Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem még azt mondta a mosógép szerelői is, hogy havonta egyszer WU2-vel öblítsük át a mosógépet, jót tesz a gumialkatrészeknek. Nem tudom, igaz-e, de a szerelőt addig is és azóta is megbízhatónak tudnám jellemezni.
Ő biztosan hitt benne - és akár igaz is lehet.
Az életbe nem állt olyan könnyen kerékre,mi?
gáztartályban ez kb 20 kiló, kb 60 literes lehet
Sztem több
kb 15kg biztos van !
Durva.......te tényleg szeretsz szivni hülyeségekkel😃
Nos,picit monyákoltam.
Van index ezt szetosztottam rendesen villog muszerfalon jobba-balra,onindito,olaj visszajelzo,muszerfal vilagitas,elso-hatso vilagitas,ami nincs az uzemanyag jelzo,pedig jol lett kotve,majd meg megforditom a zold-sargat es a zold-feheret,hatha azert nincs.
A vizhofok hidegen padlot fogott annyira meleget jelzett.
A fordulatszam zold vezeteket ratettem a gyujtas modul zoldjere kiserleti jelleggel.
Eretpdmeny felemas,alapjaraton 4-6e,ha huzom 12e amit jelez.
Meg neha ugral,lemegy nullara.
Mondjuk az alapjarat szarakszik,de koze nincs fulre mi a valodi ertek.
Es van egy csatlakozohely aminek nincs parja a vezetekkotegben,egy sarga-fekete ami egy madik sarga-feketevel van parhuzamosan kotve viszont a kotegben kimaradt,annak nincs helye a muszerfalon.Szerintem.
Naja....... akkor egyszerünek tünt mert hát nem óriási nagy az. Nincs kedvem kimenni a garázsba megmérni, mert azóta is az a kompresszor légtartály. Kb 30 átmérő meg vagy 90 hossz.
Munkásszállóra ideális. Máshová ha nem meló akkor nem
Sejtettem hogy nem lesz bizonyíték mutatva.
Wu2 a király ! A legjobb autó sampon is ! 😉
Én anno ebben hordtam a kútra az olajat a robogóhoz, amikor kézzel kevertem bejáratós időszakban pluszban a benzinhez.
És tovább olvasva érdekesen áll a villanyhoz is. 😁
A kormot leköti? Egy régebbi cikk mire jó: https://hu.greenchem-adblue.co...
nekem a 97-es opel ha gázzal meg egész jól el lehet héderelni mögötte, ha reggel jövök haza a pecából amikor felébredek beindítom, mire összepakolok lefújja a párát az üvegekről, semmi szaga mincs pedig ott téblábolok a pára felhőben amit kifúj
egy pici gázszag van, de ha pörköltet főzünk bográcsban gázlángon akkor is van ennyi gázszag, a szieszta kályha sokkal durvább volt
amúgy az adblue fogyasztó kocsik mögött én behányok, valami rettenet büdös az égő vizelet szaga
ebbe neked mi a vicces? nincs már korom meg kén leköti az adblú. Ellenben a benzines meg aromás szénhidrogéneket bocsájt a levegőbe a katalizátor sem képes kiszürni. Állj egy euro 6 meg egy benzines autó mellé aztán érezni fogod, hogy az euró 6-nál nincs mit érezni a benzines meg pont olyan büdös mint 25 éve volt(kezeit széttáró)
a csepp tankos 251 szerintem javában a 90-es évek(gondolkodós)
valószínű több napra megy(gondolkodós)
az már a múlt(kezeit széttáró) igen bontóba a szökevényekkel(meghajlós)
nekem van autóm(kezeit széttáró)
6 hengeres benzinmotor mi? Na az való nektek vegyétek(fetrengős)
🖕
akinek nem furgonja van az mindenki hülye. Mi az ami a furgonban nincs és a személyautóban van? na ugye semmi. Pluszban van 5 köbméter a böröndöknek, nem kell illeszgetni semmit minden oldalról be lehet hajigálni a motyót(kezeit széttáró)
Nyilván. 😁
hát a benzinest hamarabb kitiltják. euró 6-tól a dízel sokkal tisztább mint egy benzines(kezeit széttáró)