcentrációja az üvegház hatást okozó gázoknak, mint most... 😁
Elég csak kissé utánaolvasni az elmúlt 2-3000 év klímaváltozásainak és hamar kiderül, hogy sok közünk nincs hozzá, aug.-ban írtam, hogy csak addig idén 23 vulkánkitörés volt ami egyenként több károsanyagot toltak a légkörbe mint az emberek mióta léteznek.
ilyenkor mindig arra is kell emlékezni hogy anno egy csomó tanulmány született arról hogy a dohányzás nem káros
és most nem azt akarom evvel mondani hogy az euro6 meg a napelem meg a többi csodaszer bármi változást is okozhat, csak annyit hogy mindig érdemes azt is megnézni ki finanszírozza a tanulmányokat
Juteszembe,hogy áll a soha el nem romló autó?
egyik olasz endúrómon pezagőtablettás dobozból csináltam fojtást a légszűrőboxba
pont bekeillett az az alu henger a a szívócsőbe aztán addig fúrtam rá a lyukakat amíg nem ment jól
így még a felfröccsenő vizet se szívta be, szóval kurva jó lett
akkoriban még kedveltem a kókány motorokat rendbetenni, most már nem menne, némileg ideg gyenge lettem 😂
Na,akkor csak jó ez a mikuni.Má aszittem szar mint a kínai dellorto izé.
Túl sok levegő. A porlasztó úgy van fúvókázva, hogy számolnak a légszűrőház "ellenállásával". CV karbinál sok esetben a tolattyút emelő depresszió is erősen lecsökken olyankor, mert nincs jelen a légszűrő adta szűk keresztmetszet. Pl. ilyenek miatt nehéz a CV karbis divat-kaférészereket beállítani, miután az okos gazdi lebassza az airbox-szot és feldob négy kínai direktszűrőt.
Káros gázlengések. A légszűrő cső hangolása és a légszűrő csillapító hatása nélkül elromolhat a keverék képzés.
Vagy csak simán a karbi arra van állítva hogy rajta van a légszűrő fojtása. Anélkül meg túl sokat kap.
Csak hogy tartalmazzon motoros témát is a topik nyomokban.
Érdekesség hogy amikor nem volt rajta a légszűrő a karbin akkor gázhűzásra lefulladt,amint feltettem a szszűrőt és a fedelét simán húzott,nem volt gond.
Rég volt erőgép tanóra,akkor se tanultam sokat belőle.
Tuti van oka csak én nem tudom. 🤔
nem fasza ha az asszony a fő pénzkereső mert akkor addig kell dugni amíg ő akarja.....
nincs hakni, nem kell sofőrködni, ez igaz. Nem dolgozok a rendelőben, ez is igaz, mert képesített szak aszisztenst ír elő a rendelet, és az 95%ban női munka. A rendelő eszközeinek fenntartását viszont én végzem, ha már ennyire érdekel.
Nem csinálok klasszikus női házimunkát, fűnyírást meg hasonlót igen, de az utcán azt is kertész szokta 😄
Viszont ha megyünk bárhova, én vezetek, az is munka 🤣
és mit dolgozol? beszeded a lét? gondolom, kessbe kell nálad, hogy ne legyen nyoma.
Pipikém te se szakadtál meg az öröklés után a vállalkozás indításában mert az öledbe hullott az egész.
tényleg?
