Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GW gyari tartozekok listajan nem szerepelt a jozan paraszti. :D
https://www.instagram.com/reel...

Azé vannak ezzel problémák...
Na ja. 😏
már jó ideje nem járok arra mióta eladtam a ladikot(kezeit széttáró)
A vizhuto ott van elotted, csak a Tupperware miatt nem kapsz onnan meleg levegot.

Ha futest akarsz, korkivago, legtechnikai gegecso... :) Nem lehetetlen :)
Ha tudod pontosan, hogy mikor és mennyien szeretnétek kajálni, szóljál és foglalok helyet nektek!
A főpincérrel nagyon jóban vagyunk.
hogyne lenne a körei duzzasztás miatt a tisza vagy 6 méterrel magasabb, mint alvizen(kezeit széttáró)
Fehér amúrba sokat kajáltunk. Csak mindig sokan voltak és sokat kellett várni a kajára. Volt, hogy odértünk 3-ra 8-kor még ott italoztunk aztán fél csont hotton mentünk parti horgászhelyet keresni a sötétbe 😅
Ez nagyon jó lenne nekem is.
Szerintem jobb mint a markolatfűtés, nekem sokkal jobban kitolja a komfortzónámat, 10-fok környékén kapcsolom be ha rendesen fel vagyok öltözve, ha csak farmerban akkor már 15nél is.
Aztakurva 😂😂 pizza… na ez nem az 😂
Nem ülök rövidnadrágban motorra,de szerintem nyáron elviselhetetlen lenne, ha a sípcsontomra nyomná a meleget. Hosszúban meg elviselem. Most voszont a szombat esti 14 fokban nagyon jó volt. 👌
Szerencsére nekem egyik motoron sincs mostanság ilyen gondom, bár leginkább a zzr fuj némi meleget rám de az is elviselhető.
Ülésfűtés a ducatin van de azon rettent jó
90-et megyek oda-vissza melóba pályán, pár helyen egy kevés levegő bejön, de ez tucano urbano ami igen jól tartja a hőt, előző hézen volt reggel 5° is, de elfogadható volt, most kissé esett hazafelé, de belül csontszáraz maradt.
A 650-esnek volt nekem. De egy forintot nem ért. A GTR nyomja viszont rendesen. Az a baj, hogy nyáron is. 😂
az nem nyelvtan náci hanem kőgeci 😂

annak a takrónak az a baja hogy ha nincs fűtés pótlás akkor előbb-utóbb ki fog hűlni, ha nem 3 km után akkor 30km után fogsz fázni benne
sajnos a motoroknak nagyon gyenge a generátor teljesítmény, egy ülésfűtést sem bír el a többsége
ja ás itt mindig van víz rendesen
A Hídi kikötőben vagyok Tfüred és Poroszló közt a Tisza hídnál a FehérAmúr mögött. Sztem a Szabics után ez a legjobb hely azon a részen.
Nincs. 😒
de nincs is a burgonyának lábhoz irányítható fűtése?
Egy haverom rakta össze a szgépemet, de mivel nyelvtan és fogalmazás náci ezért olyan billentyűzetet adott, hogy csak azzal megy a gép amibe beépített egy villanypásztort ami már hsz-ben leírt mondat vagy szóismétlés esetén megkúr, már rohadtul zsibbad a kezem, de még olyan szemét is volt, hogy a gép csak akkor kapcsol be ha a golyóimra rácsiptetek két érintkezőt ami ha csak lenyomom a ctrl-c cntrl-v összetételt vagy linkelem korábban írt hsz-emet azonnal először 30mp utána 1 perces folyamatos nagyfeszt tol a zacsira, na ezért nem merem a már tegnap leírtakat megismételni. 🥶 Ha gondolod neked is összerak egy jó gépet. 😉
😅
Hát iniét semmi képen nem(fetrengős)
így néz ki egy jó kenyérlángos(meghajlós)
Sajnos nem.
fűti a motor?