Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja,de ennyire szelektalni hogy munka nelkul 60e mg dolgozva pidkotatekercs.
az enyémeket most is ennyiért csinálom
pl ma egy horgász lámpát raktam össze egy ismerősnek 2 piskótatekercsért
kurva jó cucc lett a zsigulihoz volt pót távfényszóró 110w ködlámpa izzóval, vágtam bele síküveget, fbs, meg 5 méter bontott 3x1 es vezeték meg egy kis menetes szár és kész a fasza lámpa aki elvilágít 150 méterre nappali fénnyel

sajna a köcsög kapitalisták egyre éhesebbek egyre drágább minden így néha nagy pénzért is kell dolgozni, ez olyan munkahely féle mert elég sokat vagyok ott mostanában
Es mi van a nápolyiert meloval,hogy lettel ekkora nagy büdös kapitalista? 😆
nem az enyém a traktor én csak vezetem
nekem van mg vontató jogsim(fekete rendszámos teaktor+2nehézpót)
ismerősnek meg van vagy 11 traktor
napi bejelentéssel elvagyok a traktorban heti pár napokat....
szóval én csak alkalmazott vagyok, ha van kedvem megyek ha nincs akkor nem
mondjuk szüretben muszáj volt menni, de akartam is mert kell az új akkura a zseton
Pont annyira hiteles mint a pipi esszeje az eletemrol.
Forumon,ugy hogy a valo eletben egy szot nem valtottunk,es o szerinted pontosan tudja mi tortent velem a 90 es evekben.
Ne viccelj levente,ha ezt komolyan gondolod hulyebb vagy mibt ahogy en tartalak teged.
Már eleve egy forintot nem ér. Két értékből nem lehet BMi értéket számolni.
Neked mondom mert te írtad. Remélem a családi vállalkozásotokban nem használtok ilyen kalkulátort! 😂
Ez rágalmazás...
Ezért írtam én is hogy ez egy baromság,ez a két adat kevés hozzá.
Na ez a gurmé 😂 mamlas neje ilyen helyeken fizet vagyonokat 😅 itt a lényeg az, hogy a nagy tányért 60 + ezerért összekenik valamivel. Na ezek az ételimitációk kapják a mislejn csillagot 😅 nem tudnék annyit keresni, hogy egy ilyen helyre beüljek😂
Én komolyan nem értem ezt hogy ezeket a számokat mire alapozzák, nem értek egyet velük 😂 testzsírszázalékban már jobban hinnék de azt sem tudom hogy mi alapján adják meg 🤷🏼‍♂️
Mondjuk a tied se hiányzott.....pláne hogy inkább kenyérlángos volt az is.....
Má számlázol is?😃 ráadásul hova lett a vödör keksz, inflálódott?😃😃😃
Zoli, ezeket hívják ferdítésnek, próbálsz valótlan állítani hogy eltereld a témát magadról.
Én teljesen arányos vagyok, ellenben veled kishordó 🤷🏼‍♂️
Ezt mondom, hogy merik ezeket a kreálmányokat pizzának nevezni? 😅
Pizzát... 😅 Ne nevettesétek már ki magatok pizzát házilag csak én tudok csinálni. Eddig egy értelmes fotót sem láttam tőletek 😅
mert sok zsír meg szénhidrát kerül a szervezetbe
ha rendesen estegetek egy reggelire 3-4 ezer kalória beugrik a szervezetbe, a gazdag (fitt)nyugaton ennyit 3-5 irodista kishölgy eszik összesen egész nap 😂
a jó kaja egyik jellemzője az hogy sok van belőle
én tuti megpofoznám azt a pincért aki elémtenne ilyen kajákat
https://www.xn--kalriaguru-ibb...
másik is ehe túlsúlynak hozza...
Egyébként tudtátok, hogy a magyarok a világon a 4. legelhízottabbak? Az usákok vezetnek, többit nem jegyeztem meg.
Igen de még nem épített pizzasütőkemencét így marad hugari betyár módszer 😋
Ez a BMI egy faszság.
ne nekem mondd ezt, hanem a "webbeteg" weboldal BMI kalkulátorának...
te nagyon bevonzod a hülyéket
ha én bármit csinálnék és a tulaj módosítgat vagy otthagynám a faszba vagy 50 ezer/mósosítás
szüretkor ezt eljátszotta egy őstermelő, baszott szólni hogy nem jön a kombájn időre én meg vártam 3 órán túl a kibaszott szarjára
ki lett számlázva +60 ezer akkor meg majnem összeesett a sokktól
mondtam neki drága barátom elbasztál egy fuvart és ez ennyibe van, azért nem 80 mert rendes vagyok és nem számoltam fel a gázolajat, aztán ez a 60 ezer pont jó lesz arra hogy emlékezz rá hogy ne szopass másokat
aztán ha jövőre nem hívsz az sem baj mert utálok traktorozni
azóta nem vagyunk puszi barátok de jövő őszig majd megbékél mert ember nincs aki csináljon ilyen szar melókat, olyan aki ismeri a környéket olyan meg végképp nincs
de szerintem már februárban borogatom a trágyát a szőleje végére
engem senki sem szopathat meg, inkább éhenhalok de az ilyen buzik faszságait nem fogom elviselni
Fuss ennek neki mégegyszer! 😉
Vagy kérdezd meg az asszonyodat, mert ez normál testsúly! 👌
Vagy csak vicc volt? 😁
Igazából a "tepsi" meg "pizza" szó nem is szerepelhetne egy mondatban 😁