Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most lejjebb fog menni az ára én biztos vagyok benne. Az opel már kezdi a 0%os hiteleket.
A motorok ára is már megy lejjebb 20-hoz képest.
Azert eladhatott mar egy par millo autot,probaltal a weibo-n keresni tapasztalatot? 🤣
Na ! Van aki tud pakolni ! Is ! 🤣
Ez megint csak egy nép butítás,vannak városok bizonyos utcái ahova nem hajthatnak be,amire mindig van számukra alternatív útvonal.
A kb 50+ os fogyasztással ! 🤔
Azon vagyok a pumpával , meg a mixerekkel is ! 😉
mi mentjük meg a földet 😂
nem általános, de azért szerintem nagyon durva a történet, leginkább az egész hozzáállás osztrák részről(amit nem csodálok mert egy szar szemét cigány nép) amit azért egy teslának nem kellene hagynia
mert ugye az érthető hogy egy alkatrészt nem küldenek gyorspostával el ide usából(vagy ha igen jelentősen emeli a költséget)
de az nem érthető hogy a szerviz miért volt ekkora balfasz
plusz azért már egész sok tesla van aztán van 2 szervíz magyarországon? ráadásul az egyik nem is hivatalos tesla szerviz szóval a garis szervizekhez alkalmatlan
Van ahol még gőzmozdonyok közlekednek , mi meg az Euro 5-öt rugjuk pics@n !? 😕
Tobbet fogyaszt,villanybol,es a inforendszer megszokast igenyel,a hulye handrasnak nem tetszik az info,de a kulalak szerinte jobb mint a tesla.
En mar csak azertis ezt vennem mer neked tesla van.
Meg mert nem radiátor feher. 🤣
Csak Szöcske esete nem általános. A Teslák elég megbízhatóak, ezért belefér a kockázat, hogy előfordulhat Szöcske esete, de a BYD-ről nem tudjuk milyen stabil és megbízható és hát kínai autóból tudjuk hogy Pipi is beszopta. Hiába reménykedik lesz abból is fél év mire visszakapja 😆
Van már olyan ahova csak Euro6-al mehetsz. Mondjuk főleg német nagyvárosokban, oda meg menjenek a migráncsok 😆
nincs még minden veszve, kell bele egy másik motor és használhatod 😂
Szarul érintene , most költöttem egy rahedli pénzt az Euro 5-ös dízelemre ! 🤔
Még nem hallottam ebben a formában ! 🙃
Mert van ilyen város?
gondolom az ami az összesnek
ha megáll akkor lehet venni egy másik kocsit mert amire kész lesz elmúlik legalább egy évszak....
és ebben a tesla sem nagyon remekel, gondolom a szöcske mizériáját te is követted
nekem ha valami beszarik a kocsin akkor legrosszabb esetben 3 nap múlva elhozza a bárdi/ vagy bárki aztán másnapra meg van csinálva
Mert szerinted nem?
Ár érték arányra nem tűnik rossznak, és nem is ronda ez igaz, de ugye itt az eredeti felvetés a benzin vs. diesel volt, meg a vezetési élmény, észszerűség, takarékosság.

Ha bejönnek a képbe a villanyosok, akkor én a Teslát venném még mindig.
BYD persze lehet potenciálisan jobb döntés, de én megvárom hogy más tesztelje, hogy mik a gyengéi és mi igaz abból amit a kínaiak ígértek 😁
Megy ma valaki motorozni ? A munkába robogózás nem ér , azt ma én is kihagyom ! 😉
A hibrid Yaris többet eszik pályán, mint a 3as, viszont átlag 30al lassabban megy 😁
Hazafelé harmadszor fogok tankolni, mert csak 25 fér bele
Te 🐄 ! 😂
Kezd felzárkózni? 🤣 körbe autózná a nehéz usák fost😁 és ezzel lehet egymás után 3x is 20 mp-et gyorsulni
Meret,es alak,hódfog.
A vesék alakja miatt hód ? 🤔