Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy véletlenül rossz helyre lapoztál vagy átqrtak 😅
annyit látunk, hogy ez nem pizza de akkor ez mi? Te minek nevezted el végül is?(szemeit körbeforgató)
Mihez hasonlított legjobban az íze, tejbegrízhez? Mákosgubához? töltött káposztához vagy még is mihez?
nézegetem az árait nagyjából egy színvonalas étterem árai csalánosi, ill. feketególya szintű árak(kezeit széttáró)
hát 10 éve betévedtünk amikor szemesen nyaraltunk. Akkor még fogalmam sem volt, hogy az valami nagy híresség az az étterem. Akkor ott normál kaják voltak balatoni árazással semmi extra(kezeit széttáró) kb. egy hét múlva láttam a tv-ben, hogy ez valami flancos étterem(kezeit széttáró) Nekem nem tűnt annak semmi extra nem volt. (Kezeit széttáró) Másnap áthajókáztunk badacsonyba ott uazzal felmentünk a kisfaludy étterembe na az már jónak mondható volt mondjuk az akkor egy kicsit húzos áron volt ketten elkajáltunk 7000-et szerintem tizen pár éve(gondolkodós)
akkor te télen is pólóban pecázol a parton a raklapról 😅
az inkább cingár 😅 én 170-el vagyok annyi azt vékony vagyok csak egy kis poci van ami többlet 😅
meg a feleslegesen felvett kovidoltásokat(szemeit körbeforgató)
nem (kezeit széttáró) Egyébként blekit kérdezzétek ő volt a főmérnök a gyártáskor(kezeit széttáró)
🤔
🤣
30 évig szívtam az elődjét aztán olyan szintre eljutottam, hogy egy szál után köhögtem(kezeit széttáró) A reggeli köhöggetés az természetesen menterendszerű volt(kezeit széttáró) Na ettől nem köhögök, mert nem szívom be a kátrányt, nem leszek tőle büdös,meg nem ivódik be semmibe a szaga tehát a kocsi meg semmi nem lesz tőle büdös(kezeit széttáró) A pótcselekvésre meg pont ugyan úgy alkalmas mint a másik. Én akivel találkozok mindenkit térítek át erre az eszközre a büdös bagó helyett(kezeit széttáró) Nem is tudom, hogy a francba tudtam én azt régebben elszívni, most viszolygok tőle(kezeit széttáró)
És az északi népek? Meg akik a tajgában, esetleg a sivatagban éltek?
ja asszem azoknál a kigyulladás a divat(kezeit széttáró) Kösz nem(ujjával nemet mutató) nem akarok idén most meg garázst újjá építeni 😅
honvédségnél volt egy gazevő gyerek, össze is esett pár órás alakulóteres gyakorlás közben
De meg lehet nézni némelyik mostani fiatalembert is!
Igaz, hogy egészségesen táplálkozik növényekkel, de úgy néz ki mint egy ......
a szervezetünk mindenféle gizgazakhoz lett kifejlesztve, plusz mellé egy kis hús
de
ha a középkorig visszatekintesz a katonák(nem az x időre besorozott paraszt) sokkal jobb testfelépítéssel rendelkeztek: sokkal erősebb csontozat, sokkal nagyobb izomtömeg, és ez a "rendes" táplálkozásnak volt köszönhető amiben lényegesebben több hús volt mint amihez az akkori paraszt hozzájutott
"Húst csak ritkán"
Ezért írta, hogy elrágcsálna néha. 😉
Ekecs egészségesen táplálkozik. 😁
Gondolom az angus marha az egyetlen marha amit ismersz :D
Nem azt mondom, vagy mondják, hogy nem szabad húst enni hanem azt hogy javarészt növényi kellene és a hús csak ritkán, és teljesen igaza van mert ez nem egészséges hogy reggel délben este húst eszünk.
🍗 🥩 🍖 😏
Azért egy ANGUS steak-et vagy combot elrágcsálnék néha napján ! 😉
Netflixen ott a “kék zónák” vagy “hogyan éljünk 100évig” sorozat, nem tudom már a pontos címét. Ahol magas az átlag, ott mindenkinél a többségben növényi, rostban gazdag ételek és a rendszeres mozgás a kulcs.
Az egyik nem használt fogyasztási helyünkön kértem a hálózati engedélyestől (E.ON) a mérés megszüntetését januárban. Május környékén jött a levél, hogy nem vettük át a mérőcseréről értesítő levelet, most baj lesz. Írtam nekik - ha már én kértem az elején, mert nem volt energetikus - hogy azért, mert az egy nem használt fogyasztási hely, amúgy miért nem a számlafizetőnek/szerződőnek írtok, miért a fogyasztási helyre? De megírtam, hogy ne cseréljétek le a lejárt hitelesítéső órát, mert már hónapokkal azelőtt kértem a leszerelést. Visszaírták, hogy köszönik a válaszomat és a megkeresést, de mindenképpen cserélik, mert amikor az ütemtervet összeállították, akkor még nem volt erről szó.
Jó, buzik vagytok.
Lecserélték valamikor, erre 08. 07-én leszerelték a mérőt a jelenlétemben, ami amúgy nullát mutatott. A balfasz pipi kedvéért: nulla mérföldet, vagy talán mmHg-t?
A munkalapot megküldtem a szerződött villanykereskedőnknek aznap, erre MA jön egy e-mail, hogy nem tudják elolvasni a szerelő aláírását (E.ON), ezért én, az xxxxxxxxxx szerv alkalmazottja írjam már meg.
A szerelő személyi kódja, vagy jele amúgy ott van az olvashatatlan aláírása alatt, másrészt miből gondolja, hogy én ezt tudom, harmadrészt meg ha leszedték az órát és kell az elszámolást megküldeni miért nem mindegy, hogy a kovács józsi vagy a gipsz jakab volt?
Tehát január óta eddig jutottam egy nyüves fogyasztási hely megszüntetésével. Amire megkapom az elszámolást, szerintem lesz egy év is a kurva anyjukat.
Ugye a has (kellemes) feszítő érzése az ami a zabálásra készteti az embert. De ha az zsírban, cukorban gazdag étel, azt gondolom bajnak. Gyümölcs, zöldség nem lehet olyan nagy baj, bár, szerintem a rizs, főtt krumpli fogyasztása sem okozhat nagy problémát.
😉
Azért egy jó dolog van benne . Ha beteg lesz a ember van miből leadni 😆 egy kicsit volt valami velem ,4 nap alatt le is ment 6 kiló 😃 mondjuk már vissza is jött 😂
😂 😂 😂