Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt meg a cigányok meg Pipi.
Itt is inkább alja nép kajája a meki. Persze tudom, itt rosszabb minden.
Te teljesen hülye vagy. Egyed is csak a mekis kaját rendszeresen, ez a minőség illik hozzád, a szintedhet.
És nem nézi az árakat. Nem kell érte dolgozni nekik, ezért nehéz normális értékrendet, fontossági sorrendet felállítani. Elsők között veszik meg a dinnyét, szőlőt tavasszal, nyáron..... De hó végén már kuncsorognak segélyért. Príma.
Én nem mert régi és friss tapasztalat is, hogy ahol jártunk ott a csövik voltak ott.
mondjuk ezzel nem tudok vitatkozni(kezeit széttáró)
de nálunk a cigány nem szegény kapja a sok segíjt 😅
Azt a szólás szerint Marie Antoanette mondta az éhség miatt lázongó tömegeknek (később el is nyerte megérdemelt jutalmát) és ez több mint 200 éve volt és a lényeg inkább az akart lenni a hsz-emben, hogy míg máshol ez vacaknak és olcsónak számít így mi itt tényleg azon vitázunk, hogy ez mennyire jó.
hogy ne arról dumálj zotyának, hogy neked a mekis kaja drága. Mikor zotya elmondja, hgoy egy app letöltése után vannak a kupponok majdnem félárba. De te nem töltöd le, hogy mondhassad, hogy drága 🤣
aha lehet én nem futottam még össze velük(gondolkodós) Nyilván te többet jársz mint én havi 5-8 alkalom(kezeit széttáró)
Minek töltsem le ? Ez itt a nagy kérdés. Minek ha nincs rá szükségem ?
A minimálbéren tengődő család igazából semmilyen helyekre nem tudna járni mégis elmegy a Mekibe mert mutatni kell
hát nálunk az egyik legolcsóbb kajázó manapság(kezeit széttáró) De még sem teheti meg az 1 minimálbéren tengődő család, hogy ilyen helyekre járjon, amerikába viszont a legcsóróbbja jár oda most is 50 éve is(kezeit széttáró)
hol állítottam én azt, hogy tudom kezelni? Ha lenne ilyen hitvány szarom tudnám kezelni. Nekem nincs rá szükségem. (kezeit széttáró)
De te mondtad azt, hogy nem töltesz le rá egy appot azért mert 2 havonta mekiben jársz 🤣 de hát mennyi letölteni egy app-ot(fetrengős) A meki ajtajától az automatáig érve megvan(fetrengős)
Mondja ezt az aki nem is tud kezelni egy lapostelefont 😂 tökönszúrtad magad Pipifasz
helyes. De mostanság a shellnél tankolok és ott sincs pontgyűjtő kártyám pedig mindig kérdezik 😅
Az előbb pont azt írtad hogy ott jössz ki a legolcsóbban... Most akkor döntsd már el, hogy olcsó vagy drága
honnan tudnám? De kifogás eggyel több vagy kevesebb 😂 Az asszony hetente tölt rá 10-et ha meglát valamit már tölti is le mondjuk20 másodperc. Bár neked lehet meghaladja a képességeid ezt nem kétlem(gondolkodós)
20 éve még a kecskeméti buszmegálló melletti hamburgeres csinált nagyon jó hamburgert, kuskunhakason is volt egy átlagtól jobb hely, meg akasztón a benzinkúton, innen sokat vettünk anno mentünk pecázni mindig itt vettük a kaját
sajos mindhárom helyen esett a minőség, átlagos vagy kicsivel átlag alatti lett az összes
de a mekis burgertől azért jobbak....
Pipi megint bejön a hasitasi 😁megérte várni! az OMV-nél pontokra osztogatják 😄
bárhol nem mert nálunk sem (kezeit széttáró) de ahonnan származik ott a legalja pár dolláros melós jár be(kezeit széttáró)
🤣 Na igen, annál sokkal jobb a meki. De ezek a bódé burgeresek is tudnak jók lenni, ha van forgalom és friss alapanyagokból rakja össze, meg nem mirelit gyíkhúsból mikrózza.
Alapvetően Tescoban megveszed a marha-sertés kevert darálthúst, kisütöd serpenyőben, veszel valami normális alap pékségből bucit (mert a Tescos tényleg silány mint pékáru) kicsit megpirítod a hús szaftjában, ráteszed a csalamádét meg a trapista sajtot, lila hagymát, csemege uborkát, sült szalonnát, kis BBQ szósszal, majonézzel, aztán ennyi is elég hogy finom legyen egy burger.
?? Ez a büfi félrement 😃
de sanya ez így volt a 90-es évek óta nem változott semmi 😅
pont tegnap voltam cegléden ezt későn raktad(kezeit széttáró) Bajára csak november vége felé megyek(kezeit széttáró) Nincs ünnepi susogós melegítőm csak melegítőm van 😅 És úgy állok be a dácsiával mint egy igazi úr amíg a többi ott balfaszkodik én egy zsekedőnyi helyen elférek 😅
Amelyik település relatíve sok a cigány,ott a meki is tele van velük.