Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg a Kawa keze is benne van , közösen fejlesztették !
Ezekbe a szinezett löttyökbe már a szinük.miatt se biznék, teljesen felesleges adalék aminek semmi haszna nincs, tehát nem kell bele
Vagy ezt !? 😉
Hát ez az ! Melyiket , melyikben lehetne bízni ?! 😐️
Majdnem, ugyan egy cégnek írják, de a minőség nem ugyanaz. 2 hónapot melóztam a nyáron egy cégnél ahol rengeteg multinak gyártják a sajátmárkás cuccait, ugyanaz a gyár, ugyanaz a gépsor, ugyanazok a dolgozók, de a termékek tök mások még véletlenül sem hasonlítanak mert az alapanyag más pedig ugye a mondás szerint amit egy helyen gyártanak az ugyanolyan is, a francot.
Az Elf meg Total tulajdonképen ! 🙃
Repsol vagy ipone, edetleg motul 5100
Az olajon azért gondolkodtam el , mert eddig Castrolt használtam mindegyikbe , de már mindenki azt fújja hogy hamisítják azt is , még a nagykereskedőnél vásárolt is lehet sáros ! Az ember elgondolkodik , megveszi a drága olajat , aztán lehet csak pancsolt lötty az egész ! Elgondolkodtató ! A zöld Elf talán ritkább , kevesebb kell , hátha nem éri meg hamisítani !? Csak ilyesmik miatt gondolkodok rajta ! 🤔
Pipi ! Ezzel teljes mértékben egyetértünk ! Eső valószínűsége 50% ilyenkor kapok agyrémet ! Tehát vagy lesz , vagy nem lesz ez az 50% ! Hogy ezért miért kell nekik iskolában ülni , nem is értem ! Ezt bárki megmondja már óvodába : lehet esni fog , de az is lehet nem fog esni ! 🤔
még jövőre elvisszük gyári szervizre utána kihagyjuk
nekem már a 10 ezres olajcsere se tetszik, nemigen van hosszú túra benne, inkább sok rövidtáv 20-30km néha meg 50-60, 100 km táv fölött nagyon ritkán megy
utána 5 ezrenként olajcsere minden másodiknál szűrő is aztán még így mindig olcsóbb mit a szervizes csere
sok évig elf olajjal jártunk, egy ismerős mindig rendelt kedvezménnyel egy 80as hordóval és szét lett mérve
kocsiba is az volt sokáig, aztán megkattant az elf és drága lett pedig anno az 5l elf olcsóbb volt mint a 4l q8
Nem is drága, de az elf nekem nem mkp olajgyártóként villan azonnal az eszembe.
Vagy 15 éve kiderítettük, hogy a yamalubot ki gyártja és az lett az eredmény, hogy minden kontinensen más gyártót bíznak meg vele, akkoriban európában az ipone gyártotta, de ez is simán változhatott akár többször is.
na asszem a festés elmarad(gondolkodós) Vizes lett az állvány.(szemeit körbeforgató)
Pénteken még 3 mm esőt írt vasárnapra. Most 12-őt ír egész napra(gondolkodós)
Ezek az időjósok választhatnának már végre valami más szakmát mert ehhez nem értenek.(ujját lefelé mutató)
A múltkor kirúgták az omsz vezetőjét a lefújt tűzijáték miatt. Ezekért a bakikért is mindig ki kellene rúgni valakit aztán egyszer valamikor hátha összejönne egy olyan brigád aki 3 napra előre meg tudná mondani milyen idő lesz(kezeit széttáró)
a yamalube sem jobb....
aztán azt öntik bele drága pénzért a garis szervizeléskor
pedig abban az árban biztos lenne sokkal jobb, vagy azonos minőségben sokkal olcsóbb
De a tudat hogy ez gyári kawasaki olaj......
A zöld literje 5500 Ft, a "sima" 10W50 szintetikus 3000 körül van.
Gondolom drágább is a logó miatt, az meg külőn jó hogy korszerütlenebb is. Ezt is a fanatikusoknak találták ki.
Sot, meg annal is "oregebb" termek, a Moto4 Tech mar API SN, a zold meg csak SL.
2010 ota az Elf a beszallitojuk asszem.
Ez jo esellyel egy zoldre szinezett Elf Moto4 Tech Kawa logos flakonban es nem tobb.
Érdekes, hogy a kawa elf-et használ.
Akkor várok , míg megint Sopronba dolgozok , vagy meg kell rendelnem ! 😉
festem a homlokzatot ha jó idő lesz az is van olyan jó buli(meghajlós)
Vagy csak siman full lökött. 😄
Igen, ez lehet az ok, amiért ennyire bevállalós.