Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A túramotort azért veszik, hogy nézegessék a garázsban. 🤣
Azért nem szalad bele a km.
Attól függ, melyiknél. Goldwing be sincs járatva rendesen 50 ezerig, Varaderoban kb. óvodás kor, korai láncos V4-nek meg már érne egy új vezérműtengely :D
Akkor mobile.de! Ott csak 5500 😉
Hoddanal sok 43,5e km?
Mondjuk a mostani is csak 35e es ugy nez ki mintha egy tirex csocsalta volna meg. 😆
Na igen, én azon kritériumok alapján kerestem, ahogyan én vennék motort. Ezért ami 250 km-nél messzebb van, meg ami megkerülte már a földet, nálam nem játszik 😁
Egen,de probalnam olcsobban meguszni. 😆
mindenképpen, ha a vele járó procedúrát(utazás/szállítás/honosítás) is számítod, akkor nincs miről beszélni.
Kettot talaltam mobilen 4e alatt. 🤔

https://m.mobile.de/motorrad-i...

Na,jovore ha el tudom passzolni a kotla hoddat valami ilyen a terv.
Nem nagyrobogo.
Pont most láttam.
Akkor ez olvasóbbnak számít?

https://www.kepesmotor.hu/hond...
mobile.de-n a legolcsóbb 2017-es 5500, de inkább 6-7ezer között... kleinanzeige-n (kb. magyar jófogás) van egy 4600-ért (2015). Itt is drága most minden használt autó/motor.
én pl inkább eszem az otthoni tepsis pizza ízű valamit mint az éttermi pizzát
még akkor is ha ingyen van/lenne mindkettő
az étterminek a szélén 5 centi ehető a többi meg olyan amilyen
otthon is mindig a széleket eszem meg először, az a legjobb része de a többi is fasza
Nyilván, biztos örömmel enné a család a kiválóságait amik ráadásul ár/értékarányban is verhetetlenek. 🙃
Szólni kell a pipinek,ő 300ért összedob egy ilyet,sőt,jobbat.
Latod, tudtam, hogy buta vagy mint a seggem.
Ez pont, hogy gaz elszaomolo szamla, itt a gaz teruletileg valtozo energiatartamat atszamoljak kWh-ra, benne a korrekcios tenyezovel pont a valtozo energiatartalom miatt.
Ez már pizza állagú és formájúnak tűnik, ebből ennék. 😆
Mondjuk ez biztos így van.
Nem hiszem hogy sajtot tesz rá, inkább pizza feltétet, ami úgy néz ki mint a sajt csak valami mocsok. Meg tescós csirkesonkát alsó polcról.
Ukiknak a vilag osszes penze kellene.
Tehát dolgozol vele......amúgy nem tudom te mit raksz rá,talán a 3napos pörkölt maradékot,de azért lehet számolgatni,süritett paradicsom,sajt,sonka,gomba,kukorica,szalámi,kolbász,liszt stb.Ez nem 1000ft.Illetve de,csak a sajt ami rá megy.
másfél óra alatt dobok össze ettől különbet úgy, hogy gyúrom kelesztem nyújtom hozzá a tésztát. Akkor 12400 helyett kerül egy ezresbe a cucc 😅
ukrik rájöttek, hogy nekik nem is kell a transitér a pénz megkapják európából a többszörösét puszira(kezeit széttáró)
Nálam ez most mindent visz,és rohadt laktató.paradicsomos alap,bolognai ragu,kolbász,szalonna,bab,lilahagyma,pepperoni.
összekeveredik a benzin az olajjal nem lesz jó vége(gondolkodós) Felhigul az olaj azt elveszti a kenőképességét majd be fog állni a motor(szemeit körbeforgató)
😂
Kivetel a torok aramlat,meg ausztria felol,igaz dragitja a sunyi bulgar is a tranzitot.
A kocsog ukik meg nem kapnak egy fillert sem.