Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az mind buzi
szerencsére a robogó nem motor, így én nem vagyok buzi 😂
Mármint automata motort?
Hát....
Nem, ezt csak úgy általános felismerés és megállapításként írtam. 😶
Marmint...? Aki automatat vezet az buzi? :)
Nem kívánom az Y kromoszómával bíró embertársaimat. 🧐
Nem hanem az olajé és tök mindegy, hogy manuális vagy automata mert nincs örök időben akár használat nélkül full teljesítményt teljesítő olaj, amúgy manuális mert az enyém amint írtam félautomata amiben manuális váltó van elektro-hidraulikus kapcsolással/kuplunggal.
De amit néztél az eladó gépen,az autó típusa specifikáció volt,az a 250ezer?Egyébként manuális vagy automata?
Akkor most jön az érdemi válasz: mára ugyanolyan könnyen vált mint előtte, de attól még lecserélem. Megvettem a belevalót így amikor lesz időm/kedvem lecserélem. Érdekességképp az élettartam polemizáláshoz, a total oldalán is az van, hogy örökké jó ellenben most ahol vettem néztem a gépén az eladónak ahol szintén az élettartam megjelölés volt, de az is, hogy ez max. 250000km lehet. 😅
600-at ahogy tegnap csak a hajtás árát láttam. 🥴
Rosszul fogalmazott, írta, hogy nehéz ami igaz is, én sem gondoltam, hogy motor súlya van.
nagyjából az összes ilyennél az a helyzet hogy rájön hogy rá kell még tolni 200 ezret
150-ért ini szerintem simán viszi(kezeit széttáró)
Én sem gondolom annak, inkább kifogás szaga van a dolognak. Aztán a fene tudja.
Bocs,nem kukacoskodok,de olyat se hallottam hogy egy burgonya tul eros. 😃
Azár lemaradt, 350 eFt
Eladó sorba került a nagylány.
Örök álmom volt egy ilyen robogó,de mire sikerült szereznem és rendbe szednem ,sajnos nekem túl erős. Ezt a gépet meg is kell tartani a nem kevés súlyát. Megvettem -rendbe szedtem ,olaj és szűrő cserét megcsináltam, új akkut, automata szívatót, indítórelét kapott leműszakiztattam. Friss műszakival 2025 10 09.-ig
Szezonvégi áron eladó.
Érdeklődni a 30/5624954-es telefonszámon lehet!
nem tudom megnézni, nem jön be hirdetés
amúgy havernak kell, én a malaguti password nevű jószágot hajtom
Ugye nem a motorra gondoltál ?! 😳
Volt ugyanilyen Busával is ! Nem piskóta ! 🤔
Ini "Nagy" robogó (burgman 400) ilyen árkategóriába nézegettél
https://www.facebook.com/commerce/listing/698403321895774/?ref=share_attachment
Az ember.
Hm, hétvégén megnézem. 🤔
Maradt valami epen?
Valami fórumon olvastam, hogy a tanksapka körül valami gumi takaró van. Emberünk nem akart fúrni, így csak elhajtotta az útból a gumit, a lyukon áttolt egy 10 x 6 centis szögletes esőcsatorna-könyököt, ami a hűtőről feltolja a meleget. 10C° fokban próbálta, azt írta kellemes 35 fok körüli meleg levegő jön fel. A Tucano alatt az nem lehet rossz.
Sajnos régi hozzászólás, a bélyegkép már nem nagyítható.
A legutóbb linkelt videón abszolvált egy ettől könnyebb terepet. De hát azé minden nem megy😃