Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem gondolkodsz,lehuztad a rolot,az jo,aki gondolkodik az roooosz.Ertem hogy blődiwordben ez a tuti,de igazabol egy gyenge kepessegu igencsak szarrago olcsojanos ipse vagy.
Ja,meg a bock borra.láttam is a múltkor a pennybe 900ért,gondoltam veszek hogy én is abba a bizonyos elitbe tartozhassak.
Ja,nálad a citrom az valami személyautó,ugye?Ott azért ezzel azzal fel tud kúszni az ár.
hát a béemvére(kezeit széttáró)
nem vagy valami állatszakértő 😅
És mi volt bernáthegyi vagy foxi?
Semmit nem számít hogy mekkora,kicsit lehúztak azzal a 130al.Mi a márkája?
az már megy a levesbe(kezeit széttáró) Felét nem éri mit az őzezés előtt(kezeit széttáró)
maszternél biztosan nem nagyon szélvédő(gondolkodós)
Mert eddig mire kellett volna irigykednem?
Dehogynem... a legszebb öröm a káröröm, mert abban nincs semmi irígység 🤣
Semmi, kaszkó... különben meg szerintem nem is őz volt, hanem egykóbor kutya, de elszaladt.
Nem én gondolkozom roló lehúzáson.Én köszönöm szépen,többet keresek mint bármelyik fényező a 40ezres elem fényezésekkel,és ennyi a lényeg ebben az egészben.Életem egyik legjobb döntése volt a váltás.A megrendelés egyre több az euró kúszik felfelé.......
Több közöm van az autókhoz mint neked.Neked mint egy munkanélküli mihaszna pont nem kell erről magyaráznod nekem.
Ertelme egy fenyezeo vallalkozasnak lenne,egy olyan embert nem lattam aki ebbol betegre ne tudna keresni magat,de neked meg ezt is sikerult meglepni hogy befuccsoltal vele.
Ennyire fogyatekos ember nincs.
Vagy szarul dolgoztal.
Az azert minosit hogy a hsz allitasaibol csak a konszer nevenek elirasaba tudtal belekotni.
A tobbi allitas mind igaz.
Mire,hogy neked van egy törött bmw-d?Hát,ez a legkevésbé sem vált ki semmilyen ingert belőlem.
De mit nem vennék meg?Már a mondatot sem tudod úgy befejezni hogy annak értelme legyen?
Meg ami majd jön a pótszemlénél. Akárhogy is ez már egy törött autó.
Aki nem tök láma az autóhoz, mint te meg bléd komád, az vágja, hogy egy "1 millás javítás" itt nem "totálkár" hanem egy fényszóró csere 🤣
Persze tudom, 10 éves fóccvágenekben tudtok csak gondolkozni 😅
Én tavaly a citromhoz és a legolcsóbb utángyártott amit találtam beszereléssel 130 volt, elég nagy szélvédő, kellett nekem ekkora kilátás, agyaltam is, hogy belemezelem és egy kis elhúzható nyílást hagyok a szemem előtt és búvárszemüvegben vezetek. 🙃
gtk az egész bömbi. szabadulj meg tőle minél előbb vegyél valami rendes autót(gondolkodós)
Te meg olyan olcsójános egy rosszindulatú suttyó vagy hogy tizéves hármomgazdás autónál még ha lenne is rá pénzed akkorse vennéd meg.
Ez a szomorú.
Apád farka lett lebombázva... műanyag lökös csere, meg lámpa, egy-két radar, ablakmosó fúvóka. Nyomtalan lesz... persze a rendszerben lesz nyoma.
utoljára a maszterhoz vettem szélvédőt 24 ezer forint volt 😂
Fém nem sérült, amúgy meg legalább örömödben kiverheted 😃
Te olyan ostoba vagy hogy még a vw-t sem tudod jól leírni.