Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A salgotarjani meki spec teli van füstössel.
A nogradker butoros ami mellettunk van onnan lattam.
De a movari is,sajnos azt belulrol.
Azt csak az elit issza 😁 a többség megmarad a kettespet argusnál 😄
mi a tököm az az aperol?
Az esztergomi dzsuvaburgerestol menbbnek erzed magad?A metros buci-teszkos fagyasztott pogacsa-piaci keresu hagyma komboval? 😂
Te honnan tudod hogy mennyi és milyen app van a telefonom ? 🤔
Ezzel vitáznék hogy a meki a csórók étterme lenne bárhol a világon.
Mindenkeppen,ugy sokkal olcsóbb. 😎
Már mondtam hogy leírtam.Te pipi,hol üti egymást az hogy irreálisan drága és hogy megveszem?Baszki,hát ez mindennel így van.A kenyér nem irreálisan drága 1000ért?De.Mégis megveszem.Drága a 3000 pizza?Drága,attól még megveszem.Mert mint mondtam két irányból lehet megközelíteni.
de hát ha te járnál a mekiben akkor is sznob lennél 😅 Van akin már a látszat sem segít a vérében van(fetrengős)
te inkább arra válaszolj amit kérdeztem(gondolkodós) Annyit látok nagyon kerülöd(gondolkodós)
Pár hónapja azt írtad szerinted 3000 forintért egy pizza irreálisan drága. Mostanság azt írtad ha jó lax tőle akkor kifizeted érte a 3000-ret meg egy másik hozzászólásodban azt írtad, hogy 3200-ért rendeled a pizzát a munkahelyedre(gondolkodós) Na ezen állításod után kíváncsi lennék akkor most mi van? Még is megveszed pedig drágának tartod, mert akkor nem gondolkozol racionálisan és következetes sem vagy(kezeit széttáró)
Jó, hát Osztrákoktól már jött olyan tanács is, hogy ha nincs kenyér, egyenek kalácsot, tehát ebben annyira nem kompetensek 🤣
De amúgy igen. Helyén kell kezelni. Arra amire kitalálták jó, de azért hasra esni sem érdemes tőlük.
mert a másik 200 teljesen felesleges app ami rajta van nem elfér még 1? Még ilyen hülye kifogás ez olyan blődis 😅
talán ez az egyetlen dolog amiért sajnálom, hogy nincs lapostelóm 😅
2300-ért kapok egy bigmeket+közepes burgi+4 dl üdítő benne a majonéz és a hol 10 hol 20 forintért árult szívószál ha elfelejtem az autóból bevinni a saját műanyag szívószálam(kezeit széttáró) Pohárra a papír zárófedelet ingyen adják de mindig ki kell könyörögni mert egy ideje nem adják automatikusan. általában tolok hozzá 560-ért egy sajtburgert aztán így 2860-ért van egy komplett kajám. A délbe betolom estig kihúzom vele. Ha nagyon fullosan eszek akkor tolok még hozzás egy kertész salit meg egy csoki mekfrízt 1200-ért 4000-ből akkor is megvagyok(gondolkodós) De ha mondjuk a nulláson megyek akkor bemegyek a csepel gasztlandba ott 4500 korlátlan fogyasztás van. Persze egy italt inni kell hozzá 5000 ért komplett kaja van annyi amennyit akarsz(kezeit széttáró)
Azért az beszédes, hogy az osztrák góré kapta a hideg-meleget mert azt mondta, hogy a szegényeknek lehet a mekibe is menni.........az elég szomorú, hogy míg máshol a meki féléket a helyükön kezelik és tényleg a szegények járnak oda nálunk meg a jobb módúak. Amúgy mi is esszük illetve inkább a burger kinget, de a meki is jó.
🤣
De csak applikációval, mi? 🤣

Ha tényleg jó burgert akar valaki enni, és van a közelben, akkor ezt kóstoljátok meg:
https://kenyeresbirtok.hu/
Rendes lakókocsiban sütögető, talponállós streetfood, szóval Pipi is eheti, nem kell kiöltözni....bár róla el tudom képzelni hogy a pláza mekihez felveszi az ünnepi susogós melegítőt, és mint egy igazi úr úgy áll be a mélygarázsba a Daciával 🤣

Sajnos a vecsési elköltözött, pedig mindig sorban álltak nála.
Szoval csak az akcios sajtburgerig jutottal.Probalj egy dragabbat a menurol. 🤣
Hát itt ugyan úgy raziáznak a rocstelepi szökevény kotlákkal és hangosbemondókkal, szóval megoldották valahogy, csak én nem tudom leadni.
Az összes ilyen túlszabályzásnak ez a vége, hogy a becsületes emberrel van kibaszva, a tolvaj, pedig megtalálja a kiskaput.
Azért komolyak vagytok, hogy egy silány gyorskaján is össze tudtatok veszni 🤣
Én is eszek mekit, mert mindenhol van, és tudom mire számíthatok, de mindent agyoncsapnak az ízfokozókkal ettől azt hiszik a pipi félék, hogy finom, de csak egy laborban fejlesztett, a profit maximalizálásra optimalizált, unalmas szar. Szóval ezek az amcsi gyorskajáldák, csak megbízható üzemanyagnak jók, ha sietni kell.
Oszi most epp autozni akar.
Neked, na de Oszinak ?
Az a cb500x tényleg egy olyan motornak tűnik amit megvennék szívesen.
Azért valljuk be, ez sem volt egy szép megnyilvánulás most tőled :D
Nem csak a kőbányai sör van a világon 😃
Nálunk nem, teljesen leálltak és nincs is hova leadni mert szinte semmit nem vesznek át a megmaradt telepeken.
Cigók megveszik. Nem tudom mire ez a nagy szigorúság, mert ugyan úgy gyűjtik a vasat mint előtte.
én biztos nem 🤣