Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azon gondolkodtam, hogy elszaladok hajnalban átgurítom a ház oldalát amit tegnap mély alapoztam. Még az eső előtt. De viharos erejű volt a szél letettem róla. Ma inkább nem csinálok semmit elmegyek fodrászhoz este meg buli van haver asszonya 50 éves(kezeit széttáró)
nekem nincs is ilyen mobilom engem ne vegyél magaddal egy kalap alá ha megkérhetlek 😅
na ná(kezeit széttáró) Azon a bulin buktam kb. másfél millát, kihevertem(kezeit széttáró) meg bukott 2 hónapom lakásfelújításból amíg a desznyóól rekultivációval foglalatoskodtam, mert az asszony szerint az a munka prioritást élvezett a többivel szemben bár szerintem meg nem(szemeit körbeforgató) Én alig járok arra tőlem még most is ott lehetne úgy ami maradt akkor belőle(kezeit széttáró)
De hát a családi béke(szemeit körbeforgató) 5 méter magasban tornászgattam 230-as darabolóval a 40 fokos melegben meg ívheggesztővel(fülét bedugó) jó néhány délutánt beszoptam vele nem volt leány álom(gondolkodós)
rohadt románok biztos a fordtól kezdenek el gyártást tanulni 😅
Anno is, mikor Hofi elpatkolt, kiderült, hogy a matrácában tartotta a pénzt - az örökösök azon veszekedtek 😄 Mondjuk eleve Hoffmann volt, nála ez a system természetes volt 😁
Egy vállalkozásban sok probléma merülhet fel, olyanok, amiket kívülről nem is lehet látni - másrészt utólag mindenki okos 😄
Az biztos, hogy egy vállalkozásból akkor kell kiszállni, mikor még jól megy, erre sok példa volt már. Csak ugye ezt nehéz akkor elhatározni...
A 90-es években sok vállalkozás startolt, de akkor a legtöbben nem tudták (tudtuk) hogy ezt tanulni - kellett volna. Így az maradt talpon, akinek volt érzéke, vagy aki kellően gátlástalan volt. Ismerős ugye sok millárdos mondása: nyitott könyv az életem, csak az első pár millióról ne kérdezzenek 😁
vagy csak valami igazi sóher sváb vér aztán rakosgatja félre a forintokat
nálunk van egy bicikli boltos( biciklik+alkatrész+kismotor alkatrész)öreg kb úgy néz ki hogy mindjárt éhenhal, tiszta toprongy a bolt se egy nagy durranás, kb minden bútor, eszköz a 80-as évekből van
egy ismerős egyszer volt nála aztán összetekergetve befőttes üvegekben tárolta a pénzt a sufniban ami majd összedől
vskamit megborított amikor bicikli vázakat hordtak ki aztán ott volt a sok zseton
szerintem azóta valahová elásta a pénzt 😂
Egyáltalán mire reagálsz mikor te magad írtad hogy el sem olvasod?Ismét hazudtál és mégis elolvastad?Vagy nincs benned semmi tartás és utána olvastad el?
A Zoli egy örök álmodozó. Lesz majd berendezett lakóautó, lesz majd sok motorozás, lesz majd ez meg lesz majd az 🤷🏼‍♂️
Kb ennyi a lényeg.
Ha kamu a sztori,akkor miért írod ide a 98-at,mint történet indító?
Ezt én is így gondolom.
Tehát a soha el nem romló autón két év után komplett kijelző csere,egyébként már emlékszem,mikor ment itt a diskurzus,két évre tippeltem az első hibára, ezek szerint telibe találtam.Nehogy azt hidd hogy 0 lesz,ha meg mégis az lenne,akkor se örülj,az neked lenne plusz feladat.
valami csak hibázhat mert ha heti 6 napokat dolgozol és kb semmi szabadidőd nincs, ellenben nem gyűlnek a 10 millák a számlán szerintem megbaszta az ég az egészet... ettől egy gyári melósnak jobb sora van annak legalább van 4-6 hét szabadsága
😂😂
Teljesen egyértelmű hogy fáj neked az igazsag 🤷🏼‍♂️ de hát ez van.
Hogy mit kellene visszaforgatni? Fejleszteni. Vagy legalább a rozsdakupac helyett egy normális autó, szerszámok, kiszállítani beépíteni. 🤷🏼‍♂️
A múltkor szó volt Tesla munkásságáról , érdemes megnézni ezt a videót
https://www.google.com/url?sa=... 🙄
Minen penz megy vissza arukeszletbe.
Szerinted egy kereskedelmi ceg mi a fenebe forgasson?
Pipi alapveto hazugsagokat ir,mivel csak talalgat es kolt hozza sajat kutfobol.
De meg mindig,egy forumos infokbol amit mivel gyenge az agyad meg se jegyzel es kb 3 talalkozasbol velem levezetsz 98 tol napjainkig az eltemet?
Ejjha,pipinek meg az a 3 talakozas sincs meg.
Ilyen feltetelekkel siman mehet az hogy kiskorodban atoperaltak.
A hazugság, mondjuk ez tőled megszokott. Nem egyenlő azzal hogy valami nem igaz.
Cáfold már meg melyik része nem igaz annak amit pipifasz írt.
A parkside csavarbehajton kívül mennyit forgattál vissza ?
Vagy hogy van ez a napraforgás, ha kell panaszkodsz hogy szar és a mömaxba kell menj eladónak, aztán meg ha úgy van, próbálod cáfolni hogy rekord eladasod van 🤷🏼‍♂️😂
Már dolgozok. Holnap meg szolgálat. Ezért haladni kell. 🤣
Be kell ugranom a bardiba 9 elott.
Ertem,tehat mivel az en eletemet irja le,szaul,es ezt megmondom te szerinted igaz.
Ertem,te jobban tudod. 🤣
Na,ha ezt igy kell csinalni,te lanykent szulettel csak kiskorodban atoperaltak.Ezert vagy atlagon aluli meretosztaly.
Reakciódra alapozva és az eddigi infókra alapozva teljesen igaz amit ír
...amúgy senk sem alszik? Itt baxxátok a rezet 4-5-6 órakor 😃
Talán mert túl könnyű nyilvánosságot kapni... elég csak az ágyban fekve a taccsmobilt simizni... régebben legalább a hordóra kellet felállni egy kis figyelemért 😁
Te mar csak tudod,ott voltal es lattad,vele egyutt. 🤣