Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondjuk eddig is ezt csináltam(kezeit széttáró) 3* ütöttem el őzet az elmúlt 31 évben. Az elsőt a wartburg turist-tal. előtte egy héttel lett kilakatolva lefényezve egy baleset után 😅 Elcsaptam az őzet a kitört foncsor átvágta a nyakát pillanatokon belül elvérzett, persze a lábai bevágodtak a jobb első ajtóba is, így homlokfal, motorháztető, jobb első lámpa, jobb ajtó. Mondjuk az út már ki volt járva mert előtte jártam meg a kanosszát a felújítással 😅 Bontó, karosszériás, festő(fejét fogó) Az őzet beraktam hátra, elvittem az öregnek nyúzza meg. A másodikat egy bérelt boxerral ütöttem el az első útján 😅 Ott a rohadék sántikálva beszaladt az erdőbe(kezeit széttáró) A kaszkó önrészt viszont fizetnünk kellett. Lökhárítót találtam hozzá viszonylag olcsón de a pözsó jel meg az a rohadt méhsejtes díszrács nem volt utángyártottban csak gyáriban az méregdrága volt valami 50 ezer ft körül 2006-ról beszélünk(óranézegetős)
A harmadikat kb. 4 éve ütöttem el a kecskeméti elkerülőn. Hát asszem összesen van 10 méteres szakasz egy felüljáró előtt ahol nincs drótháló ott ugrott ki a rohadék. (fejét fogó) Ott tulképen jobb első lámpával megúsztam 43 ezer. A lábai itt is bevágódtak a jobb ajtóhoz és eléggé meghorpasztották. De akkora mázlim volt, hogy éles horpadást ne csinált rajta még a festék sem jöt le a túloldalról ki tudtam nyomni meg se látszott utána(kezeit széttáró) Ez az őz meg lett. A nagy csattanásra kijött a parasztbácsi a közeli tanyáról kérdezte miben tudna segíteni. Mondtam neki abba, hogy eltünteti ezt a dögöt az árokból 😅 Nem volt rossz kedvű velem ellentétben 😅
Nos a konszern prémium márkáihoz túl olcsójános hülyegyereknek tartalak.
Szoval marad neked a tizeveskorú wv-seat-skoda-audi.
Miafenének pazaroljak karaktert egy ilyen spúr emberre?
A büdös életbe nem lesz közöd egy porsche-hoz sem,max amikor betolják a sufniba letüsszentésre.
Kéne hogy befolyásoljon?Nem hinném.
Óóó,egyesével kettesével le tudod lesni a konszern többi márkáját is?Bravó!
Hogy terv szerint robogógyár lesz,befolyásol?
Bentley-d vagy lamborghini-d van?
De még az a szerencse hogy az elektromos autókra nem kell költeni.
A villanyszélvédő többe kerül a beépített akksik miatt. 😄
Lereszelem tövig míg kiér a rendőr, hogy rohadjon meg a szarvas. 😁
Jó nagy lehúzás az egész.De még a gyárit megvenni sincs értelme,főleg ha saját zsebből fizetős.
Szerinted ez engem miben befolyásol?
Mondjuk a seat-ot beszántja a ceg,ha meg megvan az alhambra megszunt marka tulaja leszel,vagy az asszony,anyos stb aki neven van/volt.
Vagy ne adj isten ducatit? 🤔
Pláne ha valami dijas agancsot szed le az autós, az akár kétmillió is lehet a vadásztársaság felé.
Mikor egy szélvédő félmilla csak.......az ioniq 5 szélvédője 800 ezer ugy hogy semmi extra nincs rajta, csak simán fűthető. Ugyanez a fordnál háromszáz alatt megáll gyáriban.
Sajnos ha a hivatalos részt nézzük azt olvastam több cikkben, hogy kötelező rendőrt hívni vadgázolásnál és kártérítés illeti meg a vadászokat az elütött vad miatt, nyilván igyekszik mindenki ezután ezt elsunnyogni mert nem elég, hogy a kocsi kárt fizetni kell még egy állatért is többszázezres kártérítés jár saját zsebből és a végén még a rendőr is megvág bár erről nem hallottam.
MAN-t is hajtasz?
A konszern többi márkáját miért hagytad ki?Mert az agyad csak négy márkát képes megjegyezni?
Bármit csinálsz te vagy a hibás, és téged basznak meg, szóval rendőrt véletlenül se hívj, csak trélert ha nem vagy járóképes.
Ha járóképes vagy, akkor húzd le az útról a dögöt, vagy vidd haza dolgozd fel.
Hogy megy ez folszvágenes-seatos-skodás-audis körökben?
Illeszd be milyened van most.
Végülis a fene tudja hogy megy ez bmw-s körökbe,végülis ott mindegyik törött,talán ezért nem foglalkoznak annyira a hézagokkal sem,majd az első törésnél beállítják.
Meg egy egybe hegesztett hátfal a sárvédőkkel,elől mindent megveszel bontottan és csak csavarozni kell.
nekem halom ilyen kínai ledlámpám van (kezeit széttáró)
Már minden pecóba ezeket rakom. darabonként 5-7 lámpa(kezeit széttáró)
Még nem halt be egy se (kezeit széttáró) Mondjuk van rá 5 év garanciám ha beszarik kapok másikat(kezeit széttáró)
felét sem fogja már érni(kezeit széttáró)
de ott sérül a drága lámpa a sok pénzért festendő motorháztető, meg a millió hűtő ami gajdeszra tud menni.(kezeit széttáró)
Hátul meg van egy csomitartó mondjuk meg egy szintén fillérekből előállított de drágán árult hátsólámpa 😅
Ez hülyeség.Elől minden csavarozható.
miért nem inkább a hátuljával ütötted el azt könnyebben javítják(kezeit széttáró)