Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Télálló burgonya:
pizza íze van szóval pizza, csak itt 5db van egyben 🤣
akarok majd samot lapot venni sütni, csak a kandallós nem hozat 1 lapot
Hát ez inkább pipi féle kenyérlángos 😅 elküldte a receptet? 😅
Biztos jó ez is, sajt van rajta, sonka, meg laktató is... de pizzának ne híjjátok már ezeket.
egy rendes pizza ilyen
kb annyi feltét van rajta ami 4-5 db 30ason a pizzázóban
így egy sütés 5 pizza
egy tepsivel letúrok vacsira akkor kibirom egész reggelig evés nélkül
árulgassa akinek 2 anyja van aztán jól felnyom valamelyik buzi és bevonják az engedélyt meg 100 ezres bírságokat is adnának
Sanyi ! Mi van a váltóval , jó az olaj ?
miért nem hordod ki a piacra állná a peca árát 😅
én szeptember óta 13 pontyot fogtam a csatornán ebből 3 db volt 10+
kb fele 5-6 kilós a többi meg 6-9 egy volt ami pár deka híjján volt 10
ez 20-22 éjszaka eredménye
plusz egy rakat 1,5 kg feletti jászkeszeg
van egy bojli amire a kispontyok jönnek meg a jászok, ezeket esszük meg
bár én nem különösképp szeretem a halat de már túl sok anyázás volt otthon hogy mindig mindent visszadobálok, így a 6 alattiakat elhozom
hát fejenként 75 ropi egy hét pecára 1 hét előetetéssel szerintem teljesen rendbe van. Akkora élővízből halat fogni meg egyébként megsüvegelendő ez az eredmény is. Biztos vannak sokkal jobb szériák is. Az ilyen pecát nem lehet összevetni az én élménytavi horgászataimmal ahol 120-140 hektáron lévő halastó dugig van nagy ponttyal. (kezeit széttáró) és ott is van, hogy lefelé görbül a szánk a túra végén.(kezeit széttáró)
ez volt a maxi ponty
pedig nem kicsit fanatikus a csapat, szerintem 300 ezer nem takarta be nekik azt a pecát
haverék nemrég voltak egy hétig négyen
tizenpár ponty jött össze de 10 feletti egy sem volt
előtte etettek 4-5 napig
ott sincs most bőség
gondolom a dunába keresgéld(kezeit széttáró)
bezzeg a dvcs-leengedték vagy 40 centit, alig lehet halat fogni
nem tudom hova tűnik a többség de ha megy a vízszint lefelé alig marad
Ha bábolna és kisköre közötti szakaszon voltatok onnan is fogy a víz ha engedik. Bár így az utóbbi években, hogy ilyen meleg az ősz valószínű november közepénél előbb nem fogják engedni (kezeit széttáró)
nem tudom, mi a Tiszán voltunk kikötve, onnan túráztunk minden irányba
nekem egy kisebb van, ez a haver volt, lapra tette mellettünk
Más, kaptam havertől finomabb homokot mint amit eredetileg adtak a parkside-hoz ami 40-60-as volt és ugyan vitte, de pillanatok alatt kifújta a tartályból, na most 25-ös van és ez jobban is viszi a festéket/rozsdát meg lassabban fogy így szerintem a problémádra már jó megoldás lehet mert annyira azért nem erős, hogy a műanyagot átlukassza, ha kell akkor adom.
Ez minden Arlen-ben ilyen. Nekem is fura volt amikor megvettem. És ráadásul akkor olcsónak sem számított.
Na,olyat meg nem lattam.
A regi spyke-ban igen fura volt.A belesben kozepen egy kb 25 cm es egyenes zseb vót.Kerdezi ipse kel e bele protektor.
Mondom aha.
Hoz egy masfel centi vastag teglatest alaku memohab szivacsot egy felmilis hajlekony muanyagr a ragasztva,olloval elvagja,be a zsebbe es annyi. 😄
A Forcefield az nagyon kakas. Frankó cucc. Az Arlen Ness kabátomban nem cserélhető, mert bevarrtat. Csak Marikáék tudták cserélni.
Megoldodik,csak talaljak valakit aki megvarrja.Tavasszal probat teszek a ruhaklinikaval.
Meg probalok annyi eredeti olasz alapanyagu pizzat es tesztaetelt enni meki helyett hogy kenyelmesebb legyen. 🤣
Amugy betettem egy forcefield gerincprtit a kabatba,kurvatrukkos rejtett zipzar van am ezen a held-en.
Ja,a forcefield level 1 es egy masfelcentis eleg rugalmas hatra idomulo cucc,a level 2 mar vastagabb,merevebb,kenyelmetlenebb.
A sastec haromcentis level2 a nyari melegben baromira rugalmas,szinte eszre se veszem hogy ott van,de ilyen 6-10 fogban kezd egy mervv deszkara hasonlitani,nagyon meglepo es vicces. 😅
Nekem a nadrág dereka olyan. Így neked is tökéletes lesz.
Sokkal kényelmesebb egyébként a kétrészes bőrben motorozni. De ezek a nyári forróságok már kemények.
Tobb eve ezt hasznalom.
Most szeptember elejen mar picit huvos volt a hegyen a 7,4 fok. 😄
De meg epp birtam,meg mostanaban reggel nyugos 8 utan indulni.
Este nem olyan gond.
Mint a jo sportmotoros 18-20 fokban fasza,eso nelkul. 😆
Dehogy,a nadrag-kabat volt ott.
Hasznalva van egy olyan gond hogy sokat ulve motoron lecsuszik egy pontig a nadrag,de akkor mar kenyelmetlenul lehuzza a kabatot.
Epp hogy,de zavaro,ez ott a szeken ulve nem jott ki.
Tervben van egy 2-3 cm rugalmas anyag betoldasa a kabat osszekoto zipzarhoz.Ez szerintem megoldja a gondot.
A csizmát alakótattad Marikáéknál? Nekem most két pár kesztyűm van ott.