Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy tippem lenne, itthon a “nem paprikás” szalámi is dugig van paprikával. Nálam ez szokott a nagy baj lenni.
A maybach egy rakas fos. 🤣Tulhájpolt agyonbonyolitott passat.
Bar a ruszki reklamcsaj ott van nagyon.

https://youtube.com/shorts/mJw...
Minden, a különbséget ízlelni kell, pipi hiába írja, hogy jó a magyar ami igaz is lehet, de akkor a pizzériák csak a szart veszik. A szalámit itthon ki nem állhatom pizzán, kint a nyáron is olyat ettem és jólesett.
Nagyon szűkösen laksz jól 3000-ből szerintem a mekiben, lesz az 5000is. A szükség nagy úr, de inkább egy közepesen szar pizza mint a meki. Vagy a burgerking vagy tökmindegy.
Magyar lisztek közül a gyermei jó és a nagyititka ha nem valtozott benne semmi.
Vagyis inkább állandó a minősége, sikér tartalmat meg tudod vizsgálni ha “kimosod” a lisztet.
Most hogy bejött az ukrán gabona, érződik…
Csak vastagok a csontjaim.
De te zabalsz ennyit nem en. 🤣
Aztán mégis te vagy a dagadt 😂
Egy nagy bigmac menü+1bigmac és mellé 2spicy burger. Megeszem, 2óra max és éhes vagyok. Egy felfújt szar az egész, mondom ezt úgy, hogy megeszem, de mentségemre legyen hogy a jumperral délután/este 19-22között elég szar megállni a belvárosban enni valamit ami gyors úgy hogy 5kor keltem és csak péksüti meg 3szendo volt egész napra.

Pizza mint gyorskaja meg a meki mint gyors kaja olyan mint egy maybah vagy egy lada.
Én meg jó pizza vs. gusto greg... 3 rugó körül már lehet kapni jó pizzát (persze nem a Balaton parton szezonban) és az nekem többet ér egy felhájpolt bigmacnél.
Nem errol beszelek.
Utszeli pizza random magyar valahol lvs gusto greg.
ízléseken kár vitatkozni van olyan aki a spenótot is megeszi(fejét fogó)
Igyekszem azt enni, amit szeretek, persze nem mindig lehet. Pipi ízlését meg inkább hagyjuk 😅
Igen, nem is régen, Lengyelországban 😃jól nézett ki képen, útközben voltunk, pont megfelelt.
...de ha megkérdeznek, hogy hol ettem eddig igazán finomat, ez nem lesz benne az első 20-ban...
nem ez nem válasz(kezeit széttáró) Régebben azt mondtad, 3000 ft irreálisan sok egy pizzáért most meg azt írod, hogy 3200-ért rendeled a szoliba, csak arra szeretnék fényt deríteni, hogy akkor, hogy is van ez?
Jó a magyar élelmiszer, de bocsi, veled nem fogok ételminőségről vitatkozni 🤣
Nem olaszból, olasz. Így mindjárt mást jelent. Pl. parmezán.. van Tolle a Lidiben, meg van eredeti Emilia-Romagna-ból. Nem egyforma...
Nyilván az itthon készültetit is meg lehet enni, meg is szoktam, de az eredeti kérdés az volt, mi a JÓ.
Hülye vagy,válaszoltam.
Szerinted a pipi nem evett még jobbat a mekis kajánál?Szerintem mindenki evett jobbat,attól az még nem kell hogy szar legyen.Vagy te mindig csak azt eszed amit a legjobban szeretsz?Nem hinném.
Konkretan ettel mar ezt a gusto greget?
én elhiszem(kezeit széttáró)
Na mi a helyzet a pizza árral nem válaszoltál(gondolkodós) szerinted 3000 forint felett irreálisan drágán árulják vagy megér annyit?
Nem. Azok mondják, hogy szar, akik ettek már jobbat.
Nem terelek,ezért kérdeztem hogy mi az az alapanyag ami csak az olaszból lehet jó a jó pizzához?
Akkor egyél szart... egymilliárd légy biztos nem téved! 😅
Hidd el,nem neked való,de nem is nekem.A kis nyámnyila piperkőcöknek való.
Ne terelj... arról volt szó, hogy olasz alapanyag kell, nem arról, hogy meg lehet-e venni itthon. Csak nem veszik meg, mert drágább, így születnek a Pipi-féle pizzák 😄
hát paradicsom sűrítményből nagyjából a magyar a legjobb a világon de a búza liszt is európába kb.nálunk a legjobb a magas sikértartalom miatt. Régebben divat volt külföldre kihordani a nagy sikértartalmú búzát azt azzal javítgatták fel a saját szar minőségű búzájukat. nem kell hasra esni, hogy olasz egy pizza centivel nem jobb mint az itthoni. Én amikor olaszban ettem a hátam közepére sem kívánt a jó isten is paradicsom volt rajta(fejét fogó) El kellene már fogadni azt a tényt,hogy a hazai élelmiszer az jó minőségű. Köze lehet hozzá annak, hogy a kárpátmede éghajlata eltér az összes körülöttünk lévő országétól(kezeit széttáró)
Zamárdiban a mauróban is ki voltak akadva a többiek,hogy itt minden alapanyag olasz hú milyen jó meg így meg úgy (fejét fogó) A penne is pont olyan picsaszagú tészta volt mint amit az élelmiszer láncokban gyorsfagyasztva lehet kapni csak soxoros áron tálalták 😂