Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

26-os BMI-vel igazából túlsúly - szóval olyan dagadt vagy, mint Zoli 😃
Nem könnyű a legelittebb körbe bekerülni 😂😂😂😂 végén hegy lakó lesz ,csak egy maradhat 😂😂😂
Nekem meg újra az ahogy elnézem az aktív társaságunkat, hogy talán a legfrissebben regelt tag is vagy már 10 éve itt van (nem néztem utána csak sejtés) és újak nincsenek sőt inkább fogyunk.
Mielott nyelvtannaci lennel,"honnan".
Most szólt a párom hogy pizzát csinál 😍 házit 😍 tudom hogy az itt egy kényes téma . De akár milyen is lesz beverek egy tepsit belőle 😂😂😂 remélem ini büszke lesz rám
Nem kell hozza olvasni.
Eleg ha levi reagal es ahogy reagal.
De te mint felcedulas honban is tudhatnad.
Nekem az tűnik fel hogy mindenki viaskodik hogy mekkora fasza van . Úgy ki lehet érezni költői átvitértelmet 😂 😂😂😂
Mai nap részletek kerestem 5.000 Ft-ot 😃 kiadtam 15.000 Ft-ot 🥺 tehát szar nap, az az mai napon szánalmasan szar az éltem 😂😂😂
Csak nekem tűnik úgy hogy pipi tényfeltárása óta a bútoros csak magyarázkodik?
Honnan tudod?Hisz nem is olvastad mit írt,legalábbis ezt írtad.Nyilván elolvastad,csak hazudtál hogy nem.
Részetek nem izgalmasak 😂😂😂😂 mondjuk a fő vonalse Bond 007 akció 😂😂😂😂 így kár fáraszttani a jónépet 😆 van itt kalad elég
Supergamer volt egy besztercebányai cég.Netto egész jó árak voltak.
De elkurvultak,mindenféle felvásárolt,bazárként árult használt cuccaik vannak már nem is olyan jó áron.
Egyszerű a kplet.
Van egy adott meló amit meg kell csinálni.6 rugó/hétvégére kihozott egy festoolt.Nem végeztünk mert a tulaj minden alkalomal kijött valami agyament változtatással hét közepéig,hétvégén minden fasza,de még ez se olyan az se mint amit elképzelt.
Így másik hétvégén ki akarta hozni a festoolt ujra,de már foglalt volt.
Jó,akkor vett egy makitát.A cég meg fizette.
Azóta is vagdalok polcokat mert kell.
Satnya cingár karok,döglötthal kézfogás,vállakhoz képest aránylag nagy fej,na kb ennyi.
Amit pipi írt le annak tényszerűen köze nincs a valósághoz.
Sosem volt.Nagy költő az ipse.
Főleg az amit régről írt.Honnan tudná,nem volt itt és nem látta.
Aki olvasgatja a fórumot, teljesen jogos amit pipi írt 🤷🏼‍♂️ elhiszem én hogy nem úgy van, csak nem ez látszik kifelé.
Nem tudom mi a satnya, az fix hogy nem vagyok olyan dagadt disznó mint te, 180centivel, na jó lehet csak 179 de lehet hogy 181… meg a 82-84kg szerintem átlagos, se nem jobb se nem rosszabb, pont az átlag.
szórakozásból
amúgy ha cégesre veszed az a legjobb pénzmosoda, egyik telefonod is úgy vetted külföldiából, vagy ha nem akkor tervezted
én nem szidok senkit pláne az anyját.(kezeit széttáró) Mit tehetnek az anyák, arról, hogy az üszkük így félresikerült?
volt(meghajlós) cserélik a dákó óracsoportját ha van raktáron győrben 🤣
Ha nincs aliexpressz kínából néhány hét(óranézegetős) Aztán mondta a faszi erre az időre tud adni valamilyen benzines csereautót.
ahhoz képest, hogy előtte amikor beszéltünk azt mondta, nekik nem kötelességük ilyet adni és nem is tudnak adni(kezeit széttáró) akkor egy kicsit felemeltem a hangom és ki nyílvánítottam a nem tetszésem(kezeit széttáró) mondtam a faszinak, hogy új autként vásárolt kínai hulladék garancia időn belül 2 év alatt behal akár hetekre nem fog az asszony gyalog járni. Mondtam neki,hogy bérlek autót a nej nevére számlával napi 10 plusz áfáért amíg nem lesz kész az autó és azt jogi úton be fogom a cégen vasalni(kezeit széttáró) Akkor 1 nap csend lett most meg már bármennyi időre is adnak szívesen autót (kezeit széttáró) Ki érti ezt?
mert nem rax fel részleteket az életedről amin jókat tudnák csámcsogni(kezeit széttáró)
Kihúzol a csapatból(kezeit széttáró) 😅
én meg homlokzatot sem akartam festeni(kezeit széttáró) Viszont holnap betonozunk 😅
Ma is szakadó esőben motoroztam.
Nem jó,de levi agymenésénél jobb.Szoval mehetsz. 🤣
Akár.
Csak arra gondoltam ha Zoli, Pipi, Levi szidja még mindig egymás anyját, akkor inkább rejszolok sajtreszelővel, mert az is szórakoztatóbb 😆
Akár betonozni ! 😅
Volt valami? Érdemes visszaolvasni, vagy jobban járok ha szakadó esőben elmegyek motorozni? 😆
Akkor minek kerested vissza?