családi cég? De hát vagy fél éve már kiveséztük neked mi szereped van a családi cégben(kezeit széttáró) 😅
Nekem volt olyan gondolatom, hogy a feleséged heti 2-3 alkalommal eljár magánrendelést tartani nagyobb városokban. Aztán te vagy a sofőr és az asszisztens(kezeit széttáró) Aztán mondtad, hogy egyáltalán nem jár haknizni csak a körzeti orvosi teendőit látja el helyben(kezeit széttáró) Akkor arra gondoltam, hogy nem alkalmaz sok pénzért külön asszisztenst hanem bent vagy vele a rendelőben te kezeled a számítógépet küldöd a felhőbe a recepteket stb. Aztán írtad, hogy te ilyet nem csinálsz arra fizet a nejed sok pénzért asszisztenst(kezeit széttáró) Hát gondoltam ha a családi vállalkozásban nincs rád semmi szükség akkor az otthoni női feladatokat ellátod, hogy valahová még is csak be lehessen helyezni a családba(kezeit széttáró) Eljársz bevásárolni, mosol, főzöl takarítasz(kezeit széttáró)
Ezt teljességgel kikérted magadnak(kezeit széttáró) Te összesen annyit csinálsz, hogy a feleséged megkeresett pénzén éled az életed, meg nyaraltatni viteted magad(kezeit széttáró) Ezt baszki nem én találom ki a kisujjamból ezeket te írtad le(kezeit széttáró)
én most is megyek dolgozni(óranézegetős) Hát nem rémlik, hogy engem az asszony tartana el(kezeit széttáró)
Ez sztrapacska, te egysejtű 😅 túrós galuska - bár lehet, hogy ezt viccnek szántad, mert ennyire hülye még te se lehecc - bááááár....de 🤣
Most jobban érzed magad, hogy ez a szar kijött a szádon? 😅 Sose legyen ennél nagyobb örömöd, de ahogy ismerlek, nem is lesz.
Egyébként kérdeztem már, mivel vagy különb? Lakást adsz ki, nem dolgozol... csak nyerészkecc.
Ha nem lennél ennyire ostoba, felfognád, hogy téged is az asszony tart el, mert mindennek a fele az övé 🤣
Ó te egyszerű.... nem csak az számít, mennyibe kerül, mert akkor egy 7,5 tonnás hűtős furgon jobb, mint egy 5-ös BMW 😅
Családi cég, mond ez valamit? Amúgy mondtam már, hogy leakadhatnál erről, unalmas, főleg egy tetves adócsaló feketézőtől hallgatni.

ui: a szarod olcsóbb, mint a 3-as, ebbe törödj bele.
tejbegrízhez szalonnát pirítanak(gondolkodós)
Elég furcsa bár lehet,hogy nem rossz(kezeit széttáró)
Én megszokásból nesztlé kakaóport szoktam rátenni, de valószínű kipróbálom a szalonnás változatot is 😅
100 km-es sugarú körben igen a vellanydákóval megyünk. (kezeit széttáró)
A purdé bármelyik autóban ül pont ugyanabban a gyerek ülésben ül. Most épen a mama autójában mert a vellanydákó kinyiffant 😅
A nej 150 cm éppen, neki minden ülés jó és valószínűleg már nőni nem fog a maradék 50 évében (kezeit széttáró)
hát pont ezért vagyok meglepődve te a pénz szórás csimborasszója vagy.(kezeit széttáró) Nagyon szereted költeni a feleséged pénzét. Mindenféle értéktelen és jelentéktelen dolgokra minél többet(kezeit széttáró)
Téged baszki egyébként egy kicsit sem zavar,hogy egy léhűtő szaralak vagy? 😅
időtlen-idők óta nulla forint bevételed van(óranézegetős) Szerintem ha nem veszi meg neked az asszonyt amit szeretnél meg is vered(gondolkodós)
Te ilyet itt nem írhatsz, de sehol máshol sem, hogy MEGVESZEL VALAMIT Mert neked annyi pénzed sincs, hogy egy pohár vizet megvegyél.(kezeit széttáró) Itt te már legfeljebb csak azt írhatod megvetetem a nejemmel. (puszit küldős)
felső kategóriás limuzin 😂 na ne röhögtess már. Nem a múltkor linkeltem, hogy a furgon jelen pillanatban többe kerül mint a te 3-a béjemvéd?(fetrengős)
Te veszel? Megkéred az asszonyt, hogy vegyen(kezeit széttáró) Te mikor raktál utoljára pénzt a családi kasszába?
Még nyugdíjas sem vagy, hogy a minimálbéres bejelentésed után megkapd azt a kb. 100 ezer forintot(kezeit széttáró)
Bár látom az asszonynak kezd elege lenni. Ha már nem tetszik neki az osztrák ár amit rád kell költenie(gondolkodós)