Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tanulhatunk belőle.. én pl. egy ilyen eset után mindig óvatosabb vagyok. Ha nem hallsz ilyenekről, az a kép alakulhat ki, hogy nem is történik, elaltatja a veszélyérzeted.
nekem face nincs hírekben meg nem sok mindent írtak.(kezeit széttáró) A kereszteződésben stop tábla nincs csak elsőbbségadás. Minden esetre a stoptábla indokolt lenne főleg mióta jó minőségű lett az út. 2 éve még 50-el sem nagyon lehetett menni rajta(kezeit széttáró)
Min változtat, hogy itt csámcsotok rajta?
Azért mégis számít, hogy saját figyelmetlenség, hülyeség, vagy ártatlan volt, és megölte valaki.
Az audi lajosmizse irányában állt orral, a motor a csemői kereszteződés szélén volt az árokban(kezeit széttáró)
Ebben a kereszteződésben történt a baleset
Rákerestem, faszbúkon azt írják, hogy a motoros hajtott ki STOP táblánál... egyet elengedett, aztán indult, nem látta, hogy másik is jön. Pedig rutinos vezető volt, sofőrként dolgozott.
Ami másnak tragédia, az nekünk is tragédia. Aki érző ember, abban mély nyomot hagynak az ilyen esetek. Zalán én azért nem nagyon szeretem ha ennyire túl van vesézve. Nem számít, hogy ki, hogyan, merről érkezett? Sajnos ez már teljesen lényegtelen.
még is kíváncsi lennék, hogy történt én nem értek a helyszínekhez a tűzoltók láttak már sok ilyet jobban fogják tudni mint amit én sejtek(kezeit széttáró)
én sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom annyit tudok van baleseti helyszínelő haver. Egy öreg rendőr, tűzoltó, mentős nagyon sok ilyet látott már feltételezem blődi is. Aztán egy idő után egyik eset a másik után már darab-darab. Ami másnak tragédia nekik csak monoton munka(kezeit széttáró)
Így jár az ember, ha száguldozik, nem használ téli gumit, és rossz EuroNCAP besorolású verdával jár :((
https://totalcar.hu/magazin/hi...
Nem lenne szabad ezen ennyit lovagolni! Megtörtént sajnos.
akkor az is lehet, hogy a motoros le akart fordulni lajosmizse felől csemő felé és befordult az autó elé. Na mindjárt felteszem a helyszínt(kezeit széttáró)
IQ 70 felett mindenkiében 😁
Haver is teljesen ráállt erre, egy évben 2túrára van ideje, bérel motort. Nyár elején, nyár végén elmegyünk 3-5napra, erzsikevel kifizeti.
Meg az enyémben is meg minden értelmes emberében, ha a tiedben nem, az nem jelent mást mint hogy nem vagy értelmes.
50-60 ezer/nap a nagyja
a kisebbek olcsóbbak valamennyivel
annak aki megy egy évben 2-3 túrát annak jobban megéri mint motort tartani
pl egy nagyvárosinak ahol fizetni kell a tárolásért annak már 1-2 túra kijön csak a tárolási díjból, aztán biztosítás adók szerviz stb
simán megéri bérelni
csak mi ehhez nem vagyunk hozzászokva....
Ott a bolt neve. Elég egyszerű motort választani.
Mondjuk a szó használója.Nem igaz?Mert hát azért mert rajtad kívül másik öt ember is ezt gondolja az még nem jelenti azt hogy a szó használója is azt gondolja.Olyan ez mint a vers elemzés,mikor jön a bűvös kérdés,"mire gondolt a költő?"Hát azt csak ő maga tudná megmondani,mindenki más csak találgat és feltételez.
Ez igaz addig míg más nem erősíti meg.
Ja,pont a lényeg nincs ott.
A te olvasatodba,azt azért tegyük hozzá!
Na jó de milyen és mennyiért?
🤣