Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fogd meg a söröm... :)
Nekem csak egy két napja de két különböző telefonon is ugyanúgy
Mikor Pipi ír nekem akkor szokta ezt csinálni, de most jó. 😆
Más
Nektek is szarakodik a megjelenítés? két napja nem fér a kijelzőre mindig kilóg a kép állandóan ujjal kell kicsinyíteni meg a reklámot kilőni se tudom mert az x kilóg a képernyőről
Ez a flaska még jó lesz otthon dísznek is 😃
ez kb a legolcsóbb olaj a világon, nekem a husky endúró ment evvel 5 évig csak akkor még átlátszóbb csomagolása volt
https://olajshop.hu/ENI-i-Ride...
Ebből a megfontoláaból gondoltam a soproni olajvásárlásra !
Öreg lomba bármi jó, ami megfelel a teljesítmény szintnek 😅 már sokkal újabb olajok is vannak, de csak pénzkidobás... meg sztem ne vegyél top márkát (Castrol, Mobil1, stb.) mert azokat hamisítják leggyakrabban.
... bár jó Kawa ukrán orsóolajjal is elmegy 😁
Type API SE, SF or SG Ez a gyári előírás , teljesítményszintben igénytelen , több közülük már meg is szünt ! Melegoldalon az 50 is jó bele !
API SH, SJ or SL with JASO MA
Viscosity SAE10W-40 😉
HA a teljesítményszint és a viszkozitás jó (megfelelő), akkor az az olaj jó. A különböző adalékok esetleg még javíthatnak ezen-azon, de az alap olaj jó.
Szerintem.
Én nem mondom, hogy rossz hisz azért csak egy elég neves olaj mindegyik és szart nem hiszem, hogy gyártanak.
Két szezonban használtam is két fajtát , nem tapasztaltam különbséget ! 😉
Az alább általam feltett olajak bármelyike jó bele ! 🙃
Mondtam, ne bonyolítsd meg az életed. Menj el Sopronba a Salamonékhoz és vegyél a zöld Elf-ből minimum 4 litert (asszem a könyv 4.1-et ír szűrőcserével) meg egy HF303RC szűrőt. Oszt kész.
Tele van a piac olajjal,te meg nem tudsz dönteni?Vedd meg azt ami típusú jóváírás szerint bele való,ennyi az egész.
...most meg süt a nap.
A fene sem érti ezt.
A Fuks Silkoline !
És akkor még van a Fuks is ! Vagy a Silkoline ! ??????????
Na melyiket ? A bőség zavara ! 🤨
Az Elf-ből kapnak először a thaiföldi gyárban, amikor lejönnek a szalagról.
A másik meg zöldcitrom szagú is pluszban.
Dobj fel egy érmét, ezen a ponton már kb. mindegy.
??????
itt olyan sötét zivatarfelhő van, hogy a z egyik kamerám átváltott IR üzemmódba.
:-(
Na és melyik az ?!
Teljesen egyszerű: ha tanácstalan vagy, vedd a gyárit.
Gondolom a szint adta hozzá😃