Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekünk családi macskánk van(kezeit széttáró) nincs konkrét személyi tulajdonhoz kötve(meghajlós)
Babetta?
Hát ezek egyike se nincs........monyuk a zetor meg mtz az mindenre jolly joker......
macska? 😂
Talan bmw-audi-vókszvàgen,meg zetor.
vagy fogyatékos buzi(gondolkodós)
vagy csak nem tudsz még róla(kezeit széttáró)
Ez jó üzlet.....mibe jó még?😃
Nem sok kanalam van egyfogu kissebbsegiekkel huzakodni,inkabb heftelek belole irodai szeket.
Én is kedvelem a kis olasz esőkabátot :)
Tudtommal ezt a példányt is Hollandiából hozták be, azon a tájékon volt népszerű.
Köszönöm, de évi 2-3000 km-t megy összesen, nem lenne kihasználva :)
Süsd el jófogáson, jobban jársz!
A hlx kb a pluss ulesben tert el.
Jo felszereltseg volt kisautoban akkor.
Erdekel egy sporting uleskeszlet?
Barmikor viheto,egy koszonomert.
A vezeto ules beszallo resze asszem foglalkozos,meg egy melytisztitas kell neki.plugandplay 5 ajtosba is.
Azok nagyon hálás kisautók! Nekem régen kettő is volt és volt egy anyáméknak is, egyikkel sem volt soha komolyabb baj. Már el is felejtettem őket, amikor a kint élő fiam pár éve vett egy II-es automata Puntót a nagyvérű bömös mellé, amolyan szaladgálósnak amit az agyonsózott télen se sajnál.
Vagy 2 évig megvolt neki, azt én is használtam amikor kint voltam nála, egy kis műszer volt! Mikor el akarta passzolni, komolyan elgondolkodtam, hogy hazahozom és honosítom, de végül nem kínlódtam vele, amit egy kicsit azóta is bánok.
Na, ez majdnem ugyanaz. 1.2, 16V csak ELX.
https://puntonium.hu/wp-conten...
Ilyen, csak 5 ajtós.
Abba volt regebbi ótómata?Hmmmm.
Nekem sokaig egy 1,2 16v hlx volt.
Manualis.
Kettes. A projektoros lámpás.
ja,macskája a nőknek van meg a buziknak.
Egyes punto?
amíg nem húzod meg a hősök terén a miselválydot addig itt a nép és szemében buzi is maradsz ennyi macskával 😁
Ez meg nem az. Ez az elodje, Jatco CVT (Speedgear).
Azert az a selespeed valto nem a legjobb cucc. 🤔
Engedd el. Nekem pluszban az automata Punto mellett ket macskam is van, tehat elvileg olyan meleg vagyok, hogy csak ronggyal lehet megfogni :D
Ja, hogy már ezek alapján is ítélünk meg embereket, hogy milyen járművet vezet?
🤣 🤣 🤣
Nem biztos,lehet hogy csak fogyatékos.Tehát vagy buzi vagy fogyatékos
🤣