Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyen kifejezések használata ilyen kontextusban arra utal, hogy a használó megveti, lenézi és alacsonyabbrendűnek tartja a többi embert, ezt kevesen szeretik magukon érezni így nyilvánvaló, hogy elkezdik ugyanezen érzéseket táplálni a használóval.
Én mondjuk jobban szeretem a magamé helyett egy dupla x-esét simogatni. 😊
Az autónak is.Tisztán látszik az autó elején hogy frontálisan találkoztak,a szélvédőt tipikusan megfejelte,az is látszik hogy ez a kereszteződésben történt,aztán hogy pontosan hogyan.........
A motor eleje volt letörve úgyhogy inkább az autó fordult ki a motoros elé, az első felni is szemből roppant be, nem nyolcas van benne - De persze semmit nem tudok a konkrét esetről
na akkor most a másik miatt vesznek elő 😅
Á,igen.Az a "hullanak"szó volt.
lehet(kezeit széttáró) Majd a hullázásért megint a torkodnak ugranak (gondolkodós)
Vagy lehet múltkor a hullanak-ért sértődtek be a többiek8gondolkodós)
Mivel maga a hulla is a másik oldalon fekszik.....
tulajdon képen ki lehetne számolni mennyire tolakszotok az autóvezetőkhöz képest. Elméletileg van 200 ezer motoros. ha mindenki motorozik kb. 5 hónapban egy hétvégét átlagban akkor van 4000000 motoros nap. 4 millióból meghaltok éves szinten 60-an. Autóból aponta megmozdul 1 millió. az 365 millió autós nap egy évben. ebből halnak meg 2-3 százan. Lehet százalékot számolni(kezeit széttáró)
Egyik orvosom azt mondta , mindenkinek eljön a vég , az ajtó elött ott áll mindenki szépen sorba , de az a baj , hogy a motorosok sajnos tolakszanak ! 🙃
mióta 2 éve elkészült az út lajosmizse felé ott tologatjuk 110-130-al. Nagyon parádés sima új út van mizséig ugye onnan meg ótópálya.
Nem ismerem a baleset körülményeit amikor ott voltam azt sem tudtam mi történt mert csak az összetört orrú ódikombit láttam meg a rendőrök terelgettek csemő felé. Másnap mutatták a féjszbukon, hogy motoros-autós baleset volt. ma is jártam arra csak az a fura, hogy a koszorú meg a mécsesek nem ott vannak ahol a motro fexik az árokba, hanem a túloldalt(kezeit széttáró) Szerintem a motoros a csemői alárendelt útról fordulhatott ki kőrös irányába az autó elé(gondolkodós) Persze nem biztos de ezt tartom valószínűnek(kezeit széttáró)
Csúnya csattanás kellett hozzá, hogy eltörje a 41-es villát, mint a ropit.
én ilyen 3500 kilométerért tuti nem tartanék fent motort(kezeit széttáró) szinte nap mint nap megyek el ez előtt kecsón a nagykörúti kanyarban van. Szaros 3500 kilométerért én nem szervizelgetném a lomot.
Nekem nincsen már(kezeit széttáró) Így is szegelgetve vagyok megdögleni meg nem akarok(kezeit széttáró) ti mind a halál fiai vagytok még az is aki robogózik(kezeit széttáró)
Tessék múlt hét szerda. (kezeit széttáró) a baleset miatt csemő felé kellett kerülnöm mert lezárták az utat. A srác a 40 et épen karistolta. Én még lehet az unokát is látni szeretném(gondolkodós) neketek annyi. Vagy a motor visz el vagy a kovid elleni védőoltás. Mindkettő elég gyors(gondolkodós)
https://www.baon.hu/helyi-kek-...
A tiedet simogassa a vacogó fogú ló , de ne melegben Visegrádon , hanem ott ahol nagyon fázik !
mondanám, hogy simogasd az enyémet de esetleg majd ha pinád nő 😅
De egyébként a tiedet szívesen bérelném , ha kedvező árat mondasz egy hónapra ! 🤔
Inkább vennék még egyet , a hétvégén nagyon tetszett gyerekkori barátom 2007-es óceán kékje !
Azt a f@szt ! Akkor a másét simogatnám ! 🤔
ennyi kilométerért jobban járnál ha alkalmanként bérelnél egyet 😅
Ennek örülök ! Mivel én idén is 3500km-t mentem a bivallyal , nem mondhatjátok , hogy nincs kihasználva , és csak műkedvelő vagyok ! Tavaly is pont ennyit sikerült vele menni , úgy hogy tartottam az újrakezdési átlagomat és mivel több mint 3000km ezek szerint qrvára kivan használva , és nem csak fotelmotoros vagyok ! 😉 🙃 😀
Meg bátor....
Kis 3hengeresen tanultam. 🤣
Ako már az anyámmal élek se maradjon ki