Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az lehet kerék sérülés is, mondjuk kátyú miatt.
Kb én is ilyen gyakran megyek,de eszembe nem jutott hogy ehhez nekem appot kéne letöltenem.
Mert megy te tulok. 🤣
Mi a hazugság abban hogy nem megy veled senki enni? Hát se kutyád se macskád 🤷🏼‍♂️ talán a kutyához van kis közöd.
Nem. Különben is lassú kaja, felmarja a számat az a vasta és kemény panír ami alatt a csirkecsont van hús nélkül. 😆
Egy ingyenes app ami pitlák helyet foglal el a telefonon,és pénzt spórolhatok meg vele,nemár hogy gondot okozzon a telefonodnak.
Az is elmond rólad egy véleményt hogy te mondtad rendszeresen és az időintervallumot elmlitve szerintem jóval többször eszed ezt az általad szar kajának titulát cuccot.Ha szar minek eszed egyszeris?Van más.
Mondjuk olasz pizza,mer az jó,ne egyél szart.
Ez az utolsó mondatod.......................te ez rémlik?
"remélem a hazudozásig nem jutunk most el."
Eljutottál.Gyorsan,mondjuk szokásod.Nem véletlen kerüllek.
Valamiért a kfc ország szinten a legmocskosabb étterem. Fehérvári kfc-be konkrétan ragadnak az asztalok, fújja a szél a morzsákat a földön. Gusztustalan egy étterem.
Teljesen hülye vagy és kezdesz ferdíteni, remélem a hazudozásig nem jutunk most el.
Szégyen hogy szerinted egy mekis appnak ott a helye a telefonon azért mert havonta 1x vagy 2havonta 1x elmegyek a mekibe mert ez ez a legegyszerűbb.
A kérdés nem az volt hogy drága vagy sem, kell a kupon vagy sem hanem az hogy szar vagy nem. Igen, a mekis kaja egy rakás szar! Ezen nincs mit vitázni.
Az hogy egyesek párhuzamba akarják hozni a mekis szart egy olasz jellegű pizzával hát az az ők szégyenük, igénytelenségük.
Teljes mértékben megértem, neked ez az egyetlen lehetőség hogy más emberekkel ehess egy légtérben mert a kutya sem megy el veled enni.
Fokepernyo,es van egy masik a nagyon ritkan hasznaltakhoz.
Es ez a szar kinai telefon meg se reccen. 😆
Nahat .........neeeee.
Nehogymár aszond hogy egy ájfonon egy háromhavonta hasznát meki app gondot okoz a tárhelyen. 🤣
..............gecc hát nem csoda hogy itt tart a világ ahol.
Hamár gyorskaja szerintem jobb a kfc :)
Nem remeg csak finoman érezni rajta kis rezgést.
Hát ja, bármi lehet csak meglepett a hirtelenség.
Hol vagy Kawa? Láttad a v4rs-t? Kakas lehet az a motor
...bár ha remeg is, lehet féltengely is
gondolom abban is el tud kopni a távtartó aztán összefuthat a görgő
el
Én Mária Teréziára emlékszem, de rég volt már, 200 év hosszú idő 😆 szóval nem veszünk össze, lényeg hogy dumának jó volt 😆
Na hát engedjük el, megint gyökér vagy. Nehogy már azt mond egy számlakezelő alkalmazás egy szinten van a meki appjával… gecc hát nem csoda hogy itt tart a világ ahol.
Az mvm napi?Asztaaaaaa.
Nem, még nyári amit tavaly tettem fel újonnan. Ráadásul este még semmi reggel meg zúgni kezdett és finoman rezeg a kormány is.
Milyen gumi van rajta? Fogadni mernék, hogy 4 évszakos. Ha tévedek, nem szóltam. De nálam már a harmadik autó, amiről dobom le a gyárilag szerelt 4 évszakos szarokat... Az elsőnél majdnem erőszakkal kicseréltettem szerelővel a kerékcsapágyat, mire rábeszélt a gumicserére és láss csodát, rögtön elhallgatott. 50-60 km/h-tól olyan hangos csapágyhangja van, hogy hihetetlen.
Jutyub, face, messenger, viber, insta, guglimapsz, revolut, bank, netflix, dizni, mvm.
A revolut szinte napi mert arról fizetek mindent 🤷🏼‍♂️
Elképzelhető, hogy kerékcsapágy autónál egyik pillanatról a másikra erősen megszólaljon? Persze még az sem biztos, hogy kerékcsapágy, de nagyon olyan hangja van.
Csak azok az appok vannak fenn amire napi szukseged van?
Egy revolut pl?
Mer az se mindennapos.