Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valami kevesbe ordenare vesekkel ellatott sedan ha mar bmw.
De jelenleg a BYD seal,ha lenne annyi kidobnivalo penzem.
Kövezz meg, de ez jól néz ki.
Ellenben a BMW SUVjaival, ami meg inkább a "sátán disznaja" 😆
A hódot? 🤣
Szerintem az vesz benzines BMW-t aki szerint a dízel lomha.
Biztos észszerű választás, de ha vezetési élményt akarnék, akkor valami ilyesmit vennék:
https://www.bmw.hu/hu/all-mode...
Oké, tankolni és szervizelni nem szeretném, de ez már kezd felzárkózni tudásban egy Teslához, és vezetési élményben biztos hogy többet nyújt bárminél.

Ha meg észszerűen kéne választani (és a villanyt kizárjuk) akkor tennék a vezetési élményre és valamilyen olcsón fenntartható TDI Skodát vagy hibrid Toyotát vennék, valami takarékos motorral, és messzi elkerülném a BMW-ket.
Néztem már párat, de katasztrófa a kínálat. Újat meg nem tudom kifizetni. Azért lakást meg nem adok el, hogy 0 km-es Audiba üljön az asszony.
8 nal tobbet nem tudok az aszmabol kihozni,egy jobbrol az 5. dzsunka TYC elso lampa meg 15e. 😆
Hát a fejlődés az fejlődés, nyilván egyre kevesebbet fognak enni amíg fejlesztik őket, a mai diesel kamionok is vagy 20-25%-al kevesebbet esznek mint 25 évvel ezelőtt.
Nekem a 2019es B 3as kevesebbet eszik mint a 2006os D. Leginkább pályán jön ki a különbség, városban kb. egal
Én is jobban szeretem a benzinest sőt tavaly azt akartam venni csak szembe jött ez.
Ez igaz viszont literben még mindig jóval kevesebb kell belőle. A citroen 110-ig 5l körül eszik és 130-nál 6-ot, a sokkal kisebb clio majd 1l-el többet főleg 130-nál.
A baj, hogy az ilyen Bléd szintű emberek képtelenek felfogni, hogy nem mindenkinek azok a szempontjai, mint neki... és akkor jön a hülyézés.
Egyenlore a dizel vagy 45 forintal dragabb.
És ez jogos is csak ugye vannak kézzelfogható tulajdonságai ami miatt aki sokat megy dieselt vett főleg régebben bár a mai benzinesek is kezdenek hajazni rá, de még csak kezdenek. Nekünk ugye van az öreg nagy termetű citroen diesel és egy relatív új kis clio, a clio kb. 90km/h-ig van a fogyasztásssal pariban a citroennel, de afölött sokkal többet eszik és ez nekem mivel havi 2500-3000km-t megyek eléggé számít.
Haverom, akinek 3000-es benzinesei voltak, mindig mondta nekem: dízelmotor teherautóba meg hajóba való 😁
Mert kénytelen az ember megvenni... ☹️
Esetleg jár olyan városokba ahonnan nemsokára már nem csak az euro5-ös dieselek hanem minden diesel ki lesz tiltva.
Akinek nem furgon kell trógerolni.
Még az olcsó clióba is 150000 az utángyártott xenon darabja.
De ki az a hülye aki benzines bmw-t vesz?
Találtál?
Aki ért hozzá, meg fogja venni. Készítsél a sérülés mértékéről fényképeket, esetleg meg tudod mutatni a leendő vevőnek, hogy nem volt szarrá törve!
Egyébként sokkal könnyebb normális autót eladni, mint vásárolni. Nekünk a Polo-ra meg van a fix vevő, aki barátom, de azzal a feltétellel tudom neki eladni ,ha már megvettem helyette a másik autót. Ő szívesen vár, mert ismeri az autó előéletét és, hogy mi milyen gazdái vagyunk. Viszont én már hónapok óta vadászok egy korrekt A5-öt.
... egyébként az eladás miatt nem aggódom, qrvára felment az új ára, és benzines alig van eladó, dízel van rogyásig.
Haver 3 éve ütötte meg őzzel a 2004-es Bangle 5-öst, abba xenon van, akkor került 250-be valami utángyártott... a gyárit nem "akarta" megvenni bele 😁
Neki jobban összetört az eleje.
Nem.
Én melletted szóltam, majd amikor hirdeted és carvertikalos jelentést mutogatja az emberx hogy ezen volt egy 1millás javítás és biztos szarrá volt törve akkor fog ez problémát jelenteni. Pedig látjuk hogy nem kell nagyon összetörni és kurva nagy lesz a számla a végén.
Saját tapasztalatom, egy darab jobb hátsó sárvédőt festett a német, biztosíto intézte. Nekem itt pattogtak hogy ez össze volt törve mert van egy 800eurós javítás(1millás kocsi) es hogy ez szar… mondom oké legyen így, mutassa meg hol a javítás, ja azt nem látja csak itt a jelentés.
Festékmérővel végigmerve ki lehetett rajzolni hogy a lámpa és az ív között volt egy tenyernyi horpadás, elködölve a nem tudom mi a neve, ív felett a törésben. Nálunk ez max 100ezer ft ott 800euró.