Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval akkor bekuncsorogtad magad.
Nem.
Fizetsz neki hogy ott lehess?Ha nem fizetsz,kibasz a bútoraiddal együtt,igaz?
Lofaszt,nem is latom a tulajt.
Semmi kötöttségem nincs,tehát nem,nem adtam el magam.Te jobban függsz attól a bérleménytől,illetve a tulajtól.
Blabla.
Eladtad magad.
Hogyne lenne,egyértelmű hogy ezzel ő is jól jár.Különben nem így lenne ahogy van.De nekem ezzel semmi problémám,nekem is van megrendelőm az ő személyében,és neki is van megrendelője,sőt azoknak is van megrendelője.Ciki?Mi lenne ebben a ciki?Teljesen egyértelmű hogy nálam landol a legkevesebb pénz,viszont bőven jó ahhoz hogy elérjem a terveimet,és abban is biztos vagyok hogy én alszom a legnyugodtabban.
Neked mint a fenyezo szakma Lakatos Márkjanak konnyu.ertheto hogy elvagy mint a befott a seggeden a laktanyaban.
Egy gazdag ember sosem ugy lett gazdag hogy ilyen agrolszakadt ehenkoraszoknak ingyen ad barmit.
Mindennek ara van.....te is megfizeted,csak az ciki beismerni.
Értelmeztem, de senki nem hiszi, hogy tk, aki mégis, az meg úgyse vevő... mert eleve más léptékben gondolkozik.
Nem mindenki akkora bohóc mint te,azért mert te ezekhez a dolgokhoz béna vagy,attól még más nem biztos.
Ez is olyan bizonyitek nelkuli bullshit amit te mondasz.
A teny hogy ingyen muhelyert szopsz.
Ez szanalmas.
Ugy hogy "allitolag" gyerekeid vannak.
Mondjuk a szájernek is.
Normális embernek 50es éveire van gyereke és saját bemutatóterme nem egy szoci bérleménybe fagyoskodik.Pl unokatesóm,saját bemutatóterem saját műhely alkalmazottak.Nem olyan lúzer mint te.
A normalis emberek ezt szoktak csinalni az ilyen felcedulas fogyik mint te meg ezt sem tudjak megtenni.
Jobb is egy gazdag emberhez dorzsolni a hatsodat az ingyen muhelyert.
Kuncsorogsz.
Szóval te vagy az aki havonta csenget egy fűtetlen épületért.
Te meg a bérleményhez is fogyatekos vagy,inkabb leszopod a gazdag palit.Az ám a a tuti.
Nem te vagy az aki másnak fizet egy fűtetlen bontásra ítélt épületért hogy legyen hol árulni a szemetét?Majd ha lesz sajátod akkor beszélj!
Ja,igen.Ezekre jellemző,az ilyen nagy szélvédőket szeretik drágán adni,holott nem a méret a mérvadó.
Hogynekuncsorognal,nem a tied.
Ha jol menne csinalnad sajatban.
De fogyatekos vagy.
Citroen c4 gp.
Kb akkora csak ugye az érzékelők kialakítása stb.
Nem igazán sikerült neki megérteni a mondandódat.
Olvasni és értelmezni faszfejkém…
Látod,már megint ostoba vagy.Nem kuncsorog itt senki senkinek,van egy megállapodás,amivel mindenki jól jár.Miért is kuncsorognék bármiért mikor eleve ő keresett meg engem?
Ja,hat boldogok a kérészeletű,agyilag zokni fenyezok,akik szerint jobb napibejelentovel kuncsorogni muhelyert.
Mégsem én tespedek egy fűtetlen koszfészekbe azon agyalva hogy mi lesz jövőre.