Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem elég jó a szélvédelem Gtr-en. De természetesen az antenna elég barbár dolog, tényleg. Mondjuk az enyémnek még baja nem volt de a barátom kb vétel után egy hónapra le is törte. Pill.ragasztó és azóta gyári 😆
De tuti, hogy antenna nélkül lenne praktikus.
Jelenleg is ilyesmi kinai cucc van.
100 korol mar nem hallom,amugy mindenben kb ugyanaz,ilyen kiallo antennasat nem szeretnek,meg letorom.
Gondoltam a sena ha egy 20-30e-ret radobok csak jobb lesz.

https://www.ebay.com/itm/223635073822
Meg egy autókölcsönzőt, tudom 🤣
Marconi cége 2006ban szűnt meg. Még nekünk is van Marconi spektrumanalizátorunk, meg a radarunkat is egy leányvállalata csinálta. Vannak utódcégek, de a név az megszűnt, szóval lehetne Marconi nevű autó.
Faraday, meg a többiről neveztek el autómárkákat tiszteletből, de a névhez nem kapcsolódóan, csak előbb jutottak többnyire csődbe mint hogy elkezdtek volna gyártani. Ebből egyedül a Tesla Motors maradt fenn.
Edison cége még mindig fut General Electric néven.
Ők nem terveznek autógyártásba beszállni, de biztos működnek mint beszállítók.
Árban meddig gondolkodsz? Ehhez a felhasználáshoz én nem tennék nagy pénzt bele. Én hasonlót használok kb 6 éve. Még reggeltől estig bírja a beszélgetést. 120-ig tisztán hallható, telefon is tökéletesen érthető. Nem Sena, de az én felhasználáomhoz megfelel.

https://www.motea.com/hu/inter...
Ja, csak a rövidhullám még vígan verődik ugyan úgy az ionoszféráról és az is kikerüli az akadályokat még mindig elég könnyen.
Az URH ahol már a föld görbülete meg hegyek probléma. A mikrohullámnál meg már konkrétan optikai rálátás kell.
Az hogy messzebbre terjed az értelmezhetetlen, mert minden hullámhossz képes ideérni akár 13milliárd fényévről is, csak másként viselkednek, de gyakorlati szempontból mindkettő kényelmesen meg tudja kerülni a földet. Marconi rádiója kb. 500kHz-es frekvencián ment, ami középfrekvencia, a Tesla jóval a hosszabb hullámok irányába ment el. A Tesla tekercset is fejlesztette ki ezek inkább 50kHz-ra voltak.
Tesla tudott már távirányítani egy hajót, de nagy távolságot nem tudott megvalósítani. Ezt Marconi csinálta meg.
Nincs pontos infó. Felénk riogatták a népet ezzel illetve voltak is leszúrva a környéken szeizmográfok minden utcában. De úgy voltam vele hogy kapják be.
Aztán azóta visszakoztak is ezzel a marhasággal kapcsolatban, mert szerintem nem volt ember aki bejelentette volna minden fenyegetés ellenére.
Neha telefonhivas fogadasa,ritkan navi,bar az meg angolul vartyog.
De hulye halkan,szoval nem is ertem,nem is hallom.
Zene kizart.
Meg nincs,a dobozban nem kell,majd jovore lesz.
Az elozon van,azt hasznalom.
Bar baszhatom,a szemuveg ugyanugy parasodik.
Ha ugyanaz a suly mint az Tcon-SC,akkor talan.
De egyenlore infokat gyujtenek olyanoktol akik hasznaljak,hogy melyik olcsobb szett hasznalhato,vagy nem.
Kawa mar kilőtt egyet.
Neked van tapasztalatod?
Mire szeretnéd az intercom-ot használni? Navi? Zene? Kommunikáció?
szóval akkor igazándiból semmi pontos infó a kút keresésről, arról meg végképp nincs hogy ezt bárki megcsinálta volna
Pinlock legalább van benne ?
El fogja bírni a nyakad az intercom súlyát ?
En meg rajta tartom,a hideg sotet raktarban szoktam korbe-korbe futkarozni,nem zavar.
hát nem tudom(kezeit széttáró) engem egy idő után elkezdett zavarni a plexin a matrica kb. 2 év használat múlva inkább leszedtem róla(kezeit széttáró)
Ha te ezen megtalalod akkor ja,van. 😆
Tudom,tudom,sose volt.
romániában néha egy rádiós embernel laktunk, mindenféle ákombákom antennája volt
azt mondja akár ausztráliával is tud beszélni mert olyan hullámhosszt is tud használni ami össze vissza verődik a légtérben
Lehet napszemüveges bukója is van már :D
fax tuggyja ha másként alakul a történelem lehet a te autódad is most makronnak vagy feredéjnek hívnák(kezeit széttáró) hertznek biztos nem mert arról már elneveztek szalámit és majonézt is 😅
ott ilyen nincs ezt már elmondta(kezeit széttáró)
Stimmt, hosszú hullám = alacsonyabb freki, nagyobb hatótávolság. Vissza tud verődni az ionoszféráról és könnyebben halad át szilárd akadályokon. A nagyobb frekvencia sokkal több hasznos adatot tud átvinni, de sokkal irányítottabb adó és vevő rá kell lásson egymásra, stb.
Hát ez meg? kigyulladt és lefújtad porral oltóval? 😁
A freedconn valamit mokolt, azon kivul hogy most mar micro usb a toltocsati, a hangszoro vastagabb mint a regi.
Nomeg ez az uj sokat csipog,vagy szarabb az akkuja vagy tobbet fogyaszt,vagy mittomen,a rogzitese se olyan feszes mint a regi stb.
Jo lenne 100 felett is hallani valamit.
Van par ok ami miatt keresek barmit,legyen az masoknak hihetetlen.
Masik sisak,ezt mar nem raknam be.
Ha meg vennem kell masikat akkor nem biztos hogy freedconn,ezert is egereszek a sena olcso cuccai kozt.
De ha dragabb es nem is jobb sokkal,akkor nem vennem meg.
Ő sem keres ennyit,csak hozzáadta a zsebbe csúsztatott összegeket is.
Jelen tudásom azt adja hogy a hosszú hullám sokkal messzebb terjed mint a rövidhullám de javíts ki ha tévedek