Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdésekre,válasz,sorban.
Most igen vagy nem? 🤣
Igen.
Nem.
A helyi haverjaim is ilyen Pató pál félék én meg a másik véglet, azonnal sőt lehetőleg tegnapra kell akármilyen marhaság és bármennyire sincs rá szükségem, most épp mivel kerékcsapágyat kéne cserélni (bárkinek megmutattam azt mondta, hogy jaj ezzel még 1 évet is el lehet menni, de engem zavar) venni akarok egy műhelyprést csak mert olyanom még nincs pedig talán ezen kívül a büdös életben nem fogom használni, tele vagyok ilyen szerszámokkal. Türelmetlen és meggondolatlan vagyok igen sokszor de ha valami a borzongat akkor nehezen állok ellen. 😅
Miért, össze kellene?
Nem egyszerűbb ha neki válaszolsz? 🤣
Ne szívd mellre, csak bohóckodok!
Gondoltam fejben osszerakod hogy nem motor volt a pelda targya.
Ilyeneket szoktam raero idomben figyelgetni,hatha hasznosithatok par otletet.
Volt mar ra pelda.
Amugymeg tetszik az ilyen apro dolgok egyedive tetele egyszeru szerszamokkal.

https://youtube.com/shorts/OvX...
Nekem írtad, nem neki. De persze elolvasom aki, ami érdekel. 😉
"Kezmuves" kipufogokat csinalnak igy hipszterek es arulnak nagypenzer'!
Semmi okod szegyenkezni! :)
Kawa írta,gondoltam elolvasod.
ja nagyjából meg lett fejtve igen így van ahogy írtad, meg ahogy már én is leírtam(kezeit széttáró)
Na jó, remélem vetted, hogy vicceltem? Nehogy berágj!
De egyébként van. Hogy az opelnek, azt nem tudom. 🤣
Írtam volt a ilyet? 😧
Szerintem,az audi ment körös felől Mizse irányába,a motor kanyarodott ki Csemő felől Kőrös irányába,az audi próbált húzódni balra a motor meg egyszerűen befordult elé.Így a motor visszacsapódott az árokba az ember meg az audi mögött ért földet.
Gyűrődőzóna?
Tegmhat pipi egy szupermen. 🤣
Na jó,de te még kiscsikó vagy.
🤣csak pipi
Motoron ablak, biztonságöv? 😅
Dehat kiestek az ablakon,kiguruljatok es elsetaltok,biztonsagiov nelkul.
Jajaj,magaddal beszelgetsz. 😆
Amugy arrafele mennyiert futnak a cb500x-ek?
Így van. Ezért írtam beton tömböt. A végeredmény meg már.....
Itt a tömeg a nem.mindegy. a betonfal tolni fog visszafelé valamilyen sebességgel. De nem kétszeressel. Ha a pesti gyors jön szembe lesz az háromszoros is. Itt még szarabbak az esélyek.
Engem? Én nem szóltam rá egy rossz szót sem. Csak megindokoltam a többiek "fikázását" 😎