Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi bajuk vele? Célnak tökéletes. Akkor?
Mindenki fikázta itt a doboztartot amit otthoni vasakbol hekkeltem.
Egy szezonon tuljutva,szerintem nagyon jol sikerult.Bevalt rendesen ahogy terveztem.
Rendben. Akkor így már sokkal jobb 🤔 👌
közben annyit megtudtam, hogy nincs 2 jármű sebessége. A motoros csemő felől fordult volna nagykőrös irányában nagy ívben. Megállt a kereszteződésben. Elengedte a neki jobbról érkező autót aki lefordult mellé csemő irányába. Majd elindult bal fordulóval kőrös felé de az audis addigra odaért a kereszteződésbe(kezeit széttáró)
Maximálisan igaz!
A vezetéstechnikai tréninget nem a konkrét erre esetre értettem, hanem arra, hogy az ilyen esetekből merítesz, az ott tanítottakra meg egyátalán nincs szükséged. Az ellentétet nem értettem.
OK, felejtsük el!
...egyébként meg az ember egész életében tanul...végig és mindenből... persze csak az okosabbja 😅
Én is értelmesen beszéltem szerintem. De nem állt szándékomban megsérteni!
Randiztál Bléddel? 😁 Te nem szoktál ilyen fasz lenni, ha értelmesen beszél veled az ember...
Ez igen. Egyre jobb vagy! 👌
Még ilyeneket kérlek!!! 🙏 🤣
Ez igaz. De itt nem sokat jelentett volna hidd el! Add össze a két jármű sebességét. Ilyen ütést kap egy motoros. Szerinted?
Aki ma nem motorral ment meloba az buzi.
Ez jobb? 😆
igen baszki 20-30 km nagyobb sebesség hatványozottan nagyobb fékutat eredményez(kezeit széttáró)
Ebből kaptál megerősítést és ebből tanultál?
Hát akkor nem lehetsz túl okos 🤣
Minden héten történik ilyen baleset sajnos. Már vérprofinak kellene lenned. És mégsem? Ajjajjj.
Némi szövegértés.. (túzoltóknál ez felvételi követelmény? 😅)
Tanulhatunk belőle - ott 3 pont van. Majd utána írom, hogy "én pl. ...stb."
Szóval igen, óvatosabb lesz az ember, jobban figyel, az agya szegletében ott van, hogy ezek történnek. Aztán pár nap, és elfelejti 😁 megy minden tovább, a kövi esetig - ami ha szerencséje van - nem ő.
Egyébként meg de - mégis tanultam, ill. megerősítést kaptam, hogy a közlekedés veszélyes, nem szabad "kihagyni" egy pillanatra sem.
Vezetéstechnikai tréningnek itt nem sok szerepe volt... ☹️
Szerinted ha csak 100-al mentél tegnap, nem 120-al, az nagyban befolyásolna egy ilyen ütközést?
Ugye viccelsz? Tényleg óvatosabb lettél. 😅
itt 120-130-al szoktam alapozni a közelgő autópályára(kezeit széttáró)
Úgy kell elképzelni, hogy ez egy tök üres és tök egyenes és tök jó minőségű út. /most már/ az előző 50 évben katasztrófa volt ez az út kilométerenként volt a helyi gumisnak kint a reklámtáblája éjjel-nappal hívható telefonszámmal, hogy felnijavítást is vállal autómentéssel és ezt nem viccből írom(kezeit széttáró)
Ez az út csak hajnalban meg alkonyatkor veszélyes, mert több az őz és szarvas esik 1 négyzetméterre mint az ezen az úton található szafari parkban(kezeit széttáró)
Máskor, máshol mennyivel mennél?
De aki automatát vezet az buzi.
Egyre jobb felvetések, ez igen. 🤣
név van? ha találsz priviben megírhatnád (gondolkodós)
ez igaz(gondolkodós) tegnap nem is mentem ezen a részen 100 nál többel(kezeit széttáró)
Elmondtad.........aki érző ember........

Nem mindenki.
Az már baj, ha ilyenekből tanulsz., hogy ki, merről, hova kanyarodott. De nem vahyunkbegyformák, elfogadom, hogy okulni akarsz az esetből. De azt nem értem akkor, hogy a vezetésnekchnikai tréningre meg nem tartasz igényt. Érdekes ellentét.
Környékbelieknek van valami közlekedéses FB csoportja, nekem a gugli hozta fel. Ott írták...