Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint pl most az ágyrács elem😃
Mindig nyitott szemmel, füllel próbálok járni. Soha nem lehet tudni, hogy jelentéktelen dolognak tűnő infót, mikor hasznosíthat az ember.
Megpróbálom majd , összehajtogatom magam , kitépem a konnektort , és megpróbálok kiszabadulni ! 😃
Még mindig jobb mint a több napos pizza szakértés
Így vagyok ezzel én is. Látod itt az ágyrács téma. 😉
Motorozáshoz nem ? Én bárkitöl csak tanulni tudok , főleg a jelen fórumtagoktól ! Okosabb , ügyesebb-től tanulni nem szégyen esetleg kellemetlen ! legfeljebb ! 🤭
Olyat láttam már ami a távirányító jelét is vissza tudja küldeni.
Kb 2-3 hete beszélgettem az emberrel, hogy mivel foglakozik. Akkor hozód ott fel, hogy ha külföldről behozott cuccokat javítani kell, előfordul, hogy csak elem probléma van. Akkor kövér a haszon is. Megragadt bennem egy-két infó. Köztük ez is. 😉
Láttam benne az elemet , de ha 400évig élek mint a teknősbéka , sem tudtam volna megmondani minek bele ?!
Azt hogy a geológusok hogy csinálják nem tudom, csak sejtem.
Radar technikában van olyan hogy hologram radar. Ez úgy működik hogy van sok rádióvevő elszórva. néhány rádió adó. Ez utóbbi kiad egy impulzust és a visszavert jelek a különböző idő alatt érnek el a vevőkbe A jelből egy kurva bonyolult szoftverrel (a BME-s srác valami mesterséges intelligenciás dolgot emlegetett) komplett 3D képet tudnak alkotni a légtérről.
Na szerintem ugyan ezt csinálják, csak erős lökéshullámokkal és szeizmográfokkal.
Ha már a motorozáshoz nem értünk, az ágyrácsban tudtunk segíteni. 🤣
Ettől többet nem tudok segiteni ezügyben.....
Köszi ! istenkirály vagy , majd kipróbálom , és publikálni fogom ! 😉
Én is így gondolom , mindent megnéztem anno Teslával kapcsolatban , meg mostanában is amit a yootube-on találni róla !
Tőlünk nem messze van egy ember, aki ilyeneket gyárt, és hord be külföldről. Csak innen volt infóm róla.
Na meg ha itt van az embernél akkor azért arra rá lehet jönni, lehet neki van ilyen.
Ha fordítva teszi be akkor összecsuk?
Hát azt kijelenteni hogy Tesla tévúton volt elég nagy tudatlanságra vall... különben a rádiót is ő találta föl wikin ott a cikk Szerintem még ma is kevesen értik annyira a nagyfrekvenciás terjedést és rezonanciát, mint Tesla 100 éve.
Gondolom Jani is rákeresett vagy eleve van ilyenje
Ez is logikusnak tűnik, de én is csak tippelek
Hiszek benned ! 😉
Nem az ágy hanem a te memóriádhoz kellhet nem? 😁
Nem kell a memóriához....
Van egy beállított térdszög, derékszög stb.. ami neked kényelmes pl. tévézeshez, ezt memorizálod, hogy ne kelljen mindig beállogatni a kedvenc pózodat. A 9V elem tartja életben ezeket a beállított adatokat, igy áramszünet után nem kell megint állítgatni. Ha nincs áram nem működik semmi, de a memo tárol. Ennél nem tudom jobban elmagyarazni.