Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

felént átlagban 2500 egy 30-32 es pizza, ezeken már van feltét rendesen, a gyengébbek jóval olcsóbbak
Én ilyen számokkal már nem kalkulálok.Én olyan 6-7ezer/fő-vel számolok.Már ha egy rendes étterembe megyünk.
Már ahol. 2700 Ft a Két Szekér Fogadóban Pécstől egy kőhajításnyira. A Duna Csárdában Dunaszekcsőn 3500 egy adag, körettel. Katalin Vendéglő Harkányban 5800-ért csinél kétszemélyes tálat pl. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
Mondom, nem baj, ha egy tizest elkajálunk egy kiránduláson a nejemmel, csak érezzem, hogy ettem is valamit... :D
A maestro gusto greget probald eccer.
Azt kenje a hajára kend. :D
Csak ha nincs más és nagyon éget a kérdés, akkor. Elrontottak a britek, nekem az már nem hamburger :)
Hát.....már két cigánypecsenyét sem raknak eléd 6500ért.
Na latod,app-al a mekdönci olcsobb,es jobb. 😆
Herdálhatnék, de nem akarok, lesz annak jobb helye is. Mondjuk egy évben kétszer belefér, de valahogy jobban esik, amikor két pl. rendes adag cigánypecsenyét savanyúsággal és két sörrel tesznek elém 6500-ért. De ettől még jól sem laktunk igazából. Kilencezerért.
Ahogy a Bléd mondta, ha jó lett volna, akkor nem fájt volna.
de hát nem úr aki nem herdál(kezeit széttáró)
Katódgyár Ácson.
Mivel zabalni kell,az app megvan,megy a reklamhadjarat siman atkattan az agya a parasztnak.
Mohácson kéthete én is 3600-at fizettem egy szaros 30-as pizzáért. Nem örültem nagyon, drága keksz volt :D
majd olvashatom a faszságot a télen eleget, míg jó az idő, nem a gépnél baszom a rezet, az akksigyár téma is lecsengett már, a lőtéri kutyát se érdekli, majd dobnak be másik gumicsontot, amin rágóznak a prolik egy ideig
Ja, ennyit igen. De mivel.rendeltük ez már csak utolag derült ki. Háromezret sejtettem hogy eléri, legutobb még máshol annyiért vettük
négyezer? (gondolkodós) Most mondanám, hogy ott se az a hülye aki eladja 😅
Hát elmennek a picsába. De majd mindjárt jönnek a többiek azt mondják, hogy milyen zsugori vagy, hogy egy jó pizzáért sajnálod a pénzt(gondolkodós)
Jah, ma monoron rendeltem pizzát....volt képük négyezret kérni érte. Ha ezt tudom menüzök valahol, még a westendben is háromezer alatt kijön..
Ez csak a multkori mi mennyi kapcsán ugrott elö
hát pont ez volt a második gondolatom 🤣
Bár lehet,hogy nem 😅
Folyamatosan változó branddel?
Mire beleég az agyába az embereknek, már meg is szünt aztán tanulhatnak ujat😃
Tuti nem.Ez inkabb a minosegi etelszallitas eletcelt erositi.
aha(gondolkodós) Biztos nem valami adóelkerülés lehet a cél(kezeit széttáró))
A kepen volt hengerfej is? 🤔
Nem,a masik.
Az egy asztalra sosem rakhato ollo es kozepsztender tantargy?
Nem bukfenceltek,csak evente-ketevente nevet meg adoszamot cserelnek.Netpincer-foodpanda-foodora stb.
fémipari alapismeretek? Persze(meghajlós) De nálunk az egész tanműhelyben nem volt egy papírvágó olló amit oda rakhattunk volna egy hengerfej mellé 😅
Hogynelett volna,viszont nem volt olyan tantargy hogy egy asztalra sosem rakhato ollo es kozepsztender.
Nalatok volt ilyen tantargy? 🤔