Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huha akkor a gazdasági bejáró előtt parkolj 🤣
Egyébként most mi a szabály az őz elütésre?
Már variálnak vele annyit, hogy elvesztettem a fonalat(kezeit széttáró)
ezt is fogadták volna azonnal(kezeit széttáró) csak azt mondták 3 hétig rá se néznek 😅
Ok.
Felőlem......
Azert a tejultrendszer szeleig lehet menni.
A tudomány jelen állása szerint.......azt azért tegyük hozzá
Hatar a világűr......
Tovább?
Ha mar szónáci vagy gyari technologiás javitas.
Ennyi a lényeg benne.
Engem nem zavarna ha javított, majd amikor el akarja adni akkor lesz baj hogy ott virit egy 1millás javítás és ebből majd azt hiszik hogy az totálkár, pedig itt a példa hogy nem kell szarrá törni hogy pörögjenek a százezrek.
Tudom,nem sok.De érdekes hogy mégis mennyi kacat kell ahhoz hogy világítson a led.
Ja, meg alulméretezés.......olcsón sokat.....
Anyagminőség. Válogatás nélkül beépitenek minden legyártott elektronikai elemet. Mindent eladnak, beépitenek, stb....nincs selejt. Ami elromlik és.visszaviszik még igy is olcsóbb kicserélni mint a szemétre dolgozni mondjuk harminc százalékot
Mi az a gyári javítás?A gyár nem csinál utólagos javítást,az a szakműhelyek feladata.
Te mondtad hogy a gyári javítás a jó.
"Dehát gyári technikával,gyári alkatrészekkel javítják."
Te magad is leírtad.Javítják!Teljesen mindegy hogy gyári alkatrészek gyári technológiával visszaállítva a gyári állapot,attól ez még egy érték vesztett autó,főleg hogy cascos javítás lesz,szépen ott virít majd a rendszerbe hogy le lett bombázva az eleje.
Tehát amit mondtál hogy a gyári technologiával csinálva lószart nem ér,vágom én,amit te csinálsz az se jó.
Mondtamén hogy sufnis vagy.
ez egy ilyen led fényforrás, csak fél év és alig égnek a ledek
https://elektrikstore.hu/Traco...
Sérülésmentes?Nem.Volt javítva?Volt.
ha már led...
ez a szar fél évenként elromlik, mit baszhatnak el a genya kínaiak hogy csak ennyit bír?
Dehát gyári technikával,gyári alkatrészekkel javítják.Még a festék is gyári előírás.
ne is mond egyik ismerősnek valami 400 körül lett volna a volvó hátsó lámpa
vicces hogy ha összeadod a lámpa árát meg a led árát akkor közelében se vagy a ledes lámpa árának
Szóval lesz egy bmw-d amit törött volt......
Pedig az a felebredos jelenet nagyon állat,en mindig betegre rohogom magam rajta.

http://youtu.be/QbSFxlfuf9s?si=vM7gS2y6gUzvwXr3