Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jól néz ki(meghajlós) imádom a roppanós bőrét. De milyen cukrászda az pápán ahol ilyen jó adag nasikát adnak?
Szerintem a spanjaival turazni ment.Csak nekik mast jelent a turazas.Engem erdekel ilyen total mas nepeknel hogy megy.
Az SVO elott egy 1,5 millios kovetotabor igen jo penzugyi helyzetet hoz a ruszki tartalomgyartoknak,meg a motoros dolgokkal foglalkozoknak is.O jo kontent gyartas miatt csinalhatta.Bar a motoron riszalni a vekony valagat tuti konnyebb.Es sok kattintast hoz.
Igaz volt videoja hogy egy horda muszka hárlis kozt is jol elvan.
Szoval tuti valamilyen szinten kemeny csajszi.
Hát igen, a kényszer nagy úr.
A grúz határ amugy sem babazsur a gigadugóval,de a 45 kilos ropi ruszki csaj s1000rr-el kesztyu nelkul esoben is csapatja.

http://youtu.be/x6dYVHGVjf0?si=XGHl9h954cNT_txx
Nem volt veszes,csak beoltoztem esőszettbe,ha relative meleg az ido kibirhato.
Ezért döntöttem az autó mellett. 😒
Elég baj az mert a térkő rakásnak se kedvez. Bezzeg hétfőn......hogy rohadna meg az eső
Esélytelen. Mindenki rendes bolti olajat használ😃
Győrben is , dörgött villámlott ! 🤨
Az nagy mutatvány lehetett. Nálunk felhőszakadás volt.
Van valahol valakinél ilyen olaj a polcon amit nem megrendelni kell ? ! 🙄
Csak tegnap,szakadó esőben.
Sajna ide se , de ma is jó idő alakult délutánra , pedig tegnap gyalázat volt , amit még mára is jósoltak ! 🥺 ⛈️
Ma dolgozok, holnap autóval kiugrunk Szlovákba. Egy héten kell egy nap kikapcs. 😉
Sajnos felénk nem jósolnak motoros időt. 😡
Akit érdekel esetleg a motoros ágyrácsban lévő elem szerepe , nos fali vellany nélkül megy fel-le a fej és derék-láb rész is igaz kicsit lassabban ! Nagyon vagány ! 😉
Mi is ott szoktunk enni.Most is Pápán vagyunk a hétvégén.
A jó "cuccra" érdemes várni. 😉
Múlt héten vártam a sajtos kürtős kalácsra kb fél órát. Amikor forrón megkaptuk, akkor még megkóstolni nem tudtuk. Viszont után a megbántam azt a fél óta sorbanállást.
Motorozott ma valaki , vagy holnap valamerre indul valaki ? Előhúznám a bivalyt jó idő esetén ! 😇
A legjobb , legfinomabb , természetesen nem volt hely , nem foglaltunk , várni kellett !
Igen !
Valahogy úgy voltunk , de ott Pápán olyan finom a süti , hogy érdemes volt az az 50km , és megbírkóztunk a feladattal ! 😋
Jól mutat az a tányér. Nem egy kanári adag. 😅
Melyik cukrászdába voltatok,Ricsi?
na ebből betúrnék hármat akkor utána már nem sok süteményt tudnék enni 😁