Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,és tavasszal lett kész,a mostani egy állapotjelentés hogy milyen fasza,és kurvasokat használtam napi szinten.
Tehát várjam meg a szezon végét hátha addigra járok a vastelepen. 😆
rossz a hozzáállás
majd ha arra jársz veszel íveket aztán megcsinálod
ha ma nem akkor holnap, ha holnap sem akkor 3 hónap múlva
eddig nem kellett szóval ezután is kurvára mindegy mikor van kész
👍️ 👍️ 👍️
De ha lehetne választani, akkor inkább szívesebben csapódnék pl 50km/h-val egy álló beton tömbbe, mint egy 50km/h-val felém haladó beton tömbbel. Ezek után annak nevezzük, aminek akarjuk tudományosan. Viszont a túlélési esélyeim az első verziónál, picit magasabbak.
Ez igaz.Pont ezért találták ki a gyűrődési zónákat az autókon.
A lassulás mértéke a mérvadó. Akkor rendeződik át az ember szerkezete kívül-belül. Nevezhetjük lőtéri vadászkutyának is!
Mitol sokkal tobb bevagdalni meghajtani es lehegeszteni?
Mint beulni a kocsiba,elpilinckazni az ivekert,ha nem jo a szog modositgatni es legeszteni?
engem bosszant a sok felesleges munka végzés, akkor is ha más csinálja, minél egyszerűbben és minél kevesebb erőfeszítéssel szeretek dolgozni
te meg pont az ellentétem vagy, szereted magad szopatni
?
Hagy némi kivánnivalót....
Egy okos fizikus ezt már elemezte egyszer, nem adódik össze, max a negativ gyorsulást lehet hozzáadni, ha az egyik visszafelé tolja a másikat. Az állóra lassulás hatása nem összeadódik az ellentétes irányú sebességekből, viszont a lassulás mértéke és a kezdeti sebesség nem mindegy.
Teged nem elegit ki ez a mestermű kivitelezese?
Hogyhogy mi??? Zoli csinálta, nem elég? 🤣
Elsosorban,ez volt otthon elerheto tavban,tehat a pince sarkaban.
Madodsorban cel hogy vasarnap delelott legyen kesz,lehetoleg 0 forint vasarlassal,es elmaszkalni ivekert sem akartam.
Ezek a celok teljesultek.
Mivel lejjebb es elolrebb nem lehet tenni.......
Lejjebb a lampat takarja,elolrebb meg az utasulest eliminalja.
Tudom nem viszek senkit mer nincs kutyamacskamsem.
De hengerzsakot barmikor. 😆
Nincs ezzel más baj, csak qrva ronda sportmotoron így hátul és magasan. Plusz neked is azért kellett baszotterős anyagból csinálni, mert egy normális konzol letörik az előbb említett okok miatt.
ehhez meg tuti lett volna hegeszthető ív
de mi a szarnak 23-as?
engem a 12-es rozsdamentes csőből épített csomag+doboztartó elbírt
nem hittem el de aki csinálta mondta nyugodtan álljak rá nem fog elgörbülni, nem is görbült
Hát a motor az pont, hogy jó nézne ki ha lenne gazdája. Ezekből az időkből tetszenek inkább a formák(kezeit széttáró)
A mostanság divatos éles, hegyes szögletes formák nem annyira jönnek be. Az ormótlant nem a motorra hanem a dobozra értettem ahogy 3 méterrel a kormány síkja fölé nyúlik, na meg a gazdájára 😅
Ez 23-as kettes falú.
Most hogy említed tényleg ormótlan ez a hodda lom. 🤣
12-es csövet 2db 40mm-es kapu görgőn meghajlítasz berogyás nélkül
Emlékszem. Ha jól funkcionál és bírja a strapát, akkor már nyertél.
én nem fikáztam(ujjával nemet mutató)
De, most, hogy látom nekem elég ormótlannak tűnik ez az egész 😅
Mivel nemvolt ertelmezhető csőhajlito gepem,csak egy osdi szar ami beroppantotta a csovet,egy ellesett puruttya technikat hasznaltam.Olyan pakistantruck fele.
Flexel bevagdostam surun a csovet es a kivant ivre hajtva lehegeszettem.