Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak gondoltam, ott van a lábtartó mellett(kezeit széttáró)
Ez nem tudom hogy fontos-e de bejelentem............................. eltűntek a paki mohamed papucsos Wolt , Panda ..........stb dobozos futár akik bérelték a bubit 😂 😂 😂 szerintem fáznak 😂 😂 😂
Az egyébként jó pont szerintem.Szinte mint a thai gyáregységből gyün.
Talán valami nagyonprémium megy hinkley-ben,vagy már az sem.
Én jobban örülök a szorgos thai kezeknek mintha a félhülye angol baszna el benne valamit. 😆
Asszem a honda összes gyárából a thai adta a legkisebb gyártási gondot.
Jaja, tudom. Ezt meg thaifoldi kezek szereltek ossze, itt-ott latszik is.
De jopofa blokk. Mokas, ahogy 3000 korul vesz egy nagy levegot es nekiall izombol sprintelni.
KB 2005 az az időpont amikor ezek a belterjes ángliusok elkezdtek normálisan japános gépeket gyártan.KB amikor a Bloor elzavarta a menrokeit tanulni japoba.
Ami még lökést adott az a Stuart Wood,most is ő a fő mérnökatyaúristen de a Daytona 675-nél már ő volt a tervező.
Jo hát kehini meg denso van bennük fullban.
Latod, vettel volna inkabb egy oreg guluszemut jatszosnak...

Jol megy ez az angol Barkas, csak kar, hogy ez a szegeny peldany le van fingva... No meg ez meg 2001-es, Sagem ECU-s, a gazkar on-off modban operal, a halalba idegel... :)
csak kapott előtte egy szerződés mósosítást amiben bruttó elszámolás volt, és ha nem fogadja el törlik az igényét
Müködhetnek... az hohy hova milyen áron adják (valahová eddig is eladták) a hulladékot, akár a molnak is az az ö dolguk. De lesznek szlovák meg mindenféle opciók szerintem. Most aszonta az egyik, ugyanugy oda adnak le ahová eddig...
Muszerfal is van,lehet hekkelni a vezetekeket.
Na jó de így a szerződés nélküliek hogy működnek?
Azok szerzödtek a mollal. Gondolom a molnak jó ez a duma.......
Nincs, mert oktober elött befogadták. Nem a bekapcsolás ideje számit hanem az igény beadás ideje.
na

a 100% támogatású napelem elindult ismerősnél, tegnap jött meg az óra és a szerződés
határozatlan ideig havi elszámolásban van
szóval a bruttó elszámolás ezeknél sincs még
Az nem asztalos aki nem vesztett el ujjat. 🤣
Nem,kiderult hogy az ocsem meg tavaly rajtautesszeruen vett egy makita RT0700CX2-et.
Attol meg a tomi aszondta nrm rossz,de a jotol messze van,hasznalhato kezdesnek.
De neztem tesztet a 40e-res karpittisztitorol,az jobban kell,van némi beázas amit a tetojavitok okoztak a lassu munkaval.
Na ez jol jon asszem,inkabb azt vettem.

http://youtu.be/dc4r2Ij36_4?si=xBS87yAb2SF_SH05
Nekem az a bajom vele hogy amikor a stúdióban beszél akkor úgy adja elő mintha a világ legügyesebb asztalosa lenne. Aztán amikor kint dolgozik valós környezetben, már annyira nem is profi, sőt csak átlagos.
Értek mindent… 😂
vicces ember az a nagyon profi tomi avval a négy ujjával 😁
Én még meszes glettel tanultam, önszorgalomból, mert érdekelt - te valszeg azt se tudod, mi az. Azóta túl vagyok néhány lakáson, a fiamé kivétel, mert ott a kivitelező hozta az embereit, akik gyorsabban és jobban tudják, de ezt is írtam. Megyjegyzem, ők se csiszoltak.
Amit itt betettek vidit, hogy felbaxták a gipszet valahogy a falra, és géppel lecsiszolták - lehet, ez a modernkori "glettelés" biztos azért csinálják így, mert máshogy nem is tudnák...
Tréning: kezdettől azt mondtam, nekem nem kell, elvagyok így is, nem izgat, ki előz meg a szerpentinen - sosem mondtam, hogy nem tudnék tanulni, csak azt, hogy nem akarok.
Beleugatok mindenbe? Te meg az beugatásaimba ugatsz bele 😅 szinte mindig... Egyébként biztos lehetsz benne, több dologhoz értek, mint te - egyszerűen azért, mert 2x annyit éltem, és többet tapasztaltam.
A gumihoz én sem értettem soha, kurva sokáig és sok gyerektartást fizettem. 😒
Ez mondjuk nálad a guminál elég jellemző 😂
Vettél már felsőmarót? Hauch már tesztelte…
Mond már mikor zavart itt bárkit is a beleugatásban hogy nem ért hozzá?
Beleértve téged is. 😂
Meg engem.
Itt csak te szólhatsz bele bármibe?!
Hogy mi a különbség közöttünk? Te beleugatsz a glettelésbe, úgy hogy kiderült annyi közöd volt a gletthez hogy talán láttad amikor dolgoztak vele, viszont nagy mellénnyel írtad hogy aki tud az tud és nem kell csiszolni utána pláne nem zsiráffal… míg én bekeverem, felkenem és le is csiszolom. Nem profin de nem is ilyen nagy arccal mint te.
Tréning… neked ott újat nem mutatnak, hülyeség a tréning. Én meg azt mondom hogy igenis hasznos mert tudnak újat mondani tapasztalt ügyes motorosnak is.

Te jellemzően beleugatsz, öntelt lekezelő stílusban. Én meg erre válaszolok.
Mondtam már hogy minden időeredmény 2 közel csak az intervallumot nem adta meg laci,szerintem okosan,így lehet mondani a 3:50-et is 2 közelinek csak a 15 perchez képest közeli. 🤣
És most miért is érezted, hogy a bele kell szólnod? Persze megint engem fikázva? Hasznosabb lett volna, ha 2 közeli MZ-s HRING kört mutatsz...
Nem, nem mindenki hülye, csak néhányan, öntelt majom viszont van itt bőven, pl. te is, az okos villanyszerelő is, némi önteltség KériLaciba is szorult, ott van ugye Freellac - meg hát én is (bocs attól, akit kihagytam 😄)
Szóval pont te semmit nem vethecc a szememre 🤣 szóval akár kezdhetnéd is abbahagyni.