Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy eszünk vagy nem
ha feszül a has az jó érzés, utána lehet pihenni a következő étkezésig 😆
Na itt a válasz a silány, de sok pizza élvezők hitvallására. 😆
Bocskoréknál volt pár hete pár szó erről ahol említették, hogy valamiért a kint (főleg usákok) készült pizzákon a feltéttől alig látni a tésztát míg nálunk a jónak mondott pizzériák is alig tesznek rá valamit, a mi olaszból hazaszakadt pizzásunk is hiába ad minőségit, de a feltét nem túl bőséges.
...vagy eleve el sem lopja.
vélony tésztával az a baj hogy megeszel egy 50es pizzát aztán nyitogatod a hűtőt mit kellene még enni 😂

múltkor néztem egy youtuber reklám videót hogy aki megeszik egy xxl hamburgert annak ingyen van
1,4 kg egy xxl hamburger, (ez már magában vicc) ezt lazán megeszem délután 4 kor még ha ebédeltem is
de vissza sem írtak szóval ez csak átbaszás....
na egy vékony 30 as pizza meg nem pizza hanem palacsinta, feltekerem és úgy eszem.... meg még mellé kettőt 😂
Ebben lehet valami. Nem nagyon valogatok, de nincs ellenemre az amerikai stilusi vastagabb tesztas cucc. A felteten mulik ugyis, hogy jo-e vagy nem.
Én azt tapasztaltam haveri körben, a vastagot általában az szereti, aki többet zabál. Azt mondják, az jobban laktat, ez biztos így van, de én az íze miatt eszem 😃
Én mekiben ritkán veszek, de mindig meglep, milyen kicsi 😆 a képen olyan kiadósnak láccik 😅 a duplás az már valami, de az meg drága. Sztem a húson dől el, abból meg ettem már sokkal jobbat is, mint a mekkdónálcos.
Nálunk a vastagot kívánják, a covid alatt hazaköltözött olaszoktól egy nagyobb garda tavi pizzéria séfnője és csinált egy kiszállítós pizzériát és olasz alapanyagokból elkezdett vékonyat készíteni, mi örültünk és sokat rendelünk, de eleinte sokat panaszkodott, hogy mindenki hiányolta a vastagot márpedig olyat ő nem hajlandó csinálni ahogy sült krumplit sem, mostanra már kezdik a helyiek megszokni főleg mert tényleg hasonlít az eredetire és az íze, tészta állaga na meg a minőségi feltétek miatt elnézik, hogy vékony. 😆
Na, a pizzában legalább egyezünk 😄 Nem is értem, hogy rajonganak sokan a vastag tésztásért... hagyományos nekem is jó, én gombát is szeretek rajta. Azt rukkola izét nem sokra tartom, sztem semmi íze, bár én nme vagyok nagy salátás
Ez igaz lehet mert 60 fele annyira lelassult az anyagcserém, hogy már olyat hányok mint egy mekis burger. 🤔
Érdekes,mert míg fiatal voltam én is így voltam vele,bekajáltam a mekibe aztán 1-2 óra és már kajálni akartam.Ez mára már megváltozott,mondjuk azt mondják 30felett lelassul az anyagcsere,lehet benne valami.
Dehogy szar csak gyenge a gyomrotok,mondjuk érthető. 😆
haver volt érzékenységi vizsgálaton, vérből mutatták ki a dolgokat, de legalább 200 féle dologra
1-100 ig volt a mérce a 100 nagyon szar a 20 alatti a fasza
kb minden ehető dolog 60+ értékű volt
azóta minden vackot eszik aminek legalább 3000 ft kilója
olyan minden mentes sütiket csinálnak amit a kutya se eszik meg 🤣
ráadásul igen jelentős pénz volt a vizsgálat
én meg inkább ingyen szenvedek...
liszt, tej, tojás mind okoz valamit, de nem nagyon foglalkozok vele
egy vödör málos nudlit ha megeszek egész éjjel fetrengek a földön, plusz zabálom a kalvium karbonátot mert szétmarja a torkom a sav
de 3 nap múlva már ismét nudli ehetnékem van 🤣
Ja, az tényleg szar kaja.
Laci félre ment, én a mekir írtam hogy szar :D
Pizzán el tudnék élni életem végéig. De csak a rendes vékonytésztás pizzán. Abból is a halál egyszerű mozzarella, rukkola sonka, oliva és koktélparadicsomos pizzával. A sonkát el tudom hagyni róla.
A tej néha megfosat, más baj nincs, az is csak ha olyan a kedve.
A mekis kaja egy szar, ezzel nem nagyon lehet vitázni. Néha nekünk is az a legegyszerűbb ha beugrunk és megeszem gyorsan. Bigmc, váltogatva kis burgerekből 2-3. Mire hazaérek 2óra már kopog a szemem. Sógor szintén.
Nem vagy te véletlenül glutén érzékeny?
Ugye a jó pizza az tömény glutén. Van benne tápanyag bőven, de aki érzékeny a gluténre nem tudja hasznosítani, átmegy rajta hasznosulás nélkül.
Nem,én azt írtam ezzel kapcsolatban hogy a pizza eredetileg ilyen olcsó maradékokból összedobált kaja volt.egyébként én szolgálatba szoktam vacsorára rendelni,az most 3200 de meg van tömve rendesen,meg otthon sütünk,ha étterem akkor nem pizzéria.
Baj van az emeszteseddel.Egy napig elvagyok vele reggeli-vacsora ket-ket szendvics mellett.
szerintem a pizza az ami egy optimális ár/érték arányú kaja
megeszek két harmincas pizzát este avval elvagyok reggelig, de 5 ezerért nem sok mindennel laknék jól amnyira egy étteremben, max akkor ha nem vagyok éhes
Nem tudom mi a jó benne, megeszem kb 1óra es éhes vagyok, pár óra és ki is jött egy majdnem akkora adag mint ami bement.
de te elit környéken lax mi az inivel csak kőrösiek vagyunk 😅
De nem úgy volt néhány hónapja, hogy azt mondtad, hogy 3000 forintot te nem adnál pizzáért?
Nálunk 3000+
itt is kb. ezek az árak