Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nesze, Triumph... csak hogy helyre alljon a vernyomasod.

(ez mar a masodik angol a heten, csak ne szokjanak ide... :D )
Te fikáztál le másokat megint,szokás szerint.Én csak leírtam hogy mikor jönnek a sznobok.
Ezt a csajt nem zavarnám el... azt tudtad, hogy oroszoknál a RangeRover nevesebb, mint bármelyik német? Valamiért arra pörögtek rá az ottani gazdagok...
Az há!
Nem alacsonyodom le egy kérem toljon meg-re. 🤣
A we ar-os csavo mar 5eret elmet es nem krepalt be neki.Huha. 🤣
Na akkor csak eljutottunk oda, hogy akinek nem a meki az isten, az sznob! 🤣 Sok éve nem járok a Balatonra...
"Nem. Azok mondják, hogy szar, akik ettek már jobbat."Ezen állításod után?
Nekem bejott,de nem kotelezo.
Bar az a vicces hogy harom-negyhavonta van ra kedvem,levi nagyobb meki fan.
Idosporolas ha melo van.
Random pizzazo helyett jobb.
Bar mint mondtam ami bejott az szardinian bolognai raguval toltott calzone.Nem a sima pizza.Az felevente itthoni cegtol vekonytesztas talan kanibal vagy ilyesmi nevut ha nincs itthon fozve megeszem.Harom szeletet max.
Azt nem használtam még, jó ideje csak gyermelyit veszek, ez stabilan ugyanolyan.
Akkor ne is ülj rá a motorra mert csak elcsúfítod :D
Meghagyom neked a mekis appot, látszik is rajtad a mekis app te michelinbaba 😂
Azt hittem, ma estére ezt a szokott szólovagolást kihagyod... nyilvánvalóan nem lehet mindig a legjobbat enni, hazudnék, ha ezt mondanám, de TÖREXEM erre, ami abban nyilvánul meg, hogy nem a mekit választom egy jó pizza helyett.
Egerben pl. nem a mekiben ettem, hanem a Macokban... akkor nem siettem sehova.
Szatmári is jó
Elferni elfer,csak nem akarom elcsufitani a gyonyoru vonalait,mint a bűnronda ktm-en.
Bar azon csak javit ha takarja a doboz. 🤣
Pedig pont akkor jönnek az ilyen sznob gyökerek mint te,mert akkor menő.
Nagyon benne vagy a Gusto Gregben, meg fogom próbálni. Bár utoljára az angoloknál ettem McD-ben és meg is bántam (400 méter plusz séta lett volna a köv. börgeres), de egy kóstolást megér.
Igyekszel azt enni.......de mégsem mindig a legjobbat eszed.
Egykutya fos mind a ketto. 🤣
Van rangerover is. 😆

https://youtube.com/shorts/YpC...
Leírtam,had ne kelljen már megint.Ott van a válasz.
Nem fér el a motorodon a 3doboz? Hát milyen hoki motor az ?
Hát pedig hogy egy ilyesmi muff közelébe kerülj, kell egy Majbakk 😅 ami egyébként merci, nem fosvágeny,sztem a fétonnal keverted.
"csak az olaszból lehet jó"Ha tudnál értelmezni,láthatnád hogy ez is a gyártóra utal.
Allitolag a vkuszno i tocska jobb mint a meki. 😆

https://youtube.com/shorts/6KT...
Nem fer el rajajta?
Milyen hoki szar az?
2havonta egy meki miatt tartsak egy appot a telefonomon ?
Az aplikacio kuponja a kulcs.