Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ért annyit... meg a Zasszony is tiszta stressz lett, nem akartam még ezzel is kínozni - így is megsiratta szegény őzikét 😅 (én meg arra gondoltam, a kurva annnyát az összes őznek 😡)
... meg aztán van egy jó vadász komám, egy telefonra hoz egyet feldarabolva, megnyúzva
Bedobtad a csomagtartoba egy nejlonra?
Nyilván nem. 80-90 közt, éccaka, telibe a jobb elejével.
Full LED villanynak meg sok parkoló szenzornak ilyenkor van hátránya...
Szeginy őz tulelte?
Azert yarissal ausztriaba sem egy meztelen talpas zarandoklat az el camino-n.
A bmw-nek meg jobbulast.
1 milláért összetörök 3-4 f astrát
Nem. Fogtam egy őzet. Első ránézésre 1 millát mondtak 🙁 Van Casco, de akkor is dühít. Ráadásul épp Ausztriában vagyunk, és ide nyilván a nagyobb autóval akartam jönni, de Yarissal kellett, kb. 900 km-es karika.
Tömören ennyi...
Remélem jól megmutattad hogy ki az utak királya,5km-en.Majd amikor már nem látott,elcsorogtál haza 40el.
Kínai-Román-Francia fos (legyintős) 😆
Az a baj hogy tök hülyék hozzá, Zoe-n csak egy térkép frissítésre vártam 2 hetet, hogy ráérjen az egyetlen ember aki ért hozzá.
Persze azt legalább lehetett használni közben.
Neked ha cserélni kell egy vezérlő számítógépet (valószínűleg az döglött meg) akkor arra várhatsz egy hónapot is mire megérkezik az Aliexpressről.
max a ciklus szám csökken ha túl sokszor megy 20% alá
többféle akkutesztet nézegettem drasztikusan esik a ciklus szám ha a bűvös 20/80 töltöttségen túl van töltve-merítve
állítólag valami tüskék alakulnak ki aztán zárlat lesz a vége(sok-sok ciklus kell ehhez)
de nem értettem mindent tisztán mert angolul volt
visszább is vettem az otthoni 13s akkum maxi feszültséget 54-ről 53-ra azóta nyugodtabban alszok 😂
Attól hogy nullára meríted önmagában nem lesz semmi baja. Én is többször megtettem már. Volt hogy a kapubeállóból úgy kellett betolni a töltőmhöz a Leaf-et 😆 de a Teslával is érkeztem 1% töltöttséggel, mert az M0-on még BMW-st kellett oktatni arról hogy ki az utak királya....3% töltöttségnél 🤣
Viszont lemerült állapotban, vagy teljesen feltöltött állapotban felgyorsul a degradáció, ezért nem érdemes sokáig úgy hagyni. Ezt amúgy jelzi is a kocsi hogy minél előbb töltsd fel, nem ajánlott éjszakára úgy hagyni hogy majd holnap feltöltöm.
Természetesen a kijelzett töltöttségen túl van még tartalék az akkuban akkor is amikor a hajtás már letilt az alacsony töltöttség miatt. Tehát telefont még mindig tudsz tölteni ilyenkor, meg rádiót is hallgatni, az ajtózár és minden kezelőszerv is működik.
Sose venné észre
Elromlott az iranyjelzo? 🤣
Pipit még egy ilyen igénytelen kínai Dácsia se bírta elviselni 😅
A BMW-t reggel 10kor jelentettem be szervizre, 2-kor már fogadták, de csak azért ennyi idő, mert el kellett mennem a 60 km-re lévő szervizbe...
Teso ment a nullason es telibebaszta hatulrol egy kia.
Az ipse azt vallotta hogy bevagott ele,egy fasz szakerto meg egy hulye picsa eloado meg igazat adott az ipsenek.
Birosagi ugy llett belole.
Sok penz.A gyoker szakerto vedte a hulyeseget.Szivas,megosztott lett.
Milyen baleset
Meg a februari baleset miatt nem volt rajta,es az kell.
Hogy a nepperfestes alatt a bal oldalon hianyos volt a kuszob éle..........na az cseppet se gond.
Ahhoz hozza se nyultunk soha,csak egy flakon feher kerult ra tegnap delutan.
A fejtámlát értem, de a diszléccel mibaja......nevébe is benne, dísz......
Na jo nem,hianyzott egy ajto diszlec meg a kozepso fejtamla a vizsgaztatonak. 🤣
A lom furgon meg ma csendben levizsgazott. 😆
Kétezres........nem a legbeváltabb motor a régi ford motorokból, de még mindig jobb mint a konkurens felfújt 1.6-osok
mer a mostani fordod hány köbcentis?
Öt forinost kell.beletenni aztán lesz az. .....
Hátttt azt mondtad valaha a fordra hogy 150 ezer után motor csere, 250-nel adtam el de semmi nem volt a motorjával. Se. A rohadással meg ne gyere mert azt a teféléd kitömte volna papirral meg gittel aztán ment volna még 250-et.
Majd ennél is szólok, ha meglesz a kétszázezer😃 bár azért nyugtával a napot mert ezekbe az adblues kisköbcentis motorokba azé annyira.már nem bizok.........