Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha turaendurobizgere akkor egy olcsobb tiger 800,ha uj akkor 660 sport,de az gyenge,de inkabb egy kisfogyasztasu olcso cb500x.
De nincs penzem,igy marad a strandkorlatkek,ami fekete.
Jo oesz az,.........vagy nem.
Rendes magyar paraszt nem iszik kotélt... a sör az isten... én meg azt nem iszok, csak büdöset böfögök tőle 😅
Max. havi egy korsónyit, pörköltre néha
De ki mondta hogy az a legjobb kaja?
Én még soha sem láttam férfi embert aki aperolt iszik 😂😂
Közelmúltban szakertettük meg, hogy egyikünk sem ivott még (3pár) annak ellenére hogy a lányok rendszeresen. Aztán kimaradt a kóstolás. Nem tudom megmagyarázni hogy miért, de a gondolat sem indul meg a fejemben hogy megkóstoljam 😂
Én szeretem az Aperolt, mint minden keserű likőrt... a pezsgős koktél tényleg kicsit csajos, viszon finom az is. Ha nem lenne alkoholos, mindig spritzet innék nyáron...
Ha már bontani kezdi, nekem kell róla az elsőfék kompletten 😂
Hát akkor az első gt lesz… rábaszott, nem szabad. Pedig a 1290blokk nagyon finom, rángat de legalabb nem egy steril kiherélt szar, érzed hogy az egy motor.
Sportostúrában nincs mit venni 🤷🏼‍♂️ z1000sx de azért a pénzért többet vár az ember, 1000xr jó de agyon kell forgatni 🤷🏼‍♂️ tigerek ebben a 4millás árban még nem az igaziak. Multistrada de az is V2.
Ja,es letort a hatso lampa,csak ugy,de azt mar nem javittatta. 🤣
Nekem meg morog picit a kuplung.Ennyi.Dupla km utan.
Ebben igazad lesz 😂 na de mégiscsak sör 🤷🏼‍♂️
Ha aperol lenne azt megérteném hogy buzival reklámozzák 😅
Nekem is bedob néha hibát az eds-re meg a féklámpa kapcsolóra ha a pirossal állítom le és viszonylag sokáig úgy van.
A 1290sasoknak a tanksapka néha nem nyílik, kormányzár néha nem nyit azonnal meg ott az eds. Előbbi kettő szerintem ha kicsit feszül valami akkor hisztizik, eds meg ha kicsit leesik a fesz az akkuban. Mondjuk az előbbi kettőre kurva nagy szüksége van az embernek…
Ha jol emlegszem 16 os szupertyuk gt.Volt fekmunkahenger,kerekcsapagy,kotyog a lengokar tengely csapagy,hibakodot dob a kereknyomas szenzor.
Mondjuk azt nem ertem minek vette ha utalja a v2-t.
Hisz nem volt ez a teny titok. 🤣
Sör LIGHT... azért valljuk be... 😅 határeset 🤣
Ezek szerint az usákoknál se szippantott még be mindenkit a libsi buzikultusz...
Nagyon helyes! Van még gerinc a világban. Mondjuk ez valami májusi cikk, kitudja mi lett azóta.

Az Oszié nem tudom mikori évjárat, a pénzért leszek a baratod gyerek meg ha jól tudom első évjáratot vett 21-22. Na ilyet nem szabad, ott tényleg vannak bajok. A 1190-ből is inkább csak a 14-15-16, 1290-ből is a 19-20, az új 1290-ből is a 22-23…
Ez csak logika... ha valaki szerint a mekis a legjobb, akkor az nem evett még jobbat 😄 ha meg evett jobbat, mondhatja, hogy szar.
Be is allt a forgalom mint a gerely.
Internet ide vagy oda meg szivott egy nagy sorozatot a gazkarral.
Mondjuk kozvetlen tapasztalat oszi es a szemmel jol lathato osszeg amit szervizben hagyott a szupertyukert.
Mennyire kell balfasznak lenni hogy egy retkes lmbtq selejttel reklámozzanak egy olyan italt amit jellemzően FÉRFIAK isznak és nem buzik?
Reklámozta volna a szójatejet vagy a tofut vagy mittudomén mit. De pont a sört ?!
Ez tul regi.2006-8 tol indultak be a premium minoseggel. 😆
Klasszikus kapitalista reklamfelfogas,jo novel luxuskocsit,jobban porog a biznisz mint a transznemu pasival a budweiser light. 🤣
Eszemfaszom megall hogy a kommunizmus oshazaja,egy sutoriter diktatura lesz a 80 as evek amerikajanak utolso letetemenyese. 🤣

https://www.origo.hu/nagyvilag...
Na de szerinted akik mekis kaját esznek,azok közül még senki nem evett jobbat?Pont ezért írtam,te sem csak azt eszed amit a legjobban szeretsz.
Annak nem, az elég menő, meg aztán abból van páncélozott 😅 de a német SUV-ok lófaxt se számítanak ott "jobb" körökben - bár akitől ez az infó származott, már vagy 10 éve hazaköltözött ide (vissza)
Hát igen. Ezt értelmezned kellett volna, de látom, meghaladta.
Ejj de jó amikor az ember az interneten gyűjt VALÓS tapasztalatot 😂😂
Én meg 25ezret 14hónap alatt, egy kormánycsapágy hibával, nem tetszett neki a sziklát tetves hulladék ~20km-es szakasz 2személlyel, na meg nekem se…
Na... leáldozott a G Mercinek? :